Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krótka Suknia ślubna wypada ?

Polecane posty

Gość gość

Miałam wielki problem ze znalezieniem sukni ślubnej. Znalazłam ją dopiero w Paryżu. Kupiłam suknie ślubną którą z z przodu jest krótka, a z tyłu długa. Ramiona ma odkryte. Moja mama, babcie, ciocia stworzyły, że taka suknia do kościoła nie pasuje, czyli nie mogę pójść z odkrytymi ramionami i nogami do kościoła. Czy faktycznie to źle wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz bez przesady. ramiona zakryj i spoko, ja tez bede miec krotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie? Ja mialam suknie ecru z elementami zlota. Spodnica z przodu w kolano, z tylu dluzsza, do tego gorset na ramiaczkacha na ramiona szal. Bez welonu, jedynie kwiaty we wlosach takie same jak w wiazance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma ramiona zakrywać?No chyba,że będzie jej zimno...ale w życiu bym nie zakryła dlatego,że ktoś uważa,że nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 ale wiocha,wyobrażam sobie jak musiałaś kiczowato wyglądać.Powiedz,że to było 15 lat temu,bo wtedy to byłoby wybaczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam długą suknię,ale ramiona i połowę pleców też odkryte.Chciałam szal,ale mi nie pasował.Teściowa się burzyła,ale miałam ją gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przodu mam do polowy kolana, tez nie będę miała welonu tylko coś we włosach sama nie wiem jeszcze co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś szale tez mi nie pasują. Miało będzie biała bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twój dzień, więc załóż to co tobie się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pobożne jesteście i bierzecie kościelny ślub -napewno wiecie, że do koscioła powinno się mieć zakryte ramiona. Trochę szacunku do Boga by się przydało. Ps. ja pobożna nie jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twój dzień, to ty masz czuć się wyjątkowo, załóż swoją wymarzoną suknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, zakryte ramiona i kolana, tak sie chodzi do kosciolka katolki. ale hipokryzja niejedno ma imie. uwazajcie tylko, zeby klecha nie zaglada wam w dekolt i pod kiecke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie by na pewno nie zajrzal, nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam krótką i z odkrytymi ramionami. W kościele bolerko z długim rękawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kościoła chodzi się z zakrytymi ramionami i kolanami, dobrze ktoś napisał. To jest miejsce ŚWIĘTE, ludzie trochę szacunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz wyglądała jakby po drodze napadła cię wataha dzikich psów, które odszarpały ci część sukienki :D uwielbiam takie wiejskie panny młode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trafiłaś kochana. Wychowałam się w dużym mieście, a od lat mieszkam za granicą i tutaj takiego czegoś nie ma dlatego się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miejskie tez uwielbiasz wiesniaro? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienka powinna być albo długa albo krótka. Takie byle co krótko z przodu, długo z tylu to kicz i wiocha. I jeśli kolana w kościele mogą być odkryte tak ramiona nigdy. Musi być bolerko, szal lub długi welon. Takie moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz długie zgrabne nogi, jesteś szczupła i wysoka i twój charakter ( jestes szalona, energiczna a nie typ szarej myszki...) pasuje do takiej sukni to pewnie że wypada! Na ramiona coś załóż do kościoła żeby nie było za duzo odkrytych elementów. Sama miałam mocno kontrowersyjną niepowtarzalną suknie, której wszyscy nie mogli się nachwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:43,według mnie bardziej kuszące są nogi a nie ramiona,ale na miejscu autorki miałabym w doopie wszystkie złote rady i zrobilabym tak jak ja uważam a nie ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie, przecież w latach 70-tych w takich się brało i to bardzo krótkich, choć ja wole długie księżniczkowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama miałam mocno kontrowersyjną niepowtarzalną suknie, której wszyscy nie mogli się nachwalić xxx już sobie wyobrażam co mówili ci "chwalący" za twoimi plecami, mieli zapewne niezłą polewką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ok, wypada jedynie zakryć ramiona choćby szyfonem. Przydałoby się zdjęcie, szkic, cokolwiek żeby dokładniej ocenić, bazuje na swoim wyobrażeniu sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście nie podobają się krótkie z przodu i długie z tyłu, ślubne czy nie, ale to kwestia gustu oczywiście, każdy nosi to, co lubi. Nie planuję na razie ślubu, ale jeśli kiedyś będę planowała, sukienka będzie krótka, bo bezy i księżniczkowe też mi się nie podobają. (Prośba była o opinię, więc wyrażam swoją opinię, swoją osobistą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krotka tak,ale z przodu krotka z tylu dluga? Tylko biale kozaki i wiec tanczy wies spiewa. Gdzies takie leza w komisowych magazynach wiec po co jechac do Paryza bo badziew 'ala laska z tancbudy'. Sukienki slubne sa piekne-kroje syrenek,bezy,krotki itd byle dopasowane do figury,ale ta to nie pasuje do zadnej i jest beznadziejna na wszystkich pannach mlodych,pasuje tylko na tancerki zespolow disco polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×