Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozdarta_30

czy można kochać dwóch facetów jednocześnie?!

Polecane posty

Gość rozdarta_30

Dziewczyny! Nie wiem już co mam robić. Przyjaciółki tylko mnie krytykują. Pomyślałam, że może ktoś obcy doradzi mi najlepiej... od prawie czterech lat jestem w związku ze wspaniałym facetem. Może nie jest jakiś bardzo przystojny czy szalony w łóżku, ale jest stały w uczuciach, ma dobrą pracę, oszczędza no i myśli o przyszłości. Bardzo mnie kocha, ale jakoś nigdy nie budził we mnie ognia. Wiem, ze zawsze mogę na nim polegać i że chce zostać ze mną do konca życia. Czasami tak mnie rozczula, że aż mam wrażenie ze tez go kocham. Ostatnio nawet zaczęliśmy starac sie o dziecko.... problem polega na tym, ze od dwóch lat spotykam sie z kolegą z pracy. Tez jest bardzo opiekunczy jak moj chlopak ale poza tym jest bardzo męski i silny. Przy nim czuje sie jak prawdziwa księżniczka. Jest tez dokladnie w moim typie. Zabójczo przytojny niebieskooki szatyn i w dodatku swietnie zbudowany. Strasznie mnie kręci. Nigdy nie przywiazywalam jakiejs duzej wagi do seksu ale z nim to jakby coś mnie opetalo. Nie moge przestać o TYM myśleć. Od ponad roku sypiamy ze sobą i do tej pory z żadnym chlopakiem nie robiłam tego co z nim. No i on oczywiście nie wie ze jestem w związku. Obydwaj zaczynają ode mnie wymagać deklaracji na przyszłość a ja nie wiem co mam robić... moglabym byc z każdym z nich... proszę pomóżcie mi podjąć decyzję bo dłużej juz tak nie dam rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku***a z Ciebie. Ranisz ich obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobcie se trojkacik:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta_30
Nie można obcej osobie powiedzieć ze jest ku**wa! Nie znasz mnie i nie wiesz co przeżywam ani jakie to trudne. Musze wybrać w końcu a nie wiem co zrobić. Prosze, niech ktoś doradzi mi poważnie! Moze któraś z was miała taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli kochasz dwóch tzn. że nie kochasz żadnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia czasu kiedy któraś z twoich przyjaciółek nie wytrzyma już tej hipokryzji i powie wszystko jednemu i drugiemu. A wtedy stracisz obu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kochać i trzech - w usta , w c i p s k o i w d u p e 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzysz się z dwoma ,jesteś wyzutą kurwą do kwadratu obydwaj kopną cię w dupę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktory ci sie bardziej podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta_30
Bardziej podoba mi się ten z ktorym ogicjalnie nie jestem. Tylko ze on jest trochę bardziej niedostępny. Nie jestem jego az tak pewna jak mojego chlopaka. A te wszystkie inwektywy będę ignorować. Nie rozumiem jak mozna tak kogos latwo osądzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postępujesz bardzo nieuczciwie i to sie obróci przeciwko Tobie. A jak zajdziesz w ciąże to bedziesz wiedziała z którym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie, droga Ku*wo, można osądzać bardzo łatwo. Napisałaś wprost - z jednym jesteś , bo bezpiecznie i wygodnie, a drugiemu dupę wypinasz bo męski. Ku*stwo, zgodzi się każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku*wa, zostanie sama z dzieciakiem i nie b edzie wiedziała z czyim nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarta_30
Nie rozumiecie, ze ja go nie robie z wyrachowania tylo z uczucia? Do obydwu czuję wiele. U każdego jest coś co mnie pociąga i to jest właśnie moj dramat. Wydaje mi się ze każda decyzja jaką podejmę bedzie zła. Prosiłam was o pomoc, ale wy tylko potraficie przeklinać i wyzywać.... nawet nie wiecie jak mnie to rani, pomimo iż nigdy sie nie spotkamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma znaczenia, jakie masz w sobie do obu uczucia. Ważne że nie jesteś opóźniona czy chora psychicznie i masz świadomość tego jak się zachowujesz.. Stąd nasze inwektywy - zasłużone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak. To jest milosc. Pedaly sie tez kochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie osądzam. spróbuje pomóc. Wiem o czym mówisz bardzo dokładnie.... Zastanów sie czy jesteś z tym pierwszym bo jest to coś pewnego a z gdrugim bo ekscytującego.... teraz zastanów się dlaczego kręci cię ten drugi? czy to nie jest tak że z tym pierwszym w waszym związku wbiła się rutyna i dlatego znalazłaś kogoś innego , bardziej ekscytującego, ale boisz sie zaryzykowac , no bo jak ci z tym drugim nie wyjdzie to już powrotu do bezpiecznego pierwszego chłopaka nie będzie... czyż nie tak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz tego pierwszego mowie powaznie i szczerze z doswiadczenia znam ten bol gdy traci sie kogos wartosciowego motylki w brzuchu z tamtym szybko moga sie skonczyc a namietnosc przemienic sie we wrogosc i napastliwosc. Mezczyzna ktory darzy cie uczuciem i jest wobec ciebie czuly to najwiekszy skarb. A ze jest sredni w lozku? Naucz go czegos wiecej! Rozbudz w nim energie seksualna a wtedy nawet wyglad nie bedzie mial znaczenia a wasz zwiazek nabierze nowego wymiaru. Poczytaj troche czym jest tantra i wprowadzcie to do waszego zwiazku. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz tego drugiego. Od niego dostaniesz to ,na co zasługujesz, a porządny gość nie zmarnuje życia u boku takiej szuji jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gość z 14.45 wyczerpał temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×