Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wszawica w przedszkolu

Polecane posty

Gość gość

Od grudnia w przedszkolu córki nie idzie wytepic tej gnidy m porostu skandal. Matki puszczają dzieci do przedszkola z wszami bo muszą iść do pracy m dyrekcja rozkłada ręce. Raz w tygodniu sanepid. 2 razy pielęgniarki. Przedszkole prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie uczyli w szkole ze w zdaniu musi byc czasownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie pretensje do matek zawszawionych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobowiazac dyrektorke do zebrania wszystkich rodzicow. Na zebraniu oglosic, ze w dniu ... bedzie zakupiony srodek .... za zl.... prosze wplacic do nauczycieli do dnia ,,,, zl.... Poprosic pielegniarke z najbliszej przychodni i przeprowadzic odwszawianie wszystkich dzieci w jeden dzien . i final. glowy czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, jasne. Tylko ze jak takie dziecko przynosi wszy z domu od innych czlonkow rodziny to na dlugo sie to nie zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to poważny problem, rodzice naprawdę nie dbają! Moja córka przyniosła wszy ze szkoły, zaraziła się od jakiegoś dziecka... Po prostu skandal. Na szczęscie zastosowałam http://wszawica-sora.pl/ i problem całkowicie zniknął ale według mnie faktycznie powinno się to bardziej sprawdzać i powinny być kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Najlepsze są gumki Cichowsza , jak w każdym razie nie znam wygodniejszego sposobu żeby się jakoś zabezpieczyć przed wszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość anna napisał:

Najlepsze są gumki Cichowsza , jak w każdym razie nie znam wygodniejszego sposobu żeby się jakoś zabezpieczyć przed wszami.

Olejek z drzewa herbacianego kosztuje grosze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×