Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kamilusia122
Moja sąsiadka mi opowiadała ze w drugiej ciąży testy wychodziły jej negatywne do 6 tyg (Później juz nie testowana)a urodziła zdrowa córkę. Ja dzisiaj już tylko plamie brudna krwia ale chwilami mam nieznośny ból podbrzusza i ciągle się czuje jakbym nadal była w ciąży bo piersi ciągle bolą i jajnik tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
zamyślona tymi nerwami i strachem sobie możesz zaszkodzić, uspokój się dziewczyno i czekaj do wieczora do wizyty u gin w dobrym nastawieniu :) renii co z tymi wynikami? kamilusia a kiedy masz jakąś kontrolę żęby sprawdzić czy wszystko się dobrze oczyściło? Lennaprzykro mi z powodu problemów które Was spotkały :( co do bóli jajników to mi ciężko stwierdzić czy ból jajników oznacza owulację, bo w tym cyklu miałam w czasie kiedy przypada mi owulacja bóle lewego jajnika, a na usg dwa dni przed owulacją okazało się że jest on mały i nic w nim nie widać, więc z niego owulacji nie było mimo że bolał :) ale u większości dziewczyn bolący jajnik w okolicy owulacji to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
ruda jedna tabletka duphastonu moze zablokowac owu, robials testy owu?? moze one Ci pomoga... ja biore duphaston od 16dc ale chodze na monotoring i biore clo i owu mam miedzy 12-14 dc roznie... bez clo okazywalo sie ze owu jesli byla to bardzo pozno mimo sluzu rozciagliwego w polowie cyklu i klocia jajnikow a przez branie duphastonu blokowalam owu... Iczozord tez mi sie wydaje ze duphaston nie jest wyjrywalny we krwi, a ruda jaki mialas progesteron ze bierzesz duphaston??? zamyslona ja do Ciebie nie mam zdrowia, zamiast sie cieszyc i pojsc na spacer i sie zrelaksowac i zarazac ludzi swoim szczesciem to siedzisz i wymyslasz glupoty, wg mnie to jest chore bo przez takie myslenie mozesz sciagnac nieszczescie na siebie... wiec sie uspokoj !!! reni jak tam?? Blondi ?!?!?! zyjesz ?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam badania na wysokość progesteronu,przepisala mi od tak,gdy powiedziałam jej o moich plamieniach przed @,wiec pewnie wyszła z założenia ze to wina tego hormonu stad ten Duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owulacujne używałam dwa cykle z rzędu i w sumie nic z nich się niedowiedziałam wciąż była slaba kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Zamyslona rzeczywiście robi z igły widły aż strach pomyśleć co będzie dalej :-) ale co się dziwić dziewczyna się cieszy i pewnie też martwi bo naczytala się tu różnych historii i nie chce żeby jej się coś podobnego przytrafiło :-) po to tu jesteśmy żeby się wspierać nawzajem i doradzać :-) Myślicie że u mnie w tak wczesnym poronieniu lekarz mi powie czy się dobrze oczyscilam? W sumie to cały czas plamie... Do lekarza się wybieram w piątek o ile uda mi się do niej dostać... A jak nie? To do szpitala mam jechać? Aż strach pomyśleć co mi tam powiedzą ale mnie zje*** ze tak późno przyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, bardzo proszę mamy dzieci w wieku 1,5-2 lata o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, która jest mi potrzebna do pracy dyplomowej. Po wypełnieniu dostaną Panie przepis na pyszny deser - budyń, także dla maluszka (zdrowy, bez cukru i mąki :)) Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178811/4-wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieskierowala mnie jeszcze na żadne badania bo zdaniem mojej lekarz do roku czasu jak nie wychodzi to nie powód aby panikować i robic badania,wlasnie nie ustały sa nadal te plamienia i co cykl łudzę się ze sa spowodowanie implantacją jednak kilka dni póżniej nadchodzi @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda moze dawka,duphastonu jest za mala, bo u mnie bo clo znow pojawily sie plamienia przed @ i lekarka kazala mi zwiekszyc dawke do 1,5 tabletki i jestem w 24dc i plamien nie ma a zazwyczaj byly juz od 18-20dc , wiec jak widac pol tabletki to duza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś w tym jest bo gdy się pojawiały sama zwiększałam sobie dawkę z jednej do dwóch dwa razy dziennie czyli rano i wieczorem po jednej i ustępowały na kilka godzin średnio ,może w tym cyklu spróbuje od razu z większą dawką?A może to wina tego zapalenia co mi wyszlo w cytologii już sama głupieje od tego wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Ruda warto mierzyć temperaturę - jaj wykres powie Ci czy poziom progesteronu w cyklu jest prawidłowy i czy nie spada zbyt szybko. Jesli tak to to jest przyczyna plamień, ale plamienia mogą pojawić sie także w innych schorzeniach. Mierząc temperaturę w miesiąc będziesz miała odpowiedź. I to całkiem za darmo :) Temp mierzymy przed wstaniem z łóżka w pochwie lub pod językiem, o stałej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie jasnowidz, wiedziałam, że jak zamyślona zrobi betę to prędzej czy póxniej weźmie ją pod lupę i dojdzie do tego samego wniosku co 95% kobiet, że jest za niska... :P Eh te kobiece umysły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda to jaka dawke teraz bierzesz? jesli by to bylo od zapalenia to brudzenie nie pojawiloby sie tylko w 2 fazie, wes ten progesteron lepiej zbadaj,a ta lekarka Twoja to jakas dziwna jest i daje Ci leki w ciemno po ktorych nie ma poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperaturę mierzyłam od początku starań w tym sobie odpuściłam,skok był przeważnie w granicach 13-14dc i taka temeratura utrzymywala się do dnia @ gdyż przeważnie nawiedza mnie rano, wieczorem wracala do swojej normy z przed skoku.Dwa cykle temu zwiększyłam sobie sama dawke Duphastonu o czym poinformowałam swoja lekarz jednak ona jakby nie zareagowala na to i po prostu kazala brac tak jak wcześniej czyli po 1 tabletce dziennie,przed owulacja 3 cykle temu bylam na usg i pęcherzyki były co nie znaczy ze pękły wtedy mielismy tez działac i działaliśmy szkoda tylko ze bez efektu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż już tez powoli wariuje twierdzi ze to może po jego stronie lezy problem a tłumaczy sobie tym ze przecież ja już mam dziecko a z nam nie wychodzi,chce isc na badania nasienia,chociaz wiem ze to dla niego wyzwanie.Jak na razie szprycuje go tabletkami salfazin od ponad miesiąca może pomoga na te żołnierzyki i będą badziej uzbrojone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Dziewczynki heeejjj!!!!! padł mi komp i jedynie Was czytałam z telefonu, nie miałam jak napisać bo nie wiem czemu, z telefonu nie dodaje mi postów :( Przede wszystkim kolejnym mamusiom WIELKIE GRATULACJE!! :) No i kilka słów BALETKO DO CIEBIE!! :) Dobrze wiem jak się czujesz, ciągle myśląc o dzidzi. Ja po poronieniu nawet nie pracowałam jak trzeba bo miała zakodowane, że chce dzidzię, będę ją mieć i zrobię WSZYSTKO aby się udało. Każdy moment poświęcałam na liczenie dni płodnych, organizowanie wieczorów i pisanie z Wami na forum. Trzymam za Ciebie kciuki kochana MEGA MOCNO! uda się i tym razem będziesz męczyła się 9 miesięcy jak inne mamuśki :) Blondyneczka i Aga - o Was też nie zapomniałam :) Aga jak przygotowania do ślubu :D :) Blondyneczko, masz już swojego misia przy sobie?? Iczozord - jak Karolek :) Duuuża już jesteś? :) Beatrice jak Twoje małe królewny??:) Justyneczko co u Ciebie?? DZIAŁACIEEEE?? :) Ja już 24 tc :) brzuszek widać, jest większy niż w pierwszej ciąży na tym etapie mimo, iż córeczki w 21 tc miały te same wymiary :) Póki co dalej nie przytyłam, na wadze mam minus 3,5 kg :) Nooo a żeby nie było za kolorowo, ciągle łapię infekcje :( najpierw 2 tygodnie chorowałam. Kaszel okropny, katar. Skończyło się antybiotykiem. Później nie z pełna 2 tyg spokoju i znowu to samo. Udało się bez antybiotyku ale to był chyba błąd bo rzuciło mi się na zatoki :( umieram... zaraz jadę do laryngologa. całuję Was mocno :) trzymajcie się ciepło i ZDROWO w tę zdradliwą pogodę :/ PS. Co do BETA HCG :) opieram Iczozord. Nie ma sensu powtarzać jeśli wynik wskazał już ciążę. Sama się nie posłuchałam i gorzko pożałowałam, bo jedyne co mi to dało to pełno strachu!!! buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabiii !! ciesze sie ze u Ciebie wszystko okej mimo tych infekcji, a to ze masz 3,5kg na minusie to szok:) pewnie pieknie wyglądasz z tym brzuszkiem:) dbaj o siebie i zdrowo rośnijcie:) a meza jeszcze nie ma, za 1,5tyg wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Gabi na pewno wyglądasz fantastycznie ze swoim brzuszkim ... blondyneczka jeszcze trochę i widzę już jak będziesz szaleć z mężem hihi ja miałam taka dziwną sytuacje i ciągle się zastanawiałam czy pisać czy nie... wczoraj byłam w WC i jak już od dłuższego czasu mam problemy z wypróżnianiem no i suedziałam z 30 min i normalnie walczył am aż chyba lekko coś mi napękło tyłek ty łęk tak mnie bolał że siedzieć nie mogłam.... a dzisiaj za to WC ból tyłka i dla odmiany rozwolnienie i gdy Sie podcierałam wydawało mi się że widziałam taka żyłkę .... na początku stanęło mi serce że i już myślałam że zaczne plamić ale cały dzień teraz latam i sprawdzam czy coś się nie dzieje ale nic nie ma... chyba nie potrzeb nie się tylko zestresowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda czyli te plamienia nie z braku progesteronu bo gdyby tak było to temp spadałaby Ci poniżej tej sprzed owulacji przed okresem. Chyba powinnaś zmienić ginekologa, takie plamienie może oznaczać różne rzeczy, no endometriozę. Nie koniecznie tak jest, ale koniecznie trzeba to sprawdzić i nie ma na co czekać, może wystarczy drobna ingerencja i wszystko wróci do normy :) x Gabi ale wejście zrobiłaś z grubej rury :D No ja jestem tłustym grubasem (poniżej zdjęcie) :) Przytyłam już 11 kg i nie wiem gdzie to się podziało, naprawdę nie widzę, żebym jakoś szczególnie przytyła tak ogólnie, tylko brzuch. Jutro mamy trzecie badania prenatalne i zobaczymy, czy winowajcą nie jest mój tłusty bobas ;-) https://plus.google.com/photos/106765900440196257277/albums/6127647706021076049?authkey=CJeO06b28L2PqgE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
U mnie już poszła oficjalna informacja w firmie bo za 3 tyg ide na l4 i tak się boje że coś Sie stanie a to dopiero 11 tc .... ehhhh zazdroszcze moim koleżankom które w ogóle Sie nie przejmują że SA w ciąży a ja cały czas Sie zamartwiam czy wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi no zaparcia - tak to jest jak trzeba mocniej pocisnąć... :P To częsty problem w ciąży niestety :/ Mi pomagało kiwi, po błonniku nie widziałam żadnej różnicy, musisz próbować różnych rzeczy, jogurtów, owoców, probiotyków. Nie martw się, za chwilę zaczniesz 2 trymestr, na pewno się wtedy uspokoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozort pięknie wyglądasz i wcale nie na grubaska :) ja w pierwszej ciąży przybrałam 30kg i to tylko do 35 tyg.naszczescie szybko nadmiar kilogramow zgobilam wystarczyl miesiąc :) a ze ja jestem niską osóbką to najpierw widać było mój brzyszek później dalej dalej ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Iczozord zdecydowała się na badania prenatralne bo ja jakoś nie potrafiłam :-) lekarz mi powiedział że żeby mieć pewność to lepiej inwazyjne a ja nie potrafię aż tak zaryzykować... no a co do zdjęcia to bardzo dobrze wyglądasz aż ci zazdroszcze bo ja mam cerę tragiczną :-) jem codziennie kanapkę potem jabłko albo 2 kiwi i na końcu activia no na końcu obiad i tutaj zależy wszystko czy wymiotuje czy nie .... jak jest źle to zupa jest hihi masz racje ja wiem że nie potrzeb nie się nakręcam... na szczęście 31 mam kolejną wizytę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na grubaska to może nie, bardziej tak w cudzysłowiu, ale w głowie mam coś, że jak patrzę na wagę to chce mi się płakać :P Ale od razu daję sobie mentalnie z liścia i jest OK :) x Evi ja na pierwszych też nie byłam, nie było po co. I tak bym dziecka nie usunęła a bym się tylko stresowała, może nawet niepotrzebnie bo te badania nie są na 100%. Robiłam drugie badanie i jutro trzecie, bo wykryte wady można jakoś łagodzić jeszcze w okresie ciąży. No własnie mnie zastanawia to jak kobiety reagują na ciążę - jedne brzydną drugie ładnieją a przecież hormony mamy te same. Ja czuję, że wyładniałam tzn w takim sensie, że skóra mięciusieńka, nie rogowacieje (w ogóle nie mam problemu twardych pięt!) włosy mniej się tłuszczą itp. Po ciąży pewnie będzie masakra;p Choć słyszałam o kobietach, które piękniały własnie po porodzie, kilka pań z pracy mówiło mi, że one tak miały - włosy piękne i lśniące, cera promienna. Jak to jest? Dziwne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
Hej dziewczyny :) zamyslona gratuluje i nie stresuj sie beta :) co z tą reni, dawaj nam znac kobieto iczozord wygladasz wspaniale, tez bym chciala takiego brzuchola doczekac :) blondyneczko to juz ci zleci oczekiwanie na męża ido działań :) kamilusia wiem ze pewnie ciezko ci ale mam pytanie w ktorym ty bylas tygodniu maomi a ja sie czuje dobrze, jak bym nie byla w ciazy i to mnie troche martwi ale nie chce panikowac :) dziewczyny odebralam wyniki toksoplazmozy czy zna sie ktoras na tym to nie moge ich zinterpretować :/ Toxoplazma gondii Przeciwciała w kl. IgG >650,00 IU/ml < 1,0 niereaktywny >= 1,0- <30 niejednoznaczny >= 30,0 reaktywny Toxoplazma gondii Przeciwciała w kl. IgM 0,213 S/CO <0,8 niereaktywny ≥0,8-<1,0 niejednoznaczny ≥1,0 reaktywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Kiedyś nawet przeszło mi przez myśl ze to moze być endomedrioza,ale z drugiej strony niechcialabym aż tak schizowac i wymyślać sobie choroby.Co wizytę mam robione usg ponoc wszystko ładnie czysto i wogole tylko działać i molestować męża,doszukuje się czasem problemu związanego z przebytym lyzeczkowaniem aczkolwiek niemam pojęcia czy mogło mieć to jakiś negatywny skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endometrioza to nie zawsze masakra, nie zawsze ma skomplikowany przebieg a lepiej ją wyeliminować niż się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kasiek licząc od miesiączki to był 5 tydzień.. Ale się nam tu dziewczyny rozpisaly... Iczozord wyglądasz wspaniale, jesteś piękna kobietą a ta piłeczka przed tobą dodaje ci jeszcze więcej uroku :-) jak na zaawansowaną ciężarną to figure masz super!!! Ja w pierwszej ciąży przytyłam 33 kg!!!!! I nie mogłam schudnąć a w drugiej tylko 10 kg. Ale później się wzięłam za siebie i od roku jestem lżejsza o 40 kg. Wystarczyło ze poszłam do pracy, praca fizyczna, ciężka, na 3 zmiany i nie było kiedy podjadac... :-) Ahh..ta pogoda taka piękna dziś była... A mi tak jakoś smutno... Mam dwie perełki obok siebie ale czegoś jednak mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Reniii i jak tam? Czemu Cie nie ma? Ciekawosc zzera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×