Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumnorix

Zdjęcia Perłowej Królewny i Pięknej Szatynki wyciekły do netu...

Polecane posty

zmieniłem ich status, na "prywatne" i normalnie było ta, że jak ktoś klikał bezpośrednio w link, to nie mógł zobaczyć zdjęcia. Potem okazało się, że wszystkie zdjęcia były widziane na moim profilu. Kurwa!!! Żeby tylko nikt niepowołany, tego nie wygrzebał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wyciekły? Sam udostepniasz czyjes zdjecia bez zgody tej osoby i nagle zacząłeś się cykać? Bądź poważny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dupa trzesiesz? Trzeba bylo myslec jak dawales wglad do tych zdjec. Mam nadzieje ze ktos je namierzy i im pokaze co robisz. Oskarza cie o stalking i sie skonczy twoje sledzenie ich bez zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bez zgody, bo te zdjęcia były wcześniej udostępnione przez nie. Kto udostępnia swoje zdjęcie, ten przyjmuje do wiadomości, że zdjęcie może krążyć po sieci. Gdyby któraś zgubiła nośnik ze zdjęciami, to nie miałbym prawa teko zrobić. OK. Ale ja myślałem, że, jak zmienię status zdjęcia na prywatne, to wszelki dostęp do niego będzie zablokowany... Potem też zablokowałem i nic... Ja, jak coś wklejam, to tak, żeby mieć kontrolę nad tym. Widać spod kontroli się wymknęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście już pokasowałem. Nikt mnie o stalking nie oskarży, bo nie ma podstaw... Boję się tylko, że któreś z życzliwych kafeteriuszy będzie to powielać i rozsyłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naj[pierw sie chwlisz ze pokazesz zdjecia a teraz nagle sie cykasz bo pokazeles, bozee co za dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za opublikowaly w internecie, nie oznacza ze zrzekly sie praw autorskich, te zdjecia to nadal ich wlasnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cyckam, tylko czuję się oszukany... Jeszcze jakiś debil będzie konia walił pod nie... Jak ma mnie to nie denerwować...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawa autorskie, prawami autorskimi, a prawa ludzkie, prawami ludzkimi. Wkleiły je pod imieniem i nazwiskiem, więc godziły się, że każdy będzie miał do nich dostęp...\\ A poza tym prawa autorskie są nie do udowodnienia w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnei prawo ludzkie, czyli honor (wiem, ze ty nei wiesz co to takiego, ale niektózy to posiadają), nie pozwalają wklejąć cudzych zdjęć bez zgody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku. Nie przeginaj pały, bo już raz dzisiaj przegięłaś pałę, wklejając link na mój profil... A wkleiłem, bo jeden z gości zaczął mnie molestować... Wkleiłem jedno zdjęcie PK, na którym praktycznie nie można jej rozpoznać, bo jest w cieniu. A ty wkleiłaś link do wszystkich fot na koncie... Ja pod ich foty konia nie walę, bo bym tego nawet nie potrafił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa mam honor!!! I to nie ja wkleiłem ich zdjęcia, tylko one same to zrobiły. X miesięcy temu z resztą... Gdybym zrobił fotomontaż, wtedy bym przegiął pałę, ale zachowałem się w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" wklejając link na mój profil" ja nie znałam twojego profilu, to ty wkleiłeś link na swój profil i udostepniłeś więcej niż jedno zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I one udostępniają te zdjecia na kafe? Gdyby się dowiedziały jak o nich piszesz i że wklejasz ich foty dostałbyś z liscia albo i gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz na myśli? I nie uważasz, że to nie mądre mierzyć innych swoją miarą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjęcie od razu wrzuciłem na dysk :D są w moim posiadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obydwa :D tera poka swoją fotę, ocenię czy masz szansę u którejkolwiek z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam te zdjęcia, tak dla draki je skopiowałem. Ale nie napalaj się autorze, już wypromowałaś co chciałeś, a te kobiety są przeciętne i takie z wyglądu pospolite. Nie mam pojęcia co ty w tych paszczurach widzisz, i dlaczego wielbisz je obie. Jak dla mnie możesz nawet być jedną z nich i to pewnie jest prawda bo jak ktoś naprawdę zasługuje na piękno, to nie musi wklejać swoich zdjęć do neta. :P AMEN paszczurze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×