Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alugami

zadania i obowiązki świadkowej

Polecane posty

Gość alugami

witam. siostra przygotowuje się do ślubu, na którym mam być świadkiem. Nigdy wcześniej nie byłam na żadnym weselu, dlatego nawet nie wiem jak to wygląda. Bardzo chciałabym jej pomóc, wiem że mam bardzo ważną rolę, tylko nie wiem jakie są moje zadania i obowiązki? Jak mam się zachowywać, w czym jej pomóc i co organizować? Mam 18 lat, a ślub za 3 miesiące. Byłam pomagać w wyborze sukni, garnituru dla Pana Młodego, sali, kolorów... Ale teraz już przygotowania idą pełną parą i chciałabym się dowiedzieć jakie jest moje zadanie, na co mam zwracać uwagę. Nie chcę jej zawieść i chcę żeby była zadowolona z tego jak jej pomogę i mojego zachowania na weselu, tylko nie wiem jak to ugryźć:( bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbieranie kwiatów i kopert wręczanych przed kościołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim masz BYĆ. Dużo "zadań" często wychodzi w tzw. praniu, więc sama świadomość że jesteś w pobliżu może dużo dać. Zazwyczaj świadkowa pomaga Pannie Młodej się ubrać, ma przy sobie różne drobiazgi PM (tabletki przeciwbólowe, chusteczki, coś do poprawienia makijażu itp), podczas życzeń odbiera kwiaty/prezenty/koperty razem ze świadkiem, pomaga przy sukni (np. żeby ją dowiązać, poprawić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odbieranie kwiatów i kopert wręczanych przed kościołem. xxx i podpisywanie kopert nazwiskiem wręczającej osoby - takie zabezpieczenie przed pustymi kopertami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alugami
hahaha, bede podpisywac :) dziekuj***ardzo za porady, mam nadzieje ze jakos to udzwigne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×