Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia09

Zostawił mnie w ciąży...

Polecane posty

Gość monia09

Boli...strasznie boli. Okazało się, że mężczyzna, który miał być ojcem mojej córeczki zostawił mnie w ciąży, a kiedy urodziłam nie chciał zobaczyć dziecka i nawet nie zainteresował się jak się czujemy. dodam, że pracuje za granicą i kiedy wchodzę na jego profil na fb i widzę jego opisy do zdjęć innych panienek, to żałuję, że go kiedykolwiek poznałam ;( nie mogłam do niego dotrzeć.na początku pochwalił się na fb, że spodziewa się córeczki, ale nagle zaczął się odsuwać twierdząc, że go to przerasta, że nie wie, czy jest gotowy itd...cieszę się z córeczki, ale płaczę codziennie,że trafiłam na takiego dupka jak on !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozpaczaj po takim dupku , nie warto tracić czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre, ale pewnie nie ty jedna jesteś w takiej sytuacji. podaj go o alimenty i ogranicz kontakt. jak dorośnie na pewno pożałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy on jest Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. ma 28 lat, ale myśli, że jest bożyszczem wszystkich dziewczynek. na początku postrzegałam go zupełnie inaczej, ale po aktualnych komentarzach do wszystkich panienek, stwierdzam że jest niedojrzałym gnojkiem, który wyraża swoje "niedojrzałe" zachowanie w piosenkach hip hopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takiego...podaj mi maila, to napiszę coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bylam w takiej sytuacji. nas zostawił miesiac po porodzie. na poczatku tez się cieszył i fotki na nk wrzucał. i jak się nasza coreczka urodzila tez tez pare wrzucił i był przeszczesliwy ale potem cos nagle się stało i urwał kontakt. To znaczy moglam się tego spodziewac bo dawał takie sygnały,był jakis podenerwowany, wymagał ode mnie rzeczy niemozliwych,np jak dzwonił bo tez mieszka zagranica ale spotykalismy się bardzo czesto gdy bylismy razem,samolotem to godzina czasu,dbał o mnie,wiec jak urodizlam i dzwonił a ja wiadomo sama zajeta pielegnacją noworodka nieraz mowilam ze wlasnie ją przewijam albo karmię i krotko rozmawialam,naprawde bylam fizycznie wykonczona i zmordowana to on mial pretensje bo kiedys rozmawialismy godzinami. taki duzy dzieciak co mysli ze się samo zrobi albo krasnoludki,ze ja nic nie musze tylko l,ezec****achniec ze wogole zadnych obowiazkow czlowiek nie ma na swiecie. no a potem zupełnie urwał kontakt, Przykre bo jest np dzien ojca,moja juz chodzi do szkoły,ojcowie przychodza a ten jeszcze slowem się do nas nie odezwał ani wogole nie skontaktował. Mam tylko kontakt z jego kuzynką tez na odległosc ale nawet nie rozmawiam z nią o nim bo to poprostu zalosne jego zachjowanie i nie chce sie dnerwowac gadamy tylko lakonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×