Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość najlepszakawuniapodsłońcem
Ja to nie dodaję do kawy przypraw ale cynamon brzmi smakowicie, więc może się na niego skuszę w przyszłości. A jak na razie, to piję z mlekiem i z cukrem ( oczywiście w ilościach, które mnie nie zabiją :P). Swoją kawę sprowadzam z Międzyborowa. Jest tam bardzo przytulna palarnia, gdzie wyczyniają cuda. Nie piłam lepszej kawy. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszakawuniapodsłońcem
Ja to nie dodaję do kawy przypraw ale cynamon brzmi smakowicie, więc może się na niego skuszę w przyszłości. A jak na razie, to piję z mlekiem i z cukrem ( oczywiście w ilościach, które mnie nie zabiją :P). Swoją kawę sprowadzam z Międzyborowa. Jest tam bardzo przytulna palarnia, gdzie wyczyniają cuda. Nie piłam lepszej kawy. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Julewska
Jeżeli chodzi o smaczne kawy to niestety, ale w supermarketach na próżno szukać czegoś wyjątkowego.  Dlatego postanowiłam poszperać w internecie na własną rękę i trafiłam na https://www.blueorcacoffee.pl/  jest to palarnia kawy, która wypala je do 24h przed wysłaniem.  Bogata oferta różnych nut także na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil838893
Ja jestem zdania, że kawę powinno kupować się w specjalnych sklepach z kawą, gdzie kupimy najlepsze gatunki. Wtedy mamy pewność, że kawa będzie przepyszna. Czasami zapłacimy troszkę więcej, ale warto. Ostatnio odkryłem w internecie fajny sklep http://www.deliciouscafe.pl/ i muszę zrobić tam zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domczyl
zamiast kawy polecam herbatki na odchudzanie. połączenie przyjemnego z pożytecznym, sama stosuje tylko herbatki od nowoczesne ziola pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinajonik
Do przygotowania smacznej kawy potrzebny jest barista z wysokimi umiejętnościami oraz ekspress do kawy. Nigdy nie udało mi się odtworzyć smaku jak z najlepszych kawiarni. Na stronie http://przypraweo.pl/kawy-swiata-espresso/ jest więcej inspiracji dotyczących parzenia kawy. Od siebie powiem, że z rana najlepszym wyjściem dla mnie jest Espresso Dopio które posiada dużo większą dawkę kofeiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam...temat założony pod reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rina294
Z pewnością barista zrobi to doskonale, ale nawet jak i niema się takiego fachowca pod ręką to też można robić pyszną kawusię. Mi wystarczy do tego kupiona niedawno na superwnetrze.pl kawiarka elektryczna. Szczerze to smakuje wybornie i nawet lepiej pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam pić kawę pod każdą postacią ! :) najbardziej smakuje mi kawa z ekspresu :) piję około 2-3 kaw dziennie, jednak zaczynam widzieć tego niepożądane skutki. Bardzo często drgają mi powieki. Nie potrafiłam odmówić sobie picia kawy dlatego postanowiłam uzupełniać utracony magnez wodą mineralną. Najbardziej smakuje mi zielona Piwniczanka. Wybieram tą wodę, ponieważ uzupełnia ona utracony magnez w moim organizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj piję czarną, ale jak jestem w kawiarni, to biorę flat white, bo uwielbiam spienione mleko. :) Dziś wypiłam dopiero jeden kubeczek kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×