Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Masażer prostaty, używał ktoś z was?

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się nad kupnem takiego z wibracjami. Macie jakeś doświadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup super sprawa. Odlot nieziemski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare dziady dupa jest do drania a nie do bolcowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak używa ktoś Na alledrogo można kupić za 40 - 70 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię eksperymenty, w przeciwieństwie do mojej żony. Jak jej nie było w domu wyciągnęłem jej wibrator ( prawie nieużywany), nałożyłem prezerwatywę, użyłem sporo żelu nawilżającego. Na początku był opór i ciężko mi było go wsadzić a nawet ból. Starałem się rozluźnić i jeszcze lałem żelu. Wkońcu wszedł prawie cały, wibracje na max i dociskałem do prostaty. Trochę samo poleciało, jednak orgazmu by nie było. Użyłem więc dłoni z wibratorem w dupie. Qrwa, takiego gejzera strzelającego po całym salonie to juz dawno nie miałem! To było coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obleśne stare dziady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gośc obleśne ... Ale złapałabyś w usta te strzały. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u was słychać desperaty ? Znowu kolejny temat widzę na poziomie założyliście haha Autor tego wątku na pewno chciał się trochę z nas pośmiać, z żałosnych wypowiedzi wielu ludzi tzw kamikaze. Ode mnie na pewno nie uzyska żadnej głupiej wypowiedzi. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakwiatkowska14033
Hejka ja używam masażerów do stóp czy karku z tej stronkikredos.pl/masaz możesz poszukać i takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowy36
Podziele sie swoimi wrażeniami z masażerem prostaty Pretty Love Barrack, jest to nowość na polskim rynu koszt ok 130 zł. Moim pierwszym masazerem był gadzet ebony 69 zł, bez rewelacji 9 różnych wibracji. Pretty Love ma bardzo mocne 2 silniczki 30 funkcji wibracji, w opisie na stronach sklepów piszą orgazm bez dotykania penisa. Po doswiadczeniach z ebony nie wieżyłem że to możliwe do momentu zaaplikowania i włączenia Pretty Love, nie wytrzymałem 30 min zabawy wprawdzie cięzko sie powstrzymac żeby nie dotknąć penisa ale tylko po to zeby rozcierać koagulant który produkuje masowana prostata. Orgazm silny dłuższy coś nowego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józek

Jak takie coś zaaplikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek

w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam. Wibrujący masażer prostaty - super sprawa! Do tego przyda się jeszcze irygator do prysznica bo higiena to podstawa + lubrykant żeby ładnie weszło. Zamykam oczy na początku, relaksuje się, odpalam wibracje i zwiększam co chwila. Nie widze nic złego w takich przyjemnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×