Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbiggerblythe

Ograniczenie dostępu na fb pytanie

Polecane posty

Gość zbiggerblythe

Mam pytanie o funkcję ograniczenie dostępu na fb. Przez ostatnie 2 tygodnie kłóciłem się z moją dziewczyną, na przemian wywalaliśmy się i przyjmowaliśmy do grona znajomych, tak było chyba z 7 razy. W koncu się pogodziliśmy i kilka dni temu przyjęliśmy znowu. Niestety ja na jej wallu nie widzę nic, ona na moim też nic nie widzi. Tak jakby oboje z nas zastosowali funkcję ograniczenie dostępu. Ona twierdzi, że nic nie ograniczała, ja też jej nic nie ograniczałem. Czy to mozliwe, ze fb zrobił to automatycznie po tylu wzajemnych wywaleniach? Ktos się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 5 raz mozna kogoś wywalić i dodać, sry ale FB nie przewidział takich zjebów. Czy ona ma na imię anna? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna wywalić się ze znajomych i dodać 7 razy, serio pytam ile macie lat !!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiggerblythe
Dlaczego do 5 razy mozna kogoś wywalić i przyjąć, gdzie jest to napisane? Myśmy się wywalali i blokowali wzajemnie- to stąd taka reakcja fb że nam automatycznie ustawił " ograniczenie dostępu"? Ona ma na imię Edyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, fb ma tak w regulaminie gdzieś napisane. Ja tez się blokowałem , ona mnie i tak w kółko przez dwa miesiące po rozstaniu, w końcu odblokowałem miesiąc minał i ona napisała jakiś bełkot, zablokowałęm na amen i k***a nie odblokuję szmaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiggerblythe
Napisałem chyba z 7 razy, ale teraz policzyłem i chyba to było 4 razy, po czym ja gdy się pogodziliśmy nie mogłem jej wysłać zaproszenia, ona mi wysłała. A jak to odblokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale chyba się nie da. Napisz do nich może zrobią to ręcznie ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiggerblythe
czytałem regulamin, ale tam nie ma nic o 5 razach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×