Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy walczylibyscie za ukraincow jak chce bujak

Polecane posty

Gość gość
nawet za ten rozkradany padół łez jakim jest Polska, w której zyję bym nie walczyła! a co dopiero za Ukraine :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już niedługo wasi mężowie i synowie i chłopaki pójdą w kamasze jeszcze parę jątrzących wypowiedzi naszych POlityków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wpisu z 22 stycznia
"Ale jeśli Rosja tak się męczy z Ukrainą, nie potrafi osiągnąć swoich celów," Nie jestem, żadnym zwolennikiem Rosji, ale nie bądź śmieszny/śmieszna. Jakie męczy? Przecież oficjalnie Rosja nie jest stroną w tym konflikcie. Rosja po prostu chce zdestabilizować całkowicie sytuację na Ukrainie, w efekcie czego Ukraina sama poprosi ja jeszcze o pomoc. Gdyby Rosja chciała zając Ukrainę to max 2 dni i ten kraj przestaje istnieć. Armia Ukrainy to jakaś kpina. Rosja nie chce się otwarcie brać za Ukrainę, bo musi uważać na NATO. Ale jakby chciała to w ciągu 1-2 dni z Ukrainy zostało. Rosjanie wysłaliby bombowce i myśliwce, zbombardowali wszystkie najważniejsze lotniska, elektrownie, drogi, tory kolejowe i to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powstańmy bracia i siostry od komputerów i stawmy czoła rzeczywistości życie to nie tylko przyjemności spanie jedzenie bezpieczeństwo tylko my sami możemy sobie zapewnić kto tego nie pojmuje zmusimy was siłą do miłości za naród i ojczyznę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Wielu ludzi tutaj popiera ludność Donbasu przeciwko banderowcom i dobrze! Nikt nie będzie walczył po stronie banderowców za interesy Rotschildów,Wartzburgów,Rockeffelerów i reszty realnych władców tego świata. ANTY PO PIS SLD PSL RP ,anty UNIA anty usa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem nacjonalistą i jestem z tego dumny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech bujak weźmie swoją rodzinę i walczy, a ode mnie sie odpieprzcie, nigdy w życiu nie pójdę walczyć, bo mój kraj mnie zniszczył psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
21:25 ,dokładnie,niech idzie i powalczy,jak taki ,,heroj'' z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o weźcie wałęsę jego dziećmi, wnukami, solidarnościowców z rodzinami, tych pchających sie do koryta tj. w rządzie, senacie, sejmie, województwie, powiecie, gminach, radnych itp. - twierdzą, że tak chcą robić dobrze dla kraju to to wypad na woje i to z rodzinami, i już mamy armię jak wuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schetyna to ukrainiec za buga to podły gad banderowiec we wrocławiu jest takich mnogo :polscy złodzieje chcą dyktować niemcom jak mają okradać swoich obywateli .polacy czy to niemcy mają walczyć o wasz dobrobyt a wy nic nie chcecie zrobić z tymi złodziejami w polsce.polscy złodzieje i pseudo pracodawcy chcą dyktować warunki niemcom krajowi najbardziej cywilizowanemu społeczeństwu w europie .niech żyje putin i rosjanie bo to dzięki nim mamy coraz tańsze paliwo i żywność teraz wiemy na ile polaków okradają sługusy usa. nie kupujmy w polsce niczego co pochodzi z ukrainy w ten sposób nie będziemy wspierać bandytów z ukrainy a tych co sługusy amerykańskie ściągnęły do polski trzeba gonić z polski albo likwidować bandytów upa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj kuzyn dostal czytam, ze w 2014 roku wezwali ponad 10 tys osob, w tym roku ma byc 14 tys, a w przyszlym 18 tys Polska szykuje sie do wojny, nie wiem jak wy ale ja w razie czego uciekam do Wiednia, Austria jest krajem neutralnym podobnie jak Szwajcaria, poza tym jest tam raczej mało muslimów, nie tyle co we Francji Anglii czy Holandii, malo ludzi, kraj gorzysty, spokojny, malo atrakcyjny zeby go podbić -kafeteria :czy walczylibyscie z rosja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz go zamiar podbijać ? :) czyszcząc gary na zapleczu jakiejś restauracji :D nie dziwię się że w Polsce jest jak jest skoro w nim same tchórze ,jedyne co potraficie to s*********lać z podwinietymi ogonami jak kundle w dodatku do tych krajów które zabijały i okradały waszych przodków od pokoleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj >>>jak zawsze europa zrobiła nas w balona jedynie spKaczyński chciał coś zrobić żeby Polska liczyła się w świecie ale był zakrzyczany i wyśmiany<<< I całe szczęście usmiech.gif . Dzięki niemu Polska byłaby sławna w całym świecie jako... obiekt kpin i żartów smutas.gif XXXX zapewniam cię , że z obecnych rządów PO jak i postawy Polaków a raczej uległości śmieją się do rozpuku obywatele takich krajów jak DE NL UK obecnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno w niedziele , koniec wojny rosyjsko-ukrainskiej ,no i dobrze polacy nie beda ginac jak chcial bujak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×