Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miły1991

Poznał bym koleżankę po 30 tce

Polecane posty

Gość gość
nie jestem jakos ciekawa, moze dlatego, ze jako dziwoląg tez jestem malo normalna :classic_cool: 🖐️ eM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą jak ktoś pisze, że chce norrmalnego partnera to chyba dlatego, że sam nie wie czego chce. Tak myślę. no bo po kiego c***a skazywać sie na statystyke? a nuż widelec jutro przyjdzie hiperinflacja i normą będzie niedowaga 20 kg. to niebezpieczne takie igranie z losem. No ale to już ich sprawa, ich życie i ich cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalność to to czego oczekujesz Dziwne by było gdyby panna po pięciu sekundach patrząc na cb złapała za twoje krocze skrzywila się mówiąc że i pokoik też pewnie masz mały więc nici ze znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalność to nie wulgaryzm i myśli jakby Cb trzymali w klatce w okresie dojrzewania noi mię dojrzałes, buu Wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaraj sie bardziej bo nie mam kompleksów;) A najlepiej stąd idź skoro nie masz ochoty na znajomość. Załóż topik: "NIe chce sie z wami spotkać bo jesteście nienormalni":) Tam na górze jest taki przycisk "dodaj nowy temat" Możesz tam sobie wypisać dlaczego i z kim nie chcesz sie spotkać. Tutaj zapraszam natomiast panie, które chcą się spotkać. O tym jest ten topik więc go łaskawie opuść zanim cie stąd wypiertole siłą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hohoho Młodzież zaczęła myśleć nie tylko o populacji Brawo, z takim słownikiem to Ty daleko nie zajedziesz nie biorąc pod uwagę twoje kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"normalność to nie wulgaryzm" no nie. to wręcz pochlebstwo w ustach kogoś kto nie ma pojęcia co mówi. Natomiast już "nienormalność" t swojego rodzaju epitet. zupełnie niesłusznie. Tak to jest jak sie idiota nauczy jakiegoś słowa. potem uczy swoje dzieci tak jak to zrozumiał i w efekcie rodzi nam sie taki skrzywiony intelektualnie potworek jak pani wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się ja jadę po syna jest w gimnazjum prawnie niedługo i Twoi koledzy skończą lekcję Młody czy maly jeden wacek więc bądź cierpliwy do 16 dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytłumacz mu, że to inne dzieci są nienormalne bo wracają do domu pieszo albo komuniakcją miejską. A on jest jedynym normalnym w gimnazjum i żeby sie nie przejmował szyderami kolegów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz poznać, nie rób ortografów w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że idzie wam całkiem dobrze. poruszacie juz nawet temat dzieci i wychowywania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumaderes1978oyruh
powiem ci tylko, że takie badania w formie ankiety mają małą wartość jako dane naukowe. Musiałbym sam zmierzyc itd. ze swojej strony również deklaruje współpracę...W imię nauki oczywiście insert coin Jasne http://links.redurban.ca/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparythhyhack1983zhwam
powiem ci tylko, że takie badania w formie ankiety mają małą wartość jako dane naukowe. Musiałbym sam zmierzyc itd. ze swojej strony również deklaruje współpracę...W imię nauki oczywiście insert coin Jasne http://www.123chs.com/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×