Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rezzy

Pomysł na wakacje

Polecane posty

Gość poMocna mama

Jeżeli planujecie wakacje z małymi dziećmi i nie potraficie się zdecydować czy wybrać góry, czy wodę to mam dla Was rozwiązanie – Polańczyk. Sama miejscowość położona jest w bardzo malowniczych Bieszczadach nad Jeziorem Solińskim.  Jest ciekawym i bardzo atrakcyjnym miejscem dla rodzin z dziećmi.

https://www.pomocna-mama.pl/wakacje-z-malym-dzieckiem-bieszczady-polanczyk/

Jeśli mają to być krótkie wakacje to polecam Chęciny:

https://www.pomocna-mama.pl/weekend-z-malym-dzieckiem-checiny-gory-swietokrzyskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny

trzeba sprawdzić jakie są atrakcje w hotelu, żeby dzieci miał co robić, Ja się spytałam w biurze coral travel o ofertę dla dzieci, żeby się nie nudziły, miały atrakcje i PAni poleciła nam kilka ofert, gdzie jest animator, zjeżdżalnie, baseny, plażą blisko hotelu. Wybraliśmy ostatecznie Turcję i hotel z bajecznymi wręćz basenami, więc dzieci będą w swoim żywiole 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii30

Ja w tym roku wybrałam Egipt bo jest fajna promocja na Konsorcjum a zważając na naszą Polską pogodę to wiem, że dobrze wybrałam 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sissii

Ostatnio byłam na wyjeżdzie w Turcji z Coral Travel i uważam, że wyjazd był na prawde bardzo dobry. Świetna organizacja i bardzo fajnie spędzony czas w świetnych warunkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka

Ja po wczasach w Turcji i Chorwacji postawiłam w tym roku na polskie klimaty i Zakopane. Przez mountain-apartments.com.pl zarezerwowałam cudny apartament i raz wyszło taniej niż gdzieś hen daleko, a dwa spędziłam cudny czas, pełen aktywności i pysznych regionalnych przysmaków. Czasami warto poznać to co nasze, a nie szukać po świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilla

A co sądzicie o Teneryfie? W sumie nie myślałam w Teneryfie, bardziej w Grecji, Chorwacji, ale znalazłam dobrą ofertę w Rainbow. Nie wiem czy się zdecydować. Cena super, ale nie wiem czy koszty na miejscu mnie nie zeżrą... Jak to wygląda w porównaniu do Grecji, Chorwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meska

Bardzo lubię jeździć z biurem podróży. Dla mnie zawsze to jest pewny wypoczynek i bezpieczny. Mam wszystko zapewnione, nie muszę się martwić i przede wszystkim super komfortowy odpoczynek! Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria7

Madera z madeira dreams najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynak

Bardzo fajne propozycje na rejsy statkami w różne zakątki świata mają podrozeirejsy.pl bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziddi

Jednym z lepszych biur podróży jest wlasnie dla mnie Coral Travel – wygodnie, rzetelnie i sprawdzone. Jestem bardoz zadowolona z tego rodzaju wypoczunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kreatywnej ekipie z Kajaki Rogalinek udało nam się zorganizować świetny i przede wszystkim bezpieczny spływ. Polecam ich serdecznie - niesamowite wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam urlop spędzać w Grecji - w tym roku po raz kolejny byłam w Coral Travel i doskonale odpoczęłam. no i mało turystów to dało się wygodnie i komfortowo zwiedzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2019 o 16:29, Gość daria7 napisał:

Madera z madeira dreams najlepiej!

Zgadzam się pani Sonia to najlepszy przewodnik. Takie miejsca nam pokazała, że jestem zakochany w tej wyspie. Cudowna przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Robert45 napisał:

Zgadzam się pani Sonia to najlepszy przewodnik. Takie miejsca nam pokazała, że jestem zakochany w tej wyspie. Cudowna przygoda.

Nam Pani Sonia organizowała ślub, a potem wybraliśmy się jeszcze z nią aby zwiedzić wyspę. Wspaniały przewodnik i organizator. Lepiej sobie tego momentu w moim życiu sama zaplanować nie mogłam  Aż mi się łza w oku kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2019 o 16:29, Gość daria7 napisał:

Madera z madeira dreams najlepiej!

Zgadzam się Pani Sonia to świetny przewodnik, a wycieczki z nią są niezapomniane. Poznałam ją przy okazji ślubu, który organizowała. Wiadomo trzeba mieć extra budżet, ale moim zdaniem warto. Ja sama kiedy byłam na wakacjach bez żadnego przewodnika to tyle pamiętam co plażę i nic. po prostu nie potrafię ich organizować. Dla takich osób jak ja zdecydowanie polecam opcję z przewodnikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×