Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 mczne niemowle i marchewka

Polecane posty

Gość gość

Moj syn ma straszne zaparcia, kolezanka zaproponowala zaczac wprowadzac mu marchewke, jablko itd. Tak ona zrobila ze swoim dzieckiem. Co o tym myslicie? Macie doswiadczenie? Nie jest to za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w życiu!!! Pierwsze nowe smaki wprowadza się po UKOŃCZENIU 4 miesiąca czyli jak dziecko ma 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszemu wprowadzalam po 4. mcu. Poczekam jeszcze mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesięczne niemowlę powinno być na samym mleku. Zamiast słuchać koleżanki wybierz się do apteki,powiedź w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mój miał zaparcia a karmiłam piersią lekarz poradził mi wprowadzenie do posiłku mm, i pomogło. Od tamtego momentu problem zniknął, a były takie momenty że 3-4 dni nie mógł nic zrobić i usiałam pomagać czopkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.30 - nie wiem co to za lekarz przepisuje mm na zaparcia ? a po za tym jakie to zaparcia przeciesz dziecko na mleku matki moze i tydzien nie robic i jest to jak najbardziej normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od poczatku karmie mm, kupuje comfort na zaparcia. W aptece bylam, u pediatry tez, mam czopki itd. Myslalam, ze moze jablko by troche pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie, marchewka to akurat sposób na zbyt luźne kupy u dziecka, bo działa wstrzymująco. nie próbowałabym przy zaparciach. jak moja córka miała kilkudniową biegunkę to musiała jeść właściwie tylko marchewkę... jeśli dziecko ma zaparcia a jest na mm to proponuję zmienić mleko, i poić wodą lub herbatą z rumiankiem itd., ale na wprowadzanie stałych posiłków jest jeszcze za wcześnie zdecydowanie! może spróbuj podać Bio Gaję czy coś w tym stylu - probiotyk. ale celowałabym w zmianę mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mleko comfort, bigaia podaje, wspomnialam o marchewce bo od niej ponoc zaczyna sie wprowadzac dania, myslalam o jablku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×