Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolina1411

Organizacja wesela 2015,2016

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny ja szukam teraz sali weselnej w Łodzi. Czy możecie jakąś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z całego serca mogę polecić pałacyk Soplicowo gdzie mieliśmy z mężem przepiękne wesele aż się łezka kręci jak teraz o tym piszę ;-). To co jest taką ostoją tego miejsca to właściciel który czuwa nad całą organizacją i potem podczas samego wesela wszystkiego dyskretnie dogląda. Jak tam po raz pierwszy przyjechaliśmy to jego podejście i to w jaki sposób opowiadał nam historię pałacyku kompletnie nas urzekło. Sali nie trzeba było jakoś specjalnie dekorować bo same wnętrzna już wystarczająco robią wrażenie. Jeżeli chodzi o jedzenie to menu mogliśmy skomponować tak jak chcieliśmy więc było dosyć różnorodne żeby trafić w gust każdego gościa. Wieczorem był jeszcze grill w ogrodzie więc taka trochę bardziej swojska część. Ogólnie zabawa była świetna i trwała do rana czyli tak jak trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie o wiejskim stole.....my taki robiliśmy z bimberkiem świniaczkiem i mnóstwem pysznych wędlinek. Zamawialiśmy to w masarni http://czachorowskamasarnia.com.pl/ i mieliśmy pewnośc że wszystko jest świeżę i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topar
Nawet kupcie tej wódki mniej, aby tylko alkohol był z górnej półki jakościowej. Świetnym jest Gutt Pure Vodka - czysta, delikatna, mega przyjemna w smaku, ale oczywiście to w każdym przypadku kwestia gustu. U nas szła aż miło. Ludzie coraz bardziej uciekają od dolnej półki jakościowej. Co to za przyjemność pić wódkę, która wypala gardło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już jesteśmy na finiszu. Teraz zostały drobiazgi. Moj narzeczony chce wiejski stół z płonącym prosiakiem i tymi innymi udziwnieniami. Ja myslałam nad wiejskim stołem ale takim delikatnym. Mam upatrzoną masarnie z której byśmy to wszystko kupili http://czachorowskamasarnia.com.pl/. Może go jakoś namówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość `izab
Wydaje mi się, że zaliczka to norma :) swojego rodzaju zabezpieczenie dla organizatora. Ostatnio byłam na weselu w Zakopanem w hotelu Nosalowy Dwór - przepiękne miejsce i z tego co wiem tam też Państwo Młodzi musieli uiścić jakąś opłatę przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja również mogę polecić ten hotel. Na pewnoe będziecie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zawsze wybrać się na targi w swojej okolicy, najbliższe będą 5-go lutego w Katowicach, następnie 12-go w Opolu. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. My tak znaleźliśmy naszą Wódkę Weselną. Miała oryginalną butelkę z grawerem, nie wiem czy na internecie bym ją znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w rodzinie zazwyczaj jest tak że każdy płacił za swoich gości (tu wychodzi cena za sale jakieś 190 zl od osoby), jeśli byli wspólni to wiadomo jak dzielimy, Pan młody płacił za zespół a był zespół format fantastyczni ludzie i cenowo na prawdę konkurencyjni, a znowu ja jako panna młoda za oprawę fotografa i video, reszta była umowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę podpowiedzieć dobrych dj z Playdjs, oprawa muzyczna na weselu jets bardzo wazna,a dobrze poprowadzone wesele może naprawdę odegrać ważną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta852
gdybyście rozglądali się na profesjonalnym fotografem ręczę za fotoluka - bardzo jestesmy szczęśliwi z wspolpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już zbieramy tutaj wszystkie najważniejsze rzeczy, dorzucę jeszcze od siebie dwa słowa o atrakcjach: naprawdę nie każdy przepada za zabawami oczepinowymi, a tworzenie "pociągu" jest dla niektórych gości bardziej karą, niż rozrywką. Zamiast tego polecam wam https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ Z doświadczenia mogę powiedzieć, że odbiór jest naprawdę pozytywny i po rozmowach z gośćmi jeszcze nie usłyszałam, żeby któryś z nich był niezadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×