Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

37 tc i okropne samopoczucie

Polecane posty

Gość gość

Czy to normalne? Jestem poprostu nieprzytomna. Nic mi sie nie chce ani robic ani jesc. Najchetniej to bym spala. Brzuch ciezki stawia sie twardnieje. Momentami boli jak na miesiaczke. Kiedy to sie skonczy? Czy to juz mnie czeka do rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straszna senność miałam na trzy cztery dni przed porodem. Wtedy tego nie wiedziałam ale organizm w ten sposób zbierał siły do tego co go czeka. Odpoczywaj, łańcuchu, ostatnie dni takie przed tobą przez baaaardzo długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam to samo i rowniez 37tc. chcialabym byc juz po, mam zwiekszony sluz, bol jak na @ codziennie, "tam" kluj***ardzo, szyjka sie skraca i ginka stwierdzila, ze jeszcze okolo 2 tyg i powinnam urodzic a ja juz robie wszystko zeby bylo po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam na krotko przed porodem. Wez sie spakuj i czekaj bo ta chwila nadchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie tez sie wzielam za porzadki porobilam wszystko co mialam. Sluz faktycznie tez gestszy i w wiekszych ilosciach zawsze przy siusianiu wypada. Ale u lekarza bylam w piatek i nic sie nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ten pierwszy gość. Nie znasz dnia ani godziny. U mnie w piątek wszystko pozamykane szyjka długa a w niedziele urodziłam. A od wtorku gdzieś miałam takie samopoczucie jak ty opisujesz. Bądź gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obyscie mialy racje :) ja juz spakowana tzn.moja torbe prawie mam gotową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo tyle ze jestem w 35tc. i oprócz takiego kijowego samopoczucia meczy mnie zgaga niesamowita. o najgorsze jest to ze spałabym non stop tzn jestem zmeczona ale co z tego jak zasnac nie mogę bo tak bardzo mi brzuch przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dzis w planach wyczyscic recznie dywan na kolanach :) probuje juz wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Jezu na temat zgagi nic mi nie mow bo ja sie boje cokolwiek do ust wziac wszystko wedruje ku gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ja wczoraj plytki szorowalam na podlodze. I nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie brzuch troszke opucil i zgagi nie mam ale byly dnie ze wymiotowalam co chwile bo nie moglam juz z nia wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a probowalyscie oleju rycynowego? ja mysle czy nie zaryzykowac a moze noz widelec sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzę z olejem rycynowym. Istnieje prawdopodobieństwo że przez to dziecko odda smolke w łonie matki auto grozi nie dotlenienie i złym stanem dziecka po urodzeniu. Poczytaj w necie na ten temat , ale nie na forach tylko porządnych artykułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spieszcie sie tak, ja tez czułam sie zmęczona w końcówce ciazy i bardzo senna, ale to nic w porównaniu ze zmeczeniem i brakiem snu po urodzeniu dziecka. Wtedy to prawdziwy hardcore, zwłaszcza jak sie bardzo ssące dziecko przytrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale lepiej miec juz dziecko przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boze u mnie to samo:( nie daje rady juz. zgaga w nocy, nudnosci caly dzien, bol jak na miesiaczke... a tu nic . szyjka na swoim miejscu :D chce juz mojego babelka przy sobie bo mnie zameczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie strasznie brzuch napina. Nie wiem czy to normalne? Jutro 38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne, ja tak mam od 2 tyg i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 36 tydzień a synek ciągle nogami w dół zamiast głową co robić co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala zeby moja byla nogami w dol. Chcialabym cc.....moj pierwszy porod byl okropny. I strasznie sie boje teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem mega śpiąca i mogę cały dzień spać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Ja już po terminie i bardzo się męczę, mam często bóle, ale wciąż nieregularne 😞 Podobno szyjka już przygotowana, czop zdaje się, że odszedł, ktg w porządku, no ale konkretnej akcji brak 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×