Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gidzia

Ślub fotograf

Polecane posty

Gość gidzia

Dziewczyny, jakie kryterium było dla was najważniejsze przy wyborze fotografa na ślub? Biorę ślub za 2 lata w Krakowie i nie potrafię zadecydować kogo wybrać, wydaje mi się ciągle że praktycznie wszyscy robią super zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruana
jak w Krakowie to może Pani Dominika Tatoń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gidzia
Ruana, a robiła ci ta pani zdjęcia, albo widziałaś jej zdjęcia? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consitire1986hiwgf
Dziewczyny, jakie kryterium było dla was najważniejsze przy wyborze fotografa na ślub? Biorę ślub za 2 lata w Krakowie i nie potrafię zadecydować kogo wybrać, wydaje mi się ciągle że praktycznie wszyscy robią super zdjęcia. Jasne http://twsi.in/enN6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość distairicon1978rhnxy
Dziewczyny, jakie kryterium było dla was najważniejsze przy wyborze fotografa na ślub? Biorę ślub za 2 lata w Krakowie i nie potrafię zadecydować kogo wybrać, wydaje mi się ciągle że praktycznie wszyscy robią super zdjęcia. Jasne http://min.do/n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruana
tak, najpierw znalazłam jej zdjęcia w internecie. a później robiła tez u mnie zdjęcia. tutaj masz namiar domi-foto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny fotoziutek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam dzien na pisanie wiec i tu podpowiem :) my jesteśmy z Raciborza i fotografkę wzięliśmy z Wrocławia :) dlaczego tak? bo w cenie miala dojazd wliczony, mało tego okazała się tańsza niż miejscowi a zdjęcia nas ujęły i wcześniej też szczegółowo planowaliśmy co chcemy a co kompletnie nie lezy w naszej naturze :) jakby ktoś potrzebował to polecam AB Maurea Studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotografów, którzy naprawdę potrafią coś od siebie jest w polsce kilku i wątpię, żebyś miała szczęście do nich trafić. Wszystkie terminy zajęte, a i cena odpowiednia do efektu ich pracy. Reszta to mniej lub bardziej doświadczeni rzemieślnicy, którzy powtarzają w swojej pracy pomysły z różnych stron, należących właśnie do ślubnych fotografów. Najczęściej jest to dość mierne kopiowanie pomysłów mistrzów, dlatego moim zdaniem warto postawić na fotografa starszego, doświadczonego, z dorobkiem, a nie super stroną internetową, która powstała pół roku temu z kradzionych zdjęć. Nazwiska nie powiem, sama znajdziesz, jak poszukasz i popytasz znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej przejrzeć zdjęcia danego fotografa i pogadać z nim w 4 oczy, w takim dniu nie warto ryzykować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam znajomego, tu jego portfolio: www.SnapGraphics.pl Nie jest zawodowym fotografem, bo nie cyka zarobkowo na co dzień, ale fotki ma bardzo ładne, robił też na naszym ślubie. Moim zdaniem najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termoa
Ja pomagałam niedawno znaleźć fotografa ślubnego dla mojej koleżanki, bo ona nie ma tyle czasu przez pracę i zamieszanie ze ślubem, żeby robić to dokładnie, a i jej i narzeczonemu zależało na kimś renomowanym, profesjonalnym, który robi oryginalne, żywe zdjęcia. Jeśli poszukujecie kogoś takiego, a na dodatek mieszkacie w Łodzi albo Warszawie i okolicach, polecam stronę fotograf http://agatapietrzyk.com , z dotychczasowych relacji i opinii czytanych w necie, dowiedziałam się, że to bardzo przyzwoita osoba. Na stronie można zobaczyć próbki jej zdjęć i jeżeli jesteście z innych miejscowości niż wymienione, istnieje możliwość dojazdu (wszystko jest na stronie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fotografa z Baiłegostoku - www.kbfoto.com.pl Zobacz jego galerię i jak się spodoba to pisz do niego bo ma mało terminów wolnych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fotografa - www.kbfoto.com.pl Fotograf jest z Białegostoku ale jak się dogadasz to dojedzie wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartkaSt
mi polecili znajomi, widzialam ich zdjecia i dodatkowo przejrzalam portfolio na stronie, zdjecia wyszly super! pani bardzo mila i mielismy z nia caly czas super kontakt, bez zadnych problemow, nazywa się domi-foto i jest z Krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zebserbanfoto.com foto-albumy.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się za dobrym fotografem. Ja tak trafiłam na panią Anię, która ma talent do robienia dobrych zdjęć i potrafi go wykorzystać. Tutaj macie link http://www.annasuchocka.com/pl/ do jej strony. Polecam wam tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×