Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sylwia22w

prawnik krakow

Polecane posty

Gość sylwia22w

Cześć, szukam dobrego prawnika do sprawy rozwodowej, znacie kogoś takiego w Krakowie? Kto wam prowadził taką sprawę? Pytam, bo to w ogóle będzie mój pierwszy kontakt z prawnikiem, nie wiem do kogo się zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Jeśli chodzi o rozwody to ja długo szukałem prawnika, sporo osób popytałem i w końcu trafiłem na panią Poznańską z kancelarii na Karmelickiej 60/6. Miła osoba, z przyjaznym nastawieniem, ale najważniejsze, że była bardzo skuteczna na sali sądowej. Wszystko udało się zakończyć na kilku sprawach. Bez nerwów, bez przeciągania w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Proponowałbym się skontaktować z radcą prawnym Bartłomiejem Łukomskim. Od razu może podam telefon – 600298546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
W Krakowie to z tego co ja się orientowałem dobre opinie zbiera kancelaria Res Publica ( www.respublica.com.pl ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia przy rozwodzie korzystała z pomocy kancelarii PIERLEX. Kancelarię poleciłam jej osobiście, ponieważ korzystałam tam kilka razy z porad. Pamiętam, że bardzo się stresowała przed pierwszym spotkaniem, ale zapewniłam ją, że nie ma takiej potrzeby. Po zakończeniu sprawy była mi bardzo wdzięczna, że skierowałam ją do tej kancelarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o prowadzenie trudnej sprawy rozwodowej to polecę p. Kowalik – http://mk-kancelaria.com.pl/. W moim wypadku poszło z ex na noże...a że mamy dzieci i wspólny dom to sprawa była wyjątkowo zawiła ale już jesteśmy po...skończył się ten koszmar mam nadzieję że raz na zawsze i już nie będę miała z tym człowiekiem większego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa

Tylko Pani adowkat Justyna z jwc-kancelaria. Dzieki niej szybko rozwiodłam sie z moim mezem i te okropne chwile juz za mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za dobrym prawnikiem, który nam pomorze. Ja tak trafiłam na adwokata www.adwokat-wojtaszak.pl i mogę go polecić również wam. W jego kancelarii na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa rozwodowa i opieka nad dziećmi jeszcze jest w toku, natomiast na tą chwilę ze współpracy z kancelarią Vindigo jestem zadowolony. Świetne podejście, wyrozumiałe jednocześnie kontakt z radcą bardzo dobry. Mam nadzieje, że ostatecznie uda się dla mnie tą sprawę rozstrzygnąć pozytywnie, choć jest też taka sytuacja, że druga strona mocno się stawia, ale tutaj na doświadczenie prawników zdecydowanie liczę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×