Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdansk notariusz

Polecane posty

Gość gość

Jakiego notariusza polecacie? Chodzi o takiego, ktory przyjmuje w pozniejszych godz. ok 17, 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie Gdańsk ale blisko spróbuj tu http://www.notariuszsopot.pl/ Zadzwoń może będą wstanie pomóc a z tego co wiem istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na inną porę niż oficjalne jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonard
Pani Małgorzata Czyżewska (Notariusz Przymorze) przyjmuje w środy do 17:30. Dane kontaktowe kancelarii znajdziesz na stronie http://www.gdansknotariusz.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhna
Ja znam świetną panią notariusz z Tczewa. Korzystałam z jej pomocy i szybko rozwiązała mój problem http://cejrowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unicka
Jak byłam w Tczewie u rodziny to okazało się, że notariusz będzie nam potrzebny. Fakt trafiliśmy do kancelarii Pani Jolanty Cejrowskiej (www.cejrowska.pl) i wszystko udało nam się raz dwa załatwić. Kancelaria bardzo dobra i sprawnie pracująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostellla
Bardzo dobrą kancelarię znam z okolic Gdańska, a mianowicie z Tczewa. Świadczą tam usługi na najwyższym poziomie. http://cejrowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igo3
Mam znajomych w Tczewie i ostatnio też korzystali z tej kancelarii. Byli bardzo zadowoleni i sobie chwalili obsługę. www.cejrowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomapla
No w Tczewie to faktycznie się od razu kojarzy Kancelarię Notarialną Cejrowska, mniejsze miasto, ale dobra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytamlynka
Ja się trochę zasugerowałam waszymi opiniami i zmuszona sytuacją skorzystałam z usług notarialnych u Pani Cejorwskiej. Złota kobieta, pomoc rzeczywiście od ręki, a tak się martwiłam, że to jednak będzie bardziej skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam nagle wyjechać za granicę na 3 miesiące i zostawić syna pod opieką dziadków, znajomi podpowiedzieli mi żeby pójść do notariusza i uprawnić dziadków do decydowania za mnie o moim synu. To nastolatek i w razie gdyby coś narozrabiał, nie będzie musiał czekać na mnie w areszcie. To akurat skrajny przykład. Ale choćby odebranie wyników badań, czy w razie wypadku decydowanie o zabiegu może stać się problemem. Dlatego przed wyjazdem poszłam szybko do Pani Cejrowskiej i pomogła mi szybko sporządzić odpowiedni dokument. Na szczęście podczas mojej nieobecności syn nic nie nawywijał. Musze tu polecić usługi Pani Cejrowskiej, bo jeszcze podpowiedziała mi parę rzeczy. Więc z czystym sercem mogę powiedzieć, że to sprawdzony notariusz i polecić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam Notariusz Jolantę Cejrowską. Bardzo kompetentna osoba. Miałam dość trudny akt notarialny. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, bardzo jestem zadowolona z jej obsługi i polecam szczerze. Niestety nie jest z Gdańska, ale myślę, że warto podjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim z Gdańska polecam www.notariusz-gdansk.eu Zajmują się wieloma aspektami prawa, takimi jak prawo: spadkowe, rodzinne, handlowe, spółdzielcze itp. Korzystałem z ich usług parę razy i jestem zadowolony. Kancelaria ma dobre i profesjonalne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie profesjonalnego notariusza w Gdańsku to mogę wam polecić kancelarię www.notariuszizabelafal.pl Korzystałem z jego usług i jestem zadowolony z podejścia tej kancelarii do mojej sprawy. Zostałem dobrze poinformowany o wszystkim i nie miałem żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za dobrą i sprawdzoną kancelarią notarialną w Gdańsku to zgłoście się do www.notariuszizabelafal.pl Jest to bardzo dobra kancelaria notarialna, której można w pełni zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davena
Ja miałam przyjemność skorzystania z usług kancelarii notarialnej Cejrowska. Ma duże doświadczenie. Szybko pomogła mi rozwiązać mój problem prawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmma

Mam okazję współpracować z notariusz Cejrowską. Zajmuje się obsługą notarialną naszej firmy. Doświadczona i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×