Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zwykły i normalny

Zwykły i normalny facet szuka przyjaciółki

Polecane posty

gość zwykły i normalny Atrakcyjność jest pojęciem względnym bo nie to co ładne ale to co nam się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarti
Dlaczego faceci szukają tylko przyjaciółek do seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo są zajęci!!! no pomyśl trochę... gość szuka dyskretnej przyjaciółki... już wiesz czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zwykły i normalny
Nie będę ukrywał, że jestem w związku i dyskrecja jest dla mnie bardzo ważna... Nie wymagam nie wiadomo czego, na początek zwyczajne spotkanie przy kawie, poznanie się, a dalej zobaczymy:) jakaś Pani ma ochotę na takie spotkanie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku? To już nie jesteś zwykły i normalny tylko zdrajca potencjalny! Po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarti
a będziesz nagabywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zwykły i normalny
Przepraszam, ale nie będę się tłumaczył ze swoich decyzji... Robię, bo tak chce, jeśli się komuś nie podoba co robią inni i chcą ich umoralniać to jest już choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo piszesz zwykły i normalny, który szuka przyjaciółki i też normalnej. Sytuacja jak wciągasz kogoś w zdradę nie jest normalna. Nazywaj rzeczy po imieniu, że szukasz kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie porozmawiam krukjoasia90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zwykły i normalny
Po pierwsze, nikogo w nic nie wciągam, bo życie prywatne to jedna sprawa, a dyskretny układ, romans to druga sprawa. Jedno nie wiąże się z drugim. Po drugie, kto powiedział, że nie znajdzie się chętna kobieta, również jak ja, w związku?? I co wtedy?? Oboje wciągamy się w zdradę na wzajem?? A po trzecie, jeśli mi się nie podoba czyjś temat, postępowanie, czyjeś zdanie o czymś itd, to jeśli to nie dotyczy bezpośrednio mnie, olewam to i się w to nie angażuje... Ludzie, po co wy chcecie kogoś nawracać?! tym bardziej na forum erotycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zwykły i normalny
Jeśli jest jakaś chętna Pani, która chce spróbować znajomości z normalnym, przystojnym facetem zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę ukrywał, że jestem w związku i dyskrecja jest dla mnie bardzo ważna... x no to niestety juz nie normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w tym samym wieku, z tego samego woj. i szuka tego samego, daj mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie słowo przyjaciółka w słowniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on uważa, że jest normalny, skoro zdradza, to nie jest normalny.... NORMALNI ludzie nie zdradzaja, co więcej, autorze, nie szukaja kochanek na forum, pisząc o tym, jak to szyukają normalnych. Nie, autorze,żadna NORMALNA kobieta nie chce DZIWKARZA. No chyba,że DZIWKA. Ale d***** może cię zechce. Inaczej- ta , która cię zechce, takiego d****arza, jakim jesteś, nie jest normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łaaaał, ale wy wszyscy jesteście świetni... po prostu forum prawników, psychologów i doradców! gościu 23:22- "normalni nie szukają na forum"? to w takim razie albo jesteś nienormalny skoro tu jesteś, albo jesteś samotny bo nikogo nie umiesz sobie znaleźć?! I Ty chcesz komuś doradzać co ma robić???!! hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zwykły i normalny
gość 23:09- tborowski@vip.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmigiel
Tak tu juz jest:) samotnicy, nienormalni i szukajacy jakiejs odskoczni od codziennosci:) no i szukajcy wrazen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×