Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fifty76

Praca w norwegii

Polecane posty

Gość fifty76

Zastanawiam się nad pracą w Norwegii. Właśnie znalazłam stronkę http://pracaidealna.pl/ za pośrednictwem, której można złożyć CV. Dzwoni się na infolinię (4zł min połączenia) i konsultant zadaje serie pytań- na początku trochę mnie denerwowały. Jak już wszystkiego się dowie to tłumaczy nasze CV na j. norweski i zamieszcza je norweskim serwisie z pracą przeznaczonym dla tamtejszych pracodawców. Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arni887
Pomysł w sumie nie głupi ;) nawet może sam do nich zadzwonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariczka8
Coraz wiecej osob decyduje sie na wyjazd za granicę do pracy... nie ma sie co dziwic, a pracaidealna.pl to sama slyszalam i czytalam o nih dosc pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten portal ma już dużo zadowolonych klientów moja znajoma dzwoniła do pracaidealana i też ma już jakieś propozycje pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głośno o nich ostatnio widać ze pracaidealna chyba skutecznie rekrutuje i chętnych na wyjazd nie brakuje ja akurat mam pracę i mnie to nie dotyczy ale moi znajomi też siedzą za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie strony cieszą się zainteresowanie portal chyba niedawno ruszył więc mam spory ****** widać Polacy chętnie garną się do wyjazdu za granicę to nie ma się czemu dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sama się skusze i zadzwonie do pracaidealna moze i dla mnie coś znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe na jakie stanowiska oni rekrutują też bym chciała wyjechać tylko nie do żadnych przetwórni rybnych jakby można było pracować na przykład w hotelu to bym się skusiła na taki wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę ze toczy się tu ostra dyskusja na temat portalu pracaidealna a sam portal chyba dobrze sobie radzi skoro takie zainteresowanie wzbudza wsród forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz tyle ludzi wyjeżdża ze szok kiedy ta emigracja sie skonczy sam dzwonilem do pracaidealna szukam pracy bo tu nic nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę wyjechać mi nie pomogą ale zazdroszczę tym co jada fajnie ze są portale które dają taką szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również szukam pracy w Norwegii też szukam przez pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też palnuję wyjazd ale dopiero w wakacje muszę dokończyć szkole jeszcze nie dzwonilam do praca idealna ale jak czytam mają dobre opinie pewnie też się do nich zgłoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już do nich dzwoniłam właśnie tłumaczą mi cv chętnie bym już teraz wyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga to naciąganie na kase za polaczenia telefoniczne = jeszcze nikomu nie zalatwili pracy . powyzsze opinie pisze jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda ja mam od nich ofertę co prawda przez 3 tyg była cisza też już myslałam ze nic z tego ale ktoś się odezwał na pewno nie każdy kto do nich zadzwoni od razu znajdzie pracę ale pewnie nie ja jedna otrzymałam ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam ofertę z pracaidealna po dwóch tygodniach od telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy poszukuje pracy w Norwegii od jakiegoś czasu i tak wybrzydza, że chyba nigdy jej nie znajdzie!Dobrze, że chociaż prawko z offshoreidcardscom zamówił sobie bez żadnego wymyślania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×