Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak facetowi zalezy to ile dni przerwy pomiedzy emailami

Polecane posty

Gość gość
Na początku powinien byc kontakt codziennie,potem co 2,3 dni jak nie odzywa sie sam 7dni i dluzej daj sobie spokój nic z tego nie będzie,predzej czy pozniej sie zakończy.Nie słuchaj glupich tlumaczen,nie bądź zabawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani raczej oczekuje że to on będzie zabawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za te rady czyli on juz sie nie odzywa czwarty dzien... nie spuscilam go na drzewo - po prostu on mi tam duzo komplimntow pisal w emailach i to ze ma do mnie uczucia a my sie nawet nie spotkalismy...jak mozna miec uczucia tylko z emailow? tylko teraz ja tez mam uczucia ale glownie nie wiem co robic - wiec chcialam wiedziec czy to normalne taka przerwa w emailach kilka dni i czy komus to sie przydarzyo a potem sie spotkali i byli szczesli razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i to ze ma do mnie uczucia A MY SIĘ NAWET NIE SPOTKALIŚMY...jak mozna miec uczucia tylko z emailow? TYLKO TERAZ JA TEŻ MAM UCZUCIA ..." to jak, można czy nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem poradzcie cos jakies dwie godziny wyslalam do niego maila i jeszcze nie odpowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to s*******ny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s*******e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w weekend nie ma dla ciebie czasu to odpuść sobie.On spędzą go z kims innym a ciebie lekceważy.miej honor dziewczyno.jak sie po weekendzie odezwie to go olej,nie odpowiadaj przez parę dni,potem po koleżeńsku od niechcenia bo i tak nic z tego poważnego nie będzie,chyba ze lubisz jak facet tak pogrywa i sie poniżać i wydzwaniać.jak facetowi zależy to nie pozwoli by kobieta cierpiała.mam męża.in nigdy takich gierek nie stosował jak chodziliśmy.tylko matoły tak robią a potem laski płaczą zamiast od razu w d..e kopnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×