Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet ogląda się za innymi

Polecane posty

Gość gość

Moj facet gdy tylko ma okazje patrzy na tylki i piersi innych kobiet. Robi to wrecz nachalnie! Drazni mnie to i w pewnym sensie czuje sie ponizona... Strasznie biore to do siebie, zwlaszcza gdy sie przy nim przebieram, w ogole nie zwraca na to uwagi, tylko patrzy w telefon! Nie wiem co robic, czy zachowywac sie tak jak on i patrzec na innych czy starac sie po raz setny upomniec, ze naprawde mi to przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopa w d...pe tyle powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze by było ,żeby inni faceci za tobą się oglądali na jego oczach, może by dało mu to do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez czasem zerknie :O i ja tez zerkam haha nie raz sie obraza o to :D jak sie przebieram przy nim zawsze musi podejsc pomacac :D p****le ogladamy razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby sie ogladaja, ale on zawsze mnie zaslania gdy chodze w leginsach, lub w ogole nie pozwala ich zakladac.. zerwanie to raczej za duzo.. wolałabym mu dac nauczke ale nie wiem jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij ubierać się bardziej seksownie i uśmiechaj się do innych facetów trochę pokokietuj przy nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj w sytuacji jendej na sto moze podejdzie.. albo zamruczy.. filmy ero tez razem ogladamy wtedy nie odrywa wzroku ale w sumie wtedy mi nie przeszkadza bo ja rez mam na co popatrzec :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz, postaram sie tak zrobic jesli nadarzy sie okazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie pozwala Ci ubierać się w to co chcesz , ubieraj się seksownie i już, chociaż ja legginsów nie lubię, wolę rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj mu nauczke ubierz sie kilka razy seksownie i niech sie za Toba obracaja faceci a niech sprobuje Ci zabronoc sie tak ubrac to ze slodkim usmiechem powiedz " kochanie jak nie zabraniam Ci patrzec na walory innych kobiet, wiec Ty nie zabronisz mi eksponowac swoich" i koniec. Nie badz glupia i nie boj sie reakcji faceta, bo jak sie dasz wychowac to na koncu znudzony i tak Cie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosłownie bokami mi wychodzą teksty typu "to przeswituje. Zdejmij to" "caly tylek Ci wychodzi!". Kiedy chcialam zalozyc krotk spodnice tylu tuba po prostu mi ja schowal.. moja min kiedy wyjął ją z dna szulady na bielizne- bezcenna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam piękne auto... Zamienię na fajną babkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaFasolaAngola
Mój przez 4 lata związku nigdy tego nie zrobił. Wręcz uważa, że to strasznie chamskie, i ma rację. Też bym się mogła oglądać za mięśniakami ale po co. Nie widzę w tym sensu, to jest strasznie prostackie, zwierzęce i prymitywne. Człowiek na poziomie tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z artystami... Oni muszą obserwować przyrodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko moj facet też sie oglada :O Byly, chyba .. bo dzis mi powiedział, ze ma dość słuchania juz o tym ( ze mu wypominam ) i woli byc sam. :O Kurwaaa, jestesmy (bylismy) cztery miesiace razem. Jak ja na wyjscie sie wymaluje to mi pieprzy, ze czemu maluje usta szminką, czemu tak mocno, czemu to.. :O Kurwa a za takimi sie ogląda po ulicach. :O Super, swietnie. Stary chlop 30 letni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym by moj mial takie podejscie do tego, ale na sile go nie zmienie... tez jestesmy ze soba 4 lata ale on po 2 stracil zapal by dbac o to zebym czula sie wyjatkowa nie tylko w jakies wazne dla nas swieta ale i na codzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza jest bezradnosc i to ponizenie, kiedy idziesz z nim a kobieta na ktora spoglada zauwaza to i bezczelnie sie usmiecha do Ciebie z k***ikami w oczach! Mam ochote wytrzaskac jego po jajach i ja wytargac za klaki. Chodz w sumie ona nie jest niczemu winna ze dobrze wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta kobieta, też okropna, bo jak mnie się zdarzyło,że jakiś facet przy swojej kobiecie mnie podrywał, to była na niego tak w****iona,że gdybym mogło to bym mu przywaliła, a kobietki było mi bardzo żal, faceci to świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×