Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Moja babcia gdy nosiła moją mame przytyla 35kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej dziewczyny. Ja miałam przepisana nospe do 2 tabletek na dzień bo według mojego lekarza takie skurcze są niebezpieczne wiec jeżeli masz wątpliwości to zapytaj lekarza żeby nie było że cos Sie stanie i co w tedy powiesz że koleżanka z forum powiedziała żeby nie brać bo szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Jasne absolutnie spytaj sie swojego lekarza bo my nie jesteśmy lekarzami ani wyroczniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczka87 Ojjj dziękuję za miłe słowo ale mam kaca moralnego. Chce skończyć z piciem ale jak, drink za drinkiem a później noc bez opamiętania. Ale fajnie jest tak z drugiej strony. Kochany misiu mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam o nospie ponieważ moja koleżanka brała ją w pierwszym trymestrze po konsultacji ze swoim ginekologiem. Ból oczywiście, że da się wytrzymać (nie są to skurcze tylko kłucie) ale jeżeli są leki, które mi pomogą a dziecku nie zaszkodzą to po co się męczyć. Oczywiste jest dla mnie, że jeżeli ta kwestia jest niejednoznaczna to rozstrzygam ją na korzyść maleństwa. Dzięki dziewczyny za opinie, nie brałam jednak niczego, dzisiaj jest już zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Hej kochane. Dawno mnie nie bylo ale jakos tak zeszlo. Teraz jestem z mezem w trasie "Tirem" i tez kiepsko z netem. Chcialabym uzyskac jakiejs pprady natomiast staralismy sie kochac w tr dni domyslam sie ze to byly te dni bo mialam sluz adekwatny do tego. A wiec od owulacji przez wieczór kol mnie jeden jajnik teraz tydzien później znow kul tak przez chwile dodam ze mam wzdety brzuch lekko u dolu na brzmiały ale to moze byc zbieg okolicznosci. Czy ktoras tak miala?? Wiem ze moge sie tylko ludzic ehh A i GRATULACJE wszystkim nowym mamusia :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej nospy to mi tez gin mówił ze jak boli to nawet trzeba łyknąć bo skurcze moga byc niebezpieczne dla malucha, i zeby nie zgrywać bohatera tylko łyknąć. Wiec nie mozna generalizować, najlepiej spytaj lekarza jak Evi radzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Ja tez przybralam w okolicy 1kg, ale to dopiero teraz sie zacznie nabieranie wagi i objętości. Kamyczek, a mozna miec wpływ na to nabieranie wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adA88
do Evi1705 ja miałam 3 razy dziennie przepisana nospe od 13 tyg ciazy- ale wydawało mi sie to nienormalne:/ skonsultowałam to z innym lekarzem i... bylam zaskoczona całkiem odmienna decyzja- kompletnie nie było podstaw do brania nospy w moim przypadku!!! niepotrzebnie faszerowałabym sie tyloma tabletkami dziennie..teraz jestem w 9 miesiacu ciazy która rozwija sie prawidłowo i ciesze sie ze zmieniłam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Witam dziewczyny dawno mnie nie było ale staram sie was nadrobić mam nadzieje,że udało sie wam zafasolkowac :-) Wyjechałam z moim i wróciłam do pracy pracuje ponad miesiąc nie myśląc o tych dniach i dzisiaj jest mój 43dc bez @ i Uwaga rano zobaczyłam Dwie grube krechy na teście :-) !!!! Na prawe nie warto liczyć i się zamartwiać,ja kompletnie przestałam myśleć o bobasku i masz taka niespodzianka :-) Pierwszy objaw to myślałam ze się przeziębiłam,nos zatkany,uczucie raz gorąca raz zimna,pieczenie w gardle to nie była zgaga tylko takie pieczenie i swędzenie sutków non stop,błyszczące oczy,i włosy zaczęły mi szybciej rosnąc :-) Pewnej nocy mój mnie obudził i pytał sie czemu się trzęse tak dziwnie ja tego nie czułam teraz wiem,ze to było to :-) Będe zaglądac.Pozdrawm i trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... Dlaczego tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Cudownie Reni! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Reni supeer gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Dziewczyny i co o tym sądzicie dzis tez czasem kloje. Wien wiem czekac na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ja mam zalamke nic z tego nie wychodzi w styczniu wyjechałam za granicę i bo tutaj już chciałam innego partnera . Mój by się o tym nigdy nie dowiedział . Nie mam szczęścia do mężczyzn, jeden rogacz, drugi bezplodny - co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gratuluję tym którym się ostatnio udało, ale współczuję za to co przeszlyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik hm mi kiedyś też kuly i nie byłam w ciąży mówisz czekać do @. ja np w tym miesiącu nic nie czuje nie mam boli okresowych czasem tylko jajnik prawy zakuje. jutro testuje ale po pracy dopiero kupie test i go zrobię . wiec trzymajcie kciuki! Reni moje gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedactwo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Co to za zamieszanie?! Sarilec nie wiem, ja ogolnie puchne na lato, puchna mi nogi i rece. A w ciazy to juz byla masakra, ani siedziec bo nogi zaraz jak banie, a buty wlozyc potem to nie lada wyzwanie. To chyba przez hormony, ale jest jeden plus. Po porodzie od razu schodzi ta woda, nawet lekarz mowil ze jak pecherz pekal to az chluplo. Reni gratulacje, faktycznie trzeba troche poluzowac i normalnie zyc bez wyliczen i obserwacji. Przyjmuje taka taktyke na ten miesiac.reszta sie zobaczy. Nitka jak tam u ciebie? Aga nawet nie wiesz jak bede niecierpliwie czekala na jutrzejsze wiesci od ciebie. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! troszke mnie nie bylo i juz pol godziny nadrabiam zaleglosci czytajac. Reni GRATULUJE!!! Chcialam powiedziec ze w piatek, czyli w planowany dzien @ powtorzylam test i dwie kreseczki bardzo widoczne wiec nie ma juz watpliwosci. Doris to chyba bedziemy szly podobnie. Ja u lekarza jeszcze nie bylam ale poczekam jeszcze ze dwa tygodnie, na razie i tak nic jeszcze mi lekarz nie powie. Z moich wyliczen termin wypada na 7 marca, a jak u Ciebie? Dziewczyny, co do puchniecia, to tez tak mam, ale ostatnio znalazlam lekarstwo, pomaga i bede kontynulowac przez cala ciaze. Podaje recepture na "koktaj życia": 1 lyzka siemienia lnianego mielonego, 2 lyzki soku z zurawin, i dopelnic szkalnke do pelna woda. To pic na czczo. Dziewczyny co do siemienia lnianego ma podobno rewelacyjne wlasciwosci, reguluje gospodarke chormonalna wiec POLECAM, a zurawinama wlasnie wlasciwosci moczopedne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy bul głowy może być obiawem tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni super wiadomość! Aga ja bede trzymać, jak juz zapowiadałam:) Kamyczku no nic sie nie dzieje, nic nie czuje, dzis 8 dzien po owulce. Cycki mnie bola jak zawsze, wiec bez zbędnych emocji i nastawiania sie. Jessy dobre podejście, na spokojnie:) Czemu jutro poniedziałek????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Żurawina rewelacja na uklad moczowy bo go oblepia przez co nie przyczepiaja sie do niego bakterie. Dwa lata temu mialam ostre zakazenie układu moczowego tydzien w szpitalu, dwa miesiace na antybiotyku od tego czasu zawsze z moimi wynikami badan moczu bylo cos nie tak. Teraz codziennie bedac w ciazy staram sie zjesc garstke suszonej zurawiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje masaż cycuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość w dom bóg w dom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Reni gratuluje :-) jessy fantastycznie już nie ma wątpliwości :-) Agnieszka czekamy na jutro ... już nie moge się doczekać ... Ada rzeczywiście dużo ja miałam do 2 tabletek ze wzgledu na beżowa wydzielinę plus magnez i mi pomogło wszystko ładnie zanikło ja teraz jestem w prawie 7 MSC :-) a przytyłam 8 kg chociaż jak patrzę na siebie to nie wiem gdzie one SA bo brzuszek mam ładnie okrągły ale nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę się boje ale zrobię go po południu jak by coś było to powinno już wyjść. nie czuje się w ogóle na @. cycki trochę bolą a tak poza tym to nic. wczoraj tylko mi się zrobiło strasznie niedobrze jak jechałam autem i potem szybko coś zjadłam na głodnego i myślałam że padnie ze zwymiotuje ale wzięłam espumisan i było lepiej ale raczej nie wiąże tego z ciąza tylko z chorobą lokomocyjną bo taka mam. Ale nigdy nie miałam tak mocno. Nie nakręcą się bo toby było za piękne żeby się udało :-) ktoś testuje tak jak ja??? Nitka ile zostało ci do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doris. Jest @ a ja juz myslalam ze te objawy cos znacza, a tu przyszla rano i kolejny zawod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×