Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dokioma

maz mnie zdradzil pomocy

Polecane posty

Gość dokioma

od dwoch miesiecy moj maz wracal do domu nad ranem mowil ze dorabia przynosil pieniadze wiec mu wierzylam ale potem dowiedzialam sie ze wpadl w nieciekawe towarzystwo i rzadko ze mna sypial kiedy przejrzalam jego telefon bylam w szoku chce sie z nim rozwiesc ale nie mam konkretnego dowodu oprocz tych smsow w jego telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokioma
a poza tym teraz zaluje ze nie zrobilam jakichs zdjec tych wiadomosci bo nie wiem czy takie cos bedzie istotne w sadzie czy ktos byl w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może najpierw z nim pogadaj? czy w tych smsach czarno na białym było, że cię zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokioma
rozmawialam ale klamal w zywe oczy znalazlam tez puste opakowanie po gumkach w smsach byly oblesne rzeczy az sie go brzydze jak moglam lezec z nim w jednym lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiej pomocy wzywasz?czego oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowaj sms. Pozew o rozwód sąd smsy sa teraz uwazane za.dowod. jak cos weź caly telefon! Jesli usunął,nie.przejmuj się można odzyskać! Musialby usunac dane.i je nadpisać specjalnym programem żeby nie dalo sie ich odzyskac. Takze zajeb mu fona zaklucz drzwi idz do serwisu ktory to odzyska ci te sms zloz pozew i nie brzydz się siebie samej. Przykro mi że tak ci wyszlo spotkac szumowinę, mi też, okropną kanalię że samej mi się rzygać chciało jak.sie.dowiedzialam.co wyprawia za moimi plecami, ale na to tylko 1 metoda, zostawić gnoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska

Mnie tez maz czesto zdradza ale ja sie tym nie przejmuje bo mam w zapasie dwuch facetow ktorzy maja  pozadne h/u/j/e  i potrzebuje to dzwonie po ktoregos i zawsze minimum jeden mnie porzadnie ze  az ciipka jest czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżne kúrwy

co za durne pipy z was, strach się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×