Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

synowa mnie wkurza!

Polecane posty

Jestem przekonana że ten post to zwykła PROWOKACJA! Kto przy zdrowych zmysłach zakłada taki durny temat???! Jestem teściową i nie mam pretensji do syna że zbyt często mnie nie odwiedza, tylko częto do mnie dzwoni:D Taka jest kolej rzeczy.Syn założył własną rodzinę dlatego przebywa z żoną i dzieckiem, a nie ze mną. Córka odwiedza mnie raz w tygodniu po pracy.Każdy z nas pracuje i nie ma czasu na biesiadowanie. Spotykamy się w Święta, czasami w urlop nad jeziorem na działce i to w zupełności mi wystarczy.Teściowa mojego syna próbowała Ich odwiedzać prawie każdego dnia, ale syn dyplomatycznie to ukrócił i już nie przychodzi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonana że ten post to zwykła PROWOKACJA! Kto przy zdrowych zmysłach zakłada taki durny temat???! Jestem teściową i nie mam pretensji do syna że zbyt często mnie nie odwiedza, tylko częto do mnie dzwoni:D Taka jest kolej rzeczy.Syn założył własną rodzinę dlatego przebywa z żoną i dzieckiem, a nie ze mną. Córka odwiedza mnie raz w tygodniu po pracy.Każdy z nas pracuje i nie ma czasu na biesiadowanie. Spotykamy się w Święta, czasami w urlop nad jeziorem na działce i to w zupełności mi wystarczy.Teściowa mojego syna próbowała Ich odwiedzać prawie każdego dnia, ale syn dyplomatycznie to ukrócił i już nie przychodzi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iga44 dziś każda rodzina jest inna.Są takie które lubią częstszy kontakt,a może i są takie potrzeby.Nie chwal się co syn poczynił ze swoją teściową bo jest to typowy obraz braku wychowania a nawet chamstwa. To córka teściowej powinna w delikatny spośob porozmawiać z mamą a twoj syn nos w sos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli córka jest debilka, to jej mąż mądrze zrobił.Pochwalam faceta! Teściowa nie przychodzi, to jej matka tez nie ma prawa! Proszę jakaś drętwa idiotka godz.16,21 odezwała się😡 Uderz w stół, a nożyce się odezwą:D debilka z ciebie na maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Gościu z godz.16,28 Dziękuję za wsparcie🌻 🖐️ Po tej wypowiedzi wyżej z godz.16,21 widać że "kobita"mam problemy z sobą i swoim zachowaniem, dlatego tak arogancko reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że prowokacja i to nieudana, bo przerysowana. Nikt normalny nie ma takich wymagań. Nie ciesz się autorko, bo nie przemyślałaś porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To córka teściowej powinna w delikatny spośob porozmawiać z mamą a twoj syn nos w sos. x Poziom gimnazjum, nie wyszło ci prowo. Poza tym popracuj nad językiem, bo prymitywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudna prowokacja...ale to nie zmienia faktu że są takie walnięte teściówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iga44 dziś oj, nie dziękuj moja droga,możesz tylko ewentualnie mnie pocałować w d/u/p/ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobieta ma rację i nic tutaj nie widzę złego.Każdy powinen rozmawiać w dręczących tematach ze swoimi rodzicami.Czy to tak trudno zrozumieć że,jesli zwróci się uwagę swoim bliskim to nie staje sie nikt wrogiem.Jesli posłuży się małżonkiem to temat konfliktu sięga Zenitu . Ogarnijcie sie baby bo nie macie w tym temacie tęgich umysłów.Jedynie co wam dobrze wychodzi to ubliżanie i posługiwanie się wulgaryzmami.Ciekawa jestem jak na co dzień żyjecie w stadzie,i nie dziwię się że musicie tu bazgrać bo nie dajecie sobie rady z bzdurami ,a wasze IQ to dł.podeszwy buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusiu chcialas miec synka codziennie w domku, to nie trzeba bylo go żenić. A skoro tak sie stalo i ma zone i swoj dom, to łaskawie odpierdol sie w delikatny sposob od niego i jego zony. Masz wnusie, mozesz i chcesz sie z nia spotykac, to sie spotykaj i nikomu nie dyktuj praw. Weż sie kobieto za jakas robote i przestan zatruwac ludziom zycie. Synowa cie wkurza ???? cvzym cie tak wkurza, ze nie chce cie ogladac i ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No tylko pogratulować każdej z teściowych jeśli ich syn ożenił się z taką szmatą jak ty.W gębie jak w kiblu na starym dworcu PKP. Idz sie leczyć kretynko.Bałabym sie będac kiedyś teściową byś wychowywała dzieci mojego syna.PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×