Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnlyDreams

Październikowe mamy 2015 laczmy sie

Polecane posty

Hehe no nie ginie, nie ginie ;-) laseczki a takie lekkie klucia w podbrzuszu, to narmalna sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady Love (pisze twoj stary nick bys wiedziala, ze to ja cie pamietam i ze to ja pisze:P ja swoj dawny login i haslo niestety zapomnialam) to normalne. Przynajmniej ja mialam klucie w podbrzuszu jeszcze zanim wiedzialam o ciazy:D a dowiedzialam sie w 7 tygodniu takze ty wiesz wczesniej, ale u ciebie inna sytuacja to wiadomo:P Kluciem sie nie przejmuj w ogole dopoki nie bedzie jakichs wiekszych boli. A jeszcze dodam, ze ja to czulam cala ciaze bol praktycznie w podbrzuszu i sie martwilam, a lekarz mi powiedzial, ze jedne czuja a drugie nie i dopoki nie ma ostrych i silnych boli ani plamien to jest w porzadku. No musisz jakis bol czuc, w koncu masz tam nosic dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no czuje podbrzusze, klucie w jajnikach i ciągnięcie w pachwinach ale w pierwszej ciąży miałam identycznie i brałam nospe a teraz to.jjakoś mi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mi tez nie przeszkadza, wrecz przeciwnie. Wiem, ze cos sie dzieje. To jedyny sygnal jaki mam, bo tak ogolnie to nie czuje zadnej zmiany;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady Love ja mialam podobie:P czulam ze to wlasnie na pewno ciaza. I jeszcze mojemu mowilam ze zobaczysz ze jestem w ciazy, a on, ze nie ze sobie wkrecam:D I wyszlo na moje. Jak lekarz potwierdzil ciaze to wlasnie pytalam o to klucie bo czulam cos takiego, a lekarz na to, ze wiele kobiet po zaplodnieniu ktore jeszcze o tym nie wiedza ma wlasnie to klucie w podbrzuszu. Takze to, ze ty czujesz a wiesz ze jestes w ciazy to na plus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde laski, chyba dopiero teraz do mnie doszlo to, ze sie udalo. Powiedzialam tacie a ten mi sie rozbeczal do sluchawki. Myslalam, ze zaraz i ja sie rozrycze hehe. Fajne uczucie :-) za ponad godzine koncze prace. Nareszcie! Co za nudny dzien. Nikogo tu nie ma a ja zasypiam na stojaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
witam ja chciałam się przywitać i pożegnać...miałam nadzieję że do Was dołączę - niby okres spóźnia mi się już 2 dni( a zawsze miała idealnie jak wyznaczał mi mój program do pomocy ustalenia dni płodnych) ale temperatura spada...płakać mi się chce czemu te które nie chcą mają dzieciątko a te które pragną całym secem jakoś nie udaje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjanka nie wszystko musi być tak jak piszą gdzieś tam, ja jestem w 5 tygodniu ciąży a moja temperatura to 36,0 max 36,6 wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Czy picie energetykow moze przyczynić się do opozniania okresu? Tydzień temu powinnam dostać i nadal nic. Zaczyna mnie boleć prawy jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Aniu pocieszylaś mnie i uspokoilas chciałabym żeby się udało w końcu... Chociaż nie wyobrażam siebie w ciazy i czasem się boję jak to będzie bo znowu przeprowadzka mam się szykuje ale bardzo bym juz chciał takiego małego bobaska Po pracy pójdę i kupię test ciążowy. Juz sobie wymyśliłam jakbym powiedziała mezowi o tym. Na walentynki dostanie piękny prezent ode mnie:-D test buciki i body z napisem "kocham mojego tatusia" i jeśli od lekarza dostanę jakieś potwierdzenie ciazy to też:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu taka cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Hej, dołączam się. Przejrzałam pozostałe dwa tematy i też mi się jakoś niezbyt spodobały. Mój mąż jest aktualnie w podróży służbowej, a ja jestem chyba w ciąży. Nie stosujemy antykoncepcji hormonalnej, tylko kalendarzyk. Mam regularny cykl więc to nie problem. Ostatnio jednak nawet kalendarzyka nie było ale nie podejrzewałam, że jestem w ciąży... Mąż wjechał, ja wróciłam do pracy. Też mam większe piersi i kłucie w podbrzuszu. Koleżanka to zauważyła i dała mi test 4 dni temu. Nie chciałam wziąć ale wzięłam bo mi go wcisnęła do torebki jak wychodziłam od niej. Ona ma zapas testów bo często boi się, że wpadła i sobie je robi ale jeszcze jakimś cudem nie wpadła. U niej to był by większy. Swoją drogą jestem ciekawa czy w ogóle by wiedziała kto jest ojcem... Zrobiłam dzisiaj jednak test i wyszły dwie kreski. Jestem w szoku bo oczekiwałam negatywnego wyniku. Jeszcze nikomu nie powiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu porobiłyście tyle tematów na październik zamiast wszystkie razem się zgromadzić jak w innych tego typu tematach i teraz w każdym piszą po 2-3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamte tematy zostaly zalozone przez osoby, ktore jeszcze nawet nie testowaly. Mam nadzieje, ze dolacza sie do nas inne osoby :) o Purple, moje gratulacje :) Jak sie czujesz? bo po Twojej wypowiedzi nie czuje jakiejs euforii tylko zmartwienie.. nic sie nie martw, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia czy picie energetykow moze spowodowac opoznienie miesiaczki. Mysle, ze nie.. Masz juz calkiem spore opoznienie Gosiek, moze warto zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
No wiesz... nie planowałam tego... Zapowiada się dużo pracy na najbliższe miesiące, a ja będę musiała pewnie z części zrezygnować. Nie mam z kim o tym na razie nawet porozmawiać. Znowu siedzę sama w domu... Bardzo lubię dzieci i cieszę się że będę mamą ale martwi mnie to że nie będę mogła później przez dłuższy czas pracować. Nie jestem jakimś pracoholikiem ale po prostu nienawidzę siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja teraz tez musze kilka spraw przemyslec, mialam do Polski na swieta pojechac i nici. Teraz mysle nad wakacjami, ale musze lekarza popytac czy bede mogla w ciazy podrozowac samolotem, tymbardziej, ze bede juz w dosyc zaawansowanej ciazy. Musze jakos przekonac rodzicow do przyjazdu do mnie na swieta :) Moj brat zadeklarowal sie, ze bedzie chrzestnym, wiec on na 100% przyjedzie. Nie wiem tez jak to bedzie u mnie z praca. Mysle powaznie nad zrezygnowaniem z nocek, nie teraz, ale gdzies tak ok 6-7 miesiaca ciazy. Pozniej bede musiala sobie znalezc jakies zajecie. Nie wysiedze w domu, tego jestem pewna :) Nie mow, ze nie masz z kim o tym wszystkim porozmawiac :) masz nas! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
Trzymajcie kciuki ja jutro testuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co tyle tematów na październik 2015 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co, z tego co widze istnieja 2. Moj i jeszcze jeden. Niech ludzie zdecyduja gdzie chca pisac. Jezeli ten temat sie posypie, napisze na Waszym ( bo podejzewam, ze wlasnie nalezysz do tego drugiego tematu gosciu ) Marjanka 3mamy! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze, ze i kolejny sie pojawil.. jak tak dalej pojdzie to zrezygnuje z tego tematu.. chyba, ze ktos zdecyduje sie przylaczyc do mnie i razem ogarniemy sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Mi wychodzi chłopiec, a wam? http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html Oczywiście nie traktuje tego na poważnie ale kto wie, może się sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Link nie działa niestety... ale po prawej stronie jak klikniecie ten link powinna być ramka z napisem kalkulatory. Tam to znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinpla
witajcie:)mi dwie kreski pokazały 29 stycznia:)starałam się 8 lat. udało się po II inseminacji.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mam termin na 2 października i zastanawiam się, czy jeszcze w tym roku mogę zaszczepic maluszka na pneumo. Córeczka mojej siostry jest nosicielem pneumokoków i bardzo się boje o moje maleństwo (mieszkamy z siostrą w jednym domu). Jak myslicie, nie za wcześnie żeby kłuć takie maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuuukii
lady twoje dziecko bedzie mialo autyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×