Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Jessy mi wychodzi, że to będzie między połową a końcem lutego, ginekolog na razie nic nie mówił, pewnie powie coś na następnej wizycie. U mnie dzisiaj jakieś małe plamienie bardziej brązowe niż krwawe, zobacze czy będzie tego więcej czy ustanie, jak coś to będę molestowac mojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna wizyta 11go lipca, na tej na której byłam w piątek było widać pęcherzyk ciążowy i po jego wymiarach to był 4tydzień 6 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Doris jeżeli masz krwawienia / plemienia to skonsultuj go z lekarzem bo to nie jest termin. @ może powinnaś brać duspathon przez 1 trymestr... czegoś takiego Sie nie lekcaważy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi biorę duphaston 2 razy dziennie, dzwoniłam już do lekarza bo jak poszłam do łazienki to zobaczyłam jaśniejszą krew, wcześniej były to brązowe nitki, mam zwiększyć dawkę duphastonu do 3 dziennie i 3 razy dziennie brać witaminę c albo rutinoscorbin - nie wiem na co ale kazał brać więc biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Aga z niecierpliwością czekam na wieści od Ciebie :) trzymam kciuki!!!!!!! a nasza Olga jakoś pchała się pchała na świat a przy terminie jakoś przestała ;P cisza, spokój.... dziś mam gina, zobaczymy czy coś tam się dzieje :) 39 tc więc już siedzę jak na szpilkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni gratuluję!!! :) pisz do nas :) kiedy masz wizytę u gina? :) Aga czekamy na dobre wieści od Ciebie :) kasik cierpliwości :) poczekaj najlepiej do terminu @ z testowaniem :) na kiedy wypada Ci termin @? Doris mam nadzieję że krwawienie ustanie ale jakby się nie poprawiało to idź lepiej do lekarza żeby nic złego się nie stało - daj znać jak wygląda sytuacja i dbaj o siebie :) Gabi daj znać po wizycie co powiedział lekarz :) życzę szybkiego porodu i zdrowia dla Was obu :) iczozord co u Ciebie? kasiek jak tam relacje z Twoim narzeczonym? Evi kiedy masz kolejną wizytę?:) na kiedy masz termin porodu wyliczony?:) ja w weekend byłam na ognisku i do tej pory jeszcze nie odespałam tej imprezy :) spałam większe pół niedzieli, ledwo wstałam o 11 dziś i już mi się spać chce, ale wezmę się za jakiś obiad i może się rozruszam :) życzę wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny test negatywy mam drugi w zapasie zrobię za kilka dni jakby nie przyszła. ale pewnie nici termin mam na dziś wiec moze powinnam rano zrobić a zrobiłam po południu. no co dalej czekamy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Agnieszka, proponuje zrobic rano z pierwszego moczu :) Najlepiej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Maomi, przypomnij kiedy jest Twoj termin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Doris jak plemienia nie ustapia jedź do lekarza na badanie niech sprawdzi czy wszystko ok a tymczasem duzo odpoczywaj i leż.... hej maomi ja mam termin na 5 października :-) ma być dziewczynka ... jestem aktualnie w szpitalu bo miałam pobierany posiew i teraz czekam na wyniki... wiec wczasy pełna parą bo jestem ja i 4 ściany :-) no ale jeszcze trochę i liczę na wypis w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Dziękuję dziewczyny :-) Własnie szukam lekarza polskiego ponieważ byłam juz w szpitalu chciałam sie umówic i niestety ciąza jest uznawana dopiero od 12 tyg hmm no chyba ich p****ało całkowicie,wiec trzeba szukać rodaka :-) Ja ciągle czuje się jak bym była przeziębiona dosłownie cały czas. Pamietam jak doszukiwałam się objawów książkowych i co się okazuje występują zupełnie inne oprócz bólu piersi i brzucha jak przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, że jestem na urlopie więc ten tydzień mogę spokojnie przeleżeć. Delikatne czerwone plamienie ustało, teraz trochę plamię na brązowo. Jutro dam lekom zadziałać a jak do środy rano nic się nie zmieni to zasuwam do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga kurcze szkoda ale poki nie ma @ jest nadzieja :-) a po terminie @ nie ma az takiego duzego znaczenia czy rano czy popoludniu, przykladem bylo kilka dziewczyn na forum.... u mnie znowu sluz plodny a jajnik mnie tak boli jak na @ , boshe co za cykl, dobrze ze pojutrze wizyta u gin to sie okaze co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka wiem ze nie ma znaczenia no ale @ nie mam i boli tez. czekam na rozwój sytuacji wiesz ostatnio sikam często co 1.5 h wiec może stężenie być niskie nawet w nocy wstaje ale czasem tak mam prze @ wiec może lepiej mogłam rano zrobić ale myślałam że się udało bo czuję się inaczej niż przed każdą @ no ale cóż zobaczymy :-) Doris a nie chcesz jechać na pogotowie ja to bym się bała ze coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Aga szkoda, czekalam na dobre wiesci, bylas dla mnie pewniakiem, ale tak jak blondyneczka pisze , nie ma @ wiec jeszcze nic straconego. U mnie to chyba najdluzsza miesiaczka jaka mialam, osmy dc a ja dalej plamie po @, masakra, pewnie znowu sie poprzesuwa wszystko, moze to przez tegp wiesiolka , ale sluzik juz jest wodnisty wiec sie sprawdza. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga rozmawiałam z moim ginekologiem i on powiedział, że jeżeli nie ma dużego krwawienia z mocnym bólem to nie ma potrzeby jechać na pogotowie. Zwiększył mi dawkę Duphastonu, na pogotowiu nic innego oprócz hormonów też bym nie dostała. Muszę cierpliwie poczekać, zobaczę co będzie działo się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Jednak co test to test a nie tam pasek owu a później czlowiek nadzieje sobie tylko zrobi... Doris dawaj znać co u ciebie i jeżeli będziesz plamic to jedź do lekarza bo w 1 trymestrze nie może być to ignorowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi trzymaj sie w tym szpitalu, jestem pewna ze na weekend Cie wypuszczą!:) Aga kurczę no szkoda, ale moze jeszcze nic straconego. Powtórz test, moze owu Ci sie przesunęła. Nadal trzymam kciuki:)) U mnie 26 dc pewnie w pt zatestuje jak nic nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarilec termin mam na 24 grudnia :) Evi jesteś sama na sali czy masz jakieś towarzystwo?:) mam nadzieję że wyniki wyjdą dobrze i niebawem wrócisz do domu :) aga nie trać nadziei - nie ma @ więc może nie wszystko przesądzone :) spróbuj zrobić test rano :) reni mam nadzieję że namierzysz jakiegoś rodaka i uda Ci się trafić pod opiekę lekarza przed 12 tygodniem :) będziesz spokojniejsza :) a który to u Ciebie tc? blondyneczko miejmy nadzieję że to dobry znak :) mnie też pobolewał jajnik i podczas stosunku czułam ból jakby od wyrostka a okazało się że to z powodu ciąży :) ale zawsze lepiej skontrolować niż bać się że to jakiś torbiel :) a który masz dc? kamyczku a Ty bierzesz jakieś leki czy po prostu taki dziwny cykl masz? ja brałam wiesiołka i jakoś szału nie było ze śluzem u mnie ale na każdego działa inaczej :) dobrze że Tobie pomaga :) doris cieszę się że krwawienie ustało - oby to plamienie też zniknęło :) Nitka trzymam kciuki żeby @ nie było :) a jak Twoje samopoczucie? Justyneczko co tam u Ciebie? Gabi co powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Cześć dziewczyny dawno się nie odzywałam ale czekałam na wizytę u gin. Byłam dzisiaj i zamiast się uspokoić to mam nowe obawy. @ miałam 15.05 owu kolo 2 tak myślę po śluzie. A tu pecherzyk co prawda w macicy ale tylko 5x6 mm i nie było ani ciałka żółtego ani dzidzi... I w sumie to nie wiem czy to dobrze czy źle? Lekarz niby powiedział że wszystko w porządku i kazał przyjść na usg za 2 tygodnie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, wierzę, że się udało i czekam na kolejny test! Maomi - a no, że mała jest już tak nisko ,że pomiarów żadnych nie może dokonać!! Czyli lada chwila :) Kazał zaciągnąć męża do łóżka na ostrą noc i czekać na efekty ale jakoś nie mam chęci... jest mi za ciężko a krocze to mam wrażenie , ze zaraz mi odpadnie ;( Starszą córcię na tym etapie już miałam przy cycusiu ;) nic to... czekam na wieści kolejne od Agi i na moją królewnę drugą. Ciekawe jak iczozord i beatrice :) mamuśki pełną gębą ;) Baletkooo? dziewczyny, jaka nadmorska miejscowość nadaje się dla rodzinki z dziećmi? Nie szukamy knajp, dyskotek tylko fajny domek lub pensjonat, plac zabaw, plaża nieopodal i jakieś niedalekie atrakcje :) - jesteśmy mobilni więc tak do 50 km możemy śmigać, dalej chyba by nam się nie chciało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Międzyzdroje są super,fajna plaża,promenada gwiazd,pełno karuzeli zabaw dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Władysławowo polecam :-) dzięki Gabi to czekamy na twoją mała lada chwila szczęśliwego rozwiązania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×