Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasiaszatanistka1994

Metal zwycięży

Polecane posty

Gość gość
Kasia kojarzysz Noxelie? Podpatrz sobie czego ona słucha, bo ona słucha rzeczywiście niszowego metalu. Natomiast ty słuchasz tego co znane wszem i wobec. Ale z reguły tak bywa, że krowa, która dużo muczy, mało mleka daje... pozerko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty masz dzisiaj za fazę na czepianie się włosów w innych tematach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasia kojarzysz Noxelie? Podpatrz sobie czego ona słucha, bo ona słucha rzeczywiście niszowego metalu. " daj jakiś link gdzie chwali sie zespołami ocenie jej gust :) "Natomiast ty słuchasz tego co znane wszem i wobec" Voidhanger, Mord`a`Stigmata, Tester Gier, Deathnition, Voodocult, Odraza - który z tych zespołów znasz? :) wszystkie słuchałam dzisiaj :) oprócz tych bardziej znanych oczywiście, ale, nie ograniczam sie do gigantów sceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak napisałam, po prostu dziwnie z tym wyskoczyłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzę wszystkie, które wymieniłaś. Jak chcesz zobaczyć czego słucha Nox to wejdź sobie na jej fb, bo nie będę teraz przebierać w topikach. Po prostu piszę, że ona rzeczywiście słucha niszowej muzyki, a ty słuchasz dość znanych zespołów za to obnosisz się jakbyś co najmniej na księżyc poleciała co jest śmieszne, bo niczym muzycznie nie zaskakujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak, zaskakujesz osoby z kafeterii, które słuchają tego co w radio. Ale osoby, która słucha metalu kilka lat nie zaskoczysz, wręcz zanudzisz propozycjami, bo słuchasz standardowych zespołów. No i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.lastfm.pl/user/noxelia - to jej profil? Jej, bo jej twarz w avatarze :) Zobaczmy: My Dying Bride, Opeth, Within Temptation, Artrosis, Slayer, Nightwish, Tristania, Anathema, Epica, Closterkeller, Nirvana, Korn, Sodom, Łzy, O.N.A - sam underground :) Poza tym sam prawie sam gothic metal, lub muzyka gotycka, za która nie przepadam :) albo symfoniczny. Coś średnio niszowo i trve :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj się trollować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, widziałam jej fb tylko, gdzie inne zespoły wkleja. Nieważne, po prostu nie masz nic ciekawego do zaproponowania komuś, kto długo słucha metalu. Ale to pewnie jeden z powodów, dla których siedzisz na kafeterii a nie na forum o metalu. Tam byś była szarakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, tyle, że ona nie ryczy dniami i nocami na forum "o jakiej to ja muzyki niszowej słucham" a przynajmniej nie zauważyłam... natomiast ty ryczysz sporo, a niewiele sobą reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie błaznuje na forum dla trolli internetowych bez własnego życia. Nie narzucam innym swojego gustu muzycznego. Nie interesuje mnie wkręcanie w ciebie w głębszy klimat, którego i tak nie zrozumiesz, bo pałasz się komercją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poza tym, czy to z toba sie kłóciłam o Slayera? Jesli to ty, to nadal czekam na choć argument, dla którego nadal nagrywający dobre płyty(World Painted Blood zwyczajnie jest dobre, i nikt mi nie powie, ze nie :P ), superpopularny zespół, na którego koncerty są chętne miliony, ma zejśc ze sceny :) no chyba, że to nie ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie interesuje mnie wkręcanie w ciebie w głębszy klimat, którego i tak nie zrozumiesz, bo pałasz się komercją. " skoro dla ciebie niszowa Odraza czy podziemne Deathnition i Tester Gier to komercja, to co nia nie jest? :) wymień choć kilka nazw, proszę z czystej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie błaznuje na forum dla trolli internetowych bez własnego życia. " A jednak tu siedzisz :) Czego tu szukasz, skoro jesteś tak poważna i masz tak pasjonujace życie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slayer to zespół komercyjny do bólu, całe gimnazja go słuchają. Nadal podtrzymują, że Nox słucha ciekawszej muzyki, przynajmniej obecnie, bo 8 przesłuchań kiepskiego zespołu sprzed dwóch lat o niczym nie świadczy. A ty słuchasz dokładnie tego co dzisiejsza połowa gimnazjalistów, co w tym odkrywczego? Oczywiście masz prawo tego słuchać, ale twoje robienie z siebie alfy i omegi jest po prostu śmieszne. Bywają też ludzie, którzy nie słuchają metalu, za to słuchają muzyki o wiele ciekawszej i niszowej jak ty. Bo metal sam w sobie niszowy dawno nie jest, spora część społeczeństwa go słucha, a na koncertach metalowych zapełnione są sale. Jesteś zwykły szarak, jak każdy internetowy napinacz. A teraz dobranoc, bo szkoda mojego czasu na osobę na poziomie gimbazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłem ze tego slucha dzieciarnia .Kasia Szansonistka pisze ze na koncertach większość ma 18 czy 20 lat czyli dzieciarnia :-) Kolo 30 wyrosną i większość z tej "muzyki "będzie się śmiać :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam to ja ;) A last.fm dawno nie używam i tamtejszych zespołów dawno nie słucham... musiałabym sobie założyć nowego, aby pomieścić moją przemianę. Klimatycznie ciężko i niszowo, a nie slayery dla gimnazjum. Wpadłaś w pułapkę, teraz mam pewność, że jesteś nikim. Pa pozerko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" słuchasz dokładnie tego co dzisiejsza połowa gimnazjalistów, " Obserwuję w internecie 2 skrajne postawy dotyczące metalu. Jedna polega na mówieniu, że metalu nie słucha prawie nikt i ostały się już tylko nieliczne niedobitki fanów, a druga postawa, którą reprezentujesz ty, polega na twierdzeniu, że metalu słucha każdy gimbus, większośc ludzi i nie ma w nim nic oryginalnego. :) Obydwie te postawy mają zerowy związek z rzeczywistością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może. Ale słucham metalu od wielu lat i taki pajac jak ona mnie wkurza, no ale cóż. To na szczęście tylko kafe :) Przynajmniej sobie o laście przypomniałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejde, muszę znaleźć go. Nic nie kasuje, chcę po prostu uporządkować go, połączyć z telefonem, żeby łapał co słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejde, muszę znaleźć go. Nic nie kasuje, chcę po prostu uporządkować go, połączyć z telefonem, żeby łapał co słucham zawsze i w domu i poza :) Wznawiam też bloga z poezją, mam dzisiaj twórczy szał :) Chcę pokazać nowe zespoły jakie wynalazłam, bynajmniej nie mają nic wspólnego z mhrocznym slayerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×