Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wczasy w górach z dziećmi

Polecane posty

Gość gość
Tanie noclegi w Zakopanem zarezerwowaliśmy w pensjonacie www.zakopanetulipan.pl gdzie zarówno cena jak i stan pokojów w jak najlepszych porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było pojechać do Zatora, świetne miejsce, można odpocząć i fajnie spędzić czas z dziećmi. Jesli chodzi o nocleg to Western Camp jest dobrym ośrodkiem. Dużo placu, dużo domków i innych wariantów nocowania bo jako że wszystko zrobione jest jak dziki zachód to są też wozy gdzie można przenocować albo namioty jak te indiańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella7
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze noclegu w miejscowości Zakopane, Znalazłam fajną stronkę https://www.findbed.pl/ z zaskakująco dużą ilością noclegów i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast gór proponuję spróbować mazury.. Szczególnie wtedy, kiedy brane pod uwagę są również dzieci. Regularnie jeżdżę z żoną i dzieciakami do hotelu Zalesie Mazury. Mają strefę piękna, spa, boiska, basen, baby club, i inne udogodnienia dla dużych i małych. Jak chcecie wypocząć, a zarazem zapewnić dzieciakom rozrywkę to wydaje się to idealną opcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecamy z całą rodzinką ośrodek Ryterski Raj- https://www.ryterski.pl/, teraz nawet mają w ofercie pakiety rodzinne, w cenie jest wiele atrakcji, na przykład voucher do Spa, które mieści się w tym samym miejscu. W cenie pakietu jest również dostęp do Centrum Sportu i rekreacji :) Rodzice mogą korzystać ze Spa, a dzieciaki wyszaleją się w Strefie Malucha lub dla większych jest dostępna ścianka wspinaczkowa o szerokości 17m i 3m .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek

ostatnio byliśmy tydzień w Kościelisku z maluchami i rezerwowaliśmy pokoje przez mountain-apartments.com.pl Było bardzo luksusowo,komfortowo, wszędzie blisko i w super cenach, a maluchy były zachwycone naszym wypadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Energylandia. Gdzie będzie lepiej? No nigdzie... Tam atrakcji jest na kilka dni, więc o nudzie absolutnie nie ma mowy. Znam to miejsce bardzo dokładnie i wiem, czego można się spodziewać. Czas spędzamy w różnych strefach. Przy dobrej pogodzie pół dnia jesteśmy w aquaparku. Ogólnie chyba najlepsze miejsce dla dzieci w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma fajne miejsce na ferie z dziećmi w górach ? Najlepiej z wyżywieniem, basenem i koniecznie jakimś kącikiem czy sala zabaw. Mogą być Tatry ale nie jest to konieczne chętnie zwiedzimy i inne okolice

https://mctwieliczka.pl/obozy-polkolonie-wieliczka/

Zastanawiałam się też nad zapisaniem dziecka na półkolonie. Czy ktoś może zapisywał malucha na takie zajęcia? Czy Byłyście zadowolone? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że Szczyrk, to świetny pomysł na wspólny wypad z przyjaciółmi! Miasto samo w sobie i okolice oferują wiele atrakcji. Nie wiem czy widziałeś domektylkodlaciebie.pl/? Macie pełną prywatność, możecie zrobić grilla czy ognisko, blisko centrum a zarazem w zaciszu. Domek jest całoroczny, więc przyjazd czy to latem czy zimą nie robi różnicy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×