Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wielki penis, jeszcze większy problem

Polecane posty

Gość gość

wpisujcie swoje doświadcznia i przemyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam kiedyś z młodszym facetem - prawdziwy młody bóg, wysoki, mięśnie jak stal no i penis - marzenie. Sęk w tym, że on niestety nie potrafił się nim posługiwać :/ Próbowałam go nauczyć delikatności, gry wstępnej - wszystko na nic. Każde zbliżenie kończyło się dla mnie obitą macicą - wierzcie mi, to nic miłego. A szkoda, bo gdyby potrafił kobietę umiejętnie rozgrzać i nie był tak brutalny - byłby kochankiem idealnym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda nie moje, ale koleżanka kiedyś opowiadała, że bardzo była zakochana w kolesiu z wzajemnością, taka młodzieńcza miłość rówieśników. Ona była dość drobna no i co tu dużo mówić, jej "organ" też duży nie był. Mimo, jak to mówiła baaaardzo usilnych prób.. smarowania itp. nigdy ten koleś do niej nie wszedł bo miał DRĄGA a nie fiuta.. a sam był średniego wzrostu i budowy, nie jakiś olbrzym.. po tym się rozstali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jęsli kobieta ma króką po/chwe to naprawdę jest to mało satysfakcjonujący seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam to fakt większy penis to problem czasami bardzo duży, kazdy z facetów chwali się ze niby ma 18-20 cm, jako mężczyzna powiem tak, mam ok 198 cm wzrostu i mam dość dużego penisa, spotykalem sie z kobieta w moim wieku tylko bardzo szczuplą ok 51 kg i wzroście 164 cm, pierwszy nasz stosunek to koszmar, kobieta rozpalona piękna a tu nie mogę w nią wejść bo ją boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×