Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Siusiak 7 latka

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio bylam z kolezanka na basenie, przebieralysmy naszych 7-latkow w majtki kapielowe. Kolezanka zwrocila mi uwage, ze moj syn ma malego siusiaka i powinnam sie udac z nim do lekarza. Syn ma 132cm i wazy 30kg, jest duzy i siusiaka ma faktycznie malego, ale nigdy nie zwracalam na to uwagi i nie uwazalam tego za problem, jej syn jest mniejszy i 10kg chudszy, faktycznie ma "wiekszego".. Na moje oko syn ma 4-5 cm siusiaka i grubszego od kolegi. Wstyd mi pisac o tym i do lekarza pojsc tez nie chce, zeby mnie nie wysmial. Myslicie, ze mam powod do obaw? Powinnam isc do lekarza jak radzi kolezanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe_Kafeterianka
Jezuuuu. Ta twoja koleżanka jest chyba idiotką, pewnie chce sie pochwalić, że jej mąż ma wielkiego,albo ma obsesje na temat dużych p****ów :P. Co ją to obchodzi, że twój syn ma małego. Niech sie zajmie swoim życiem. A z twoim synem na pewno wszystko jest w porządku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu będzie miał mniejszego penisa gdy będzie dorosły. Czy każdy dorosły facet ma duzego? otóż nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej idź do psychologa głupia babo. Siusiki, jak i piersi mają różne wymiary i rosną do końca okresu dojrzewania. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś XX Zgadzam się z tobą. Czy wszyscy faceci muszą się porównywać jakie mają penisy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omawiałyście rozmiary ich ptaszków przy nich? To jest raczej sprawa tego dzieciaka. Penisy mogą rozwijać się w różny sposób. Tak samo jak ludzie rosną w różnym tempie. 7 lat to bardzo wcześnie. Więc lepiej walnij się kapciem w głowę i zapomnij o sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe_Kafeterianka ma racje. Twoja koleżanka jest walnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mam isc do psychologa? Nie wiem co zrobic, dlatego pytam. Kolezanka upiera sie bym poszla do lekarza, nie wiem czy ma racje. Mi tez piersi zaczely rosnac w wieku kilkunastu lat, ale nie wiem czy to mozna tak porownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozmawialysmy przy nich, zagadala mnie gdy dzieci bawily sie w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze lekarz by mi zwrocil uwage juz wczesniej gdyby bylo cos niepokojacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do lekarzq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twooje dziecko nie ma 2 cm penisa , tylko po prostu troche mniejszego niz syn kolezanki ( ktory wcale nie musi byc przeciez wyznacznikiem normy ) Ja bym w ogole nie powiedziala czegos takiego kolezance - sorry , ale raczej nie omawiam ze znajomymi rozmiaru genitaliow ich dzieci Juz od malego widac roznice u chlopcow , zmienialam wiele pieluch i uwierz mi , ze nie ma dwoch takich samych dzieci , Podsumowujac - masz glupia kolezanke ! Nastepnym razem nie przebieraj dziecka przy niej , mnie to troche zniesmaczylo , ze sie przyglada i komentuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, nigdy nie zwracalam na to uwagi ale ona dala mi do myslenia. Moj syn jest duzy i nabity, ona mowi, ze to nie proporcjonalne. Juz wiecej nie bede rotmzbierac go przy kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 synów i każdy z nich ma innego siusiaka. Starszy ma od urodzenia bardzo długiego, a młodszy krótkiego i grubszego. Ważne, żebyś nie pokazała synowi, że coś cię niepokoi, bo jeszcze się chłopczyk kompleksów nabawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Nie nasz się czym martwic to normalne poza tym dla przykładu ja tez nigdy nie grzeszyłem długim 'wackiem„w wieku 13 lat miałem tylko albo aż 10cm długości, lecz ok 12 cm obwodu teraz mam 21 lat 182cm wzrostu wazę 70kg, a penisa o wymiarach16cm długości i 15cm obwodu wiec chyba nie muszę się wstydzić? Sprawa wygląda tak, że każdy dojrzewa w innym wieku, a w okresie dojrzewania ten nazad rośnie najbardziej i najprędzej w wieku 7 lat nie ma znaczenia to jaki jest duży, a to by nie miał np. stulejki twoja koleżanka jest dziwna, bo to tak samo jak byście porównały swoich mężów i na 50%mogla byś jej powiedzieć tak samo twój mąż ma małego i nieproporcionalnego to tak samo wygląda, bo każdy ma innego jeden długiego i chudego, a drugi krótszego i Grubego. Poza tym długość podobno nue ma znaczenia, a bardziej obwód np. moja narzeczona mówi, że długie i chude wyglądają po prostu spiesznie wiec to o czymś świadczy. Mam nadzieje, że pomogłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes nienormalna idiotko, zakladasz pedofilskie tematy, napisz jeszcze, ze twoja corka ma 13 lat i martwisz sie, bo ma male cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu twoja kokezanka przyglada sie siusiakom malych chlopcow?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

To ile miał ten drugi chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc

Jestem w szoku ze mama przebiera kąpielówki siedmiolatkowi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Dnia 23.01.2015 o 12:01, Gość gość napisał:

Mam 2 synów i każdy z nich ma innego siusiaka. Starszy ma od urodzenia bardzo długiego, a młodszy krótkiego i grubszego. Ważne, żebyś nie pokazała synowi, że coś cię niepokoi, bo jeszcze się chłopczyk kompleksów nabawi.

Ile lat mają synowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może jeszcze mu pieluchę zakłada:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2

Być może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×