Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mezczyzna mlodszy o 5 lat

Polecane posty

Gość gość

Mam od wielu lat przyjaciela, ktory jest ode mnie mlodszy o 5 lat. Mamy duzo wspolnych zainteresowan. Nigdy wczesniej nie myslalam o nim w sensie uczuciowym, ale od jakiegos czasu zaczelam. Zauwazylam, ze on tez wysyla mi takie sygnaly. Nie wiem jednak, czy czuje sie komfortowo z ta roznica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cienka jest granica miedzy przyjaznia a miloscia i nie zawsze oplaca sie ją przekraczać bo to duze ryzyko. Z 1 strony z przyjazni może urodzic sie piekna milosc a z drugiej , może nie przetrwać tej drugiej formy a wtedy i przyjazn sie zniszczy. Musisz dobrze go wybadac , na jakim poziomie jest jego stan emocjonalny i co dokladnie do ciebie czuje, jesli bedziesz pewna ze on rowniez darzy cie uczuciem, zaryzykuj ;) nie przejmuj sie wiekiem, skoro sie przyjaznicie, wiesz co ma w glowie, a roznica nie jest az tak duza, znam kilka naprawde szczesliwych zwiazkow gdzie to kobieta jest starsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kobieta jest starsza 10 lat i co z tego? Kocham ją, wiem że ona mnie a tej różnicy wiekowej nie widzę wcale, jest nieodczuwalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz ty lat? ile ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 45,ona 30 i kocham ja i kocha ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki,nad czym sie zastanawiac,jesli on czuje to samo co ty? Brac i sie nie zastanawiac,zycie umyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy zbyt duzych doswiadczen w sferze uczuciowej, wiec oby dwoje jestesmy ostrozni. Jest tez kwestia tego, ze na ten moment mieszkamy od siebie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego sie nauczycie w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat, a on ma 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie taka duza roznica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25,nie nadaje sie do poważnego zwiazku,będziesz żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze mezczyzna 25 lat nadaje sie do zwiazku. nieraz facet 40 lat bywa bardziej niedojrzaly. a 25 lat, to niektorzy sluby biora po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pewnie bardziej ode mnie nadaje sie do "powaznego" zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ja czulabym się źle w takim związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiki
Moja babcia jest starsza 5 lat od dziadka i są ze sobą już 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam kilku letnia przerwe "zyciowa," wiec tak naprawde jestesmy teraz na podobnym etapie. Kilka lat nie pracowalam w zawodzie, a teraz wracam, I trzeba poniekad zaczynac od nowa. Zdobyte doswiadczenie duzo daje, ale jednak I tak zaczyna sie od poczatku. On rok temu skonczyl studia, i tez dopiero co zaczal w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inasophab1984wwzlx
Autorko, ja czulabym się źle w takim związku... Jasne http://gay.gl/bZUn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, te stereotypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się.Od 2 lat mam kochanka 15 lat młodszego. Ja mam 44,on 29. Mamy też dobry kontakt poza łóżkiem, wiele wspólnego. Mój stary zapewnia mi komfortowe życie a on komfort psychiczny i seksualny. Bo w łóżku to szatan,stara się aż piszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj uklad jest nieco inny. Jego wiek jest dla Ciebie atutem. Ja nie chce byc kojarzona jako "starsza" i dlatego sie zastanawiam, czy ta roznica wieku nie bedzie sama w sobie "kwestia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa tak, że kobieta starsza o kilkanaście lat od mężczyzny z wyglądu może być mniej zniszczona od partnera. Ktoś zapyta dlaczego? Wpływa na to wiele czynników. Najbardziej dodaje młodośc***iękno czystej duszy, ono zatrzymuje niszczący bieg czasu. Kobieta o czystej duszy będzie z wyglądu wiecznie młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o sam wyglad, poniewaz ja akurat wygladam bardzo mlodo jak na swoj wiek. Takie geny - moi rodzice tez tak maja. Chodzi mi o sama kwestia bycia starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam z mlodszym.Ja 40,on 35 ,mało ciekawie.Zle sie czułam w takim zwiazku,choć staro nie wyglądam.Jakos nie mogłam mu do końca zaufać,cos mnie odpychało,moze ta roznica wieku,niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie przeszkadza roznica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto kobieta wyglada lepiej od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spotykam się z 6 lat młodszym i chyba nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam faceta kilka lat młodszego i nie ma to żadnego znaczenia. Jesteśmy razem ponad rok i bardzo dobrze się dogadujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to tylko 5 lat. Rozumiem 20, ale 5 to żadna różnica. Są związki, małżeństwa że albo kobieta jest starsza albo facet o nawet 15 lat i ludzie są ze sobą. Mam koleżanki w związkach z 10 i 14 lat młodszymi facetami, jedna wzięła ślub i nie widzą problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat to niewiele, czym Ty się martwisz? Co innego gdyby on miał 15 a Ty 20, to rzeczywiście byłoby dziwne, ale w przypadku gdy oboje jesteście dorośli? Żadna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×