Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z kolumny w tyczke czyli odchudzanie wysokiej trzydzestolatki

Polecane posty

Gość gość
Mysle ze powinnam tez wywalic z obiadu calkowicie dodatek weglowodanowy. Kocham np ryz i norma dla mnie jest zjedzenie calego woreczka. Co z tego ze brazowego, to przeciez az 350 kcal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywal alkohol. Piwo tuczy świnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze wywal alkohol. Tak samo makaron ryz w duzych ilosciach i tluste sery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkoholiczka nic się nie odzywa. Pewnie pijana siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marny dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinkaxx
Bardzo marny! Ja z odchudzaniem też miałam wielkie problemy, co było spowodowane nagromadzeniem toksyn w organizmie. Ja uważam, że w ogóle warto dbać o swoje zdrowie. Dlatego po mimo filigranowej figury, co roku staram się przeprowadzić oczyszczanie organizmu. W tym zapisałam się na wczasy oczyszczające nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą, na turnus w lutym. Cały turnus odbywa się pod kontrolą dietetyka i innych specjalistów z dziedziny żywienia. Więcej info na temat pobytu, ćwiczeń... jest na http://wczasyoczyszczajace.pl Może się spotkamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ze swojej strony chciałabym zwrócić uwagę na potrzebę oczyszczenia organizmu z toksyn. Ich usunięcie powoduje często znaczny spadek wagi, na czym Pani zależy, jak również poprawę samopoczucia czy wyglądu cery. Często wraz z pożywieniem - nawet jeśli wydaje nam się, że jemy zdrowo - dostarczamy własnemu organizmowi substancji, których ten nie może się pozbyć. Zalegają one długi czas w jelitach, powodując szereg dolegliwości. Warto wtedy sięgnąć po naturalne substancje oczyszczające, takie jak Błonnik Witalny. Reguluje on pracę przewodu pokarmowego i przyspiesza metabolizm. Więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie czystejelito.eu. W razie pytań i wątpliwości służę pomocą. Pozdrawiam serdecznie Jolanta Piwowarczyk Online Ekspert marki Mapa Zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×