Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego kibice się biją między sobą?

Polecane posty

Gość gość
Faceci muszą rozładować emocje, fight club sobie obejrzyj.:) Gdyby państwo nie wtrącało się w ustawki i nie goniło stada tłukących się po polach "kibiców" to obyłoby się nawet bez ofiar śmiertelnych i aktów agresji na niekibiców:classic_cool:. :) Mężczyzna musi się wyszumieć!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADERFAKER
gość 21: 40 racja. To niesamowita sprawa, nagle uwalnia się tyle adrenaliny że jest to trudne do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faceci muszą rozładować emocje, fight club sobie obejrzyj." z tego co widze, jakoś większośc facetów nie potrzebuje się bić by wyładować emocje. Nie lepiej wykorzystać te emocje jakoś twórczo zamiast destrukcyjnie? im głupsza jest dana osoba, tym ma większą tendencje do destrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADERFAKER
Kasiaszatanistka1994 łykasz medialną propagandę. Znam to środowisko , znajdziesz tam różnych ludzi. Sam jestem kibicem i brałem udział w ustawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czym łykam medialną propagande? Że kibice bez żadnego powodu wszczynają jakies durne wojny w Krakowie, gdzie mieszkam? skąd wiesz, że nie miałam bezpośrednich nieprzyjemności z kibicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOP terrorUsSiA! FREE UKRAINE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADERFAKER
Kasiaszatanistka1994 wojny? Przestań oglądać TV. A co takiego złego Cię spotkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gimbazie miałam "przyjemność" obserwować na codzień kibiców pewnego krakowskiego klubu, i powiedzmy, że większości nie byli zbyt fajnymi ludźmi. A z bezpośrednich zdarzeń wymieniłabym niemiłe docinki pod moim adresem(ubieram się dość specyficznie) w tym wulgarne i zboczone, które kilka razy mnie spotkały, a najlepsze było jak pijani kibice-dresy kiedyś doczepili się do mojego byłego, to było na poczatku liceum, a więc miał 16-17 lat a ci kibice byli od niego wyraźnie starsi i zagrozili mu wp*****lem bo ma długie włosy i grozili, że mu je zetną i pytali za kim jest, mimo iż on sie nie interesował piłką. To też jest jedna z tych rzeczy które mnie bardzo denerwuje w kibicach, myślą, że wszyscy żyją w tym ich świecie. Mogli pobić, a nic nikomu nie zrobili, faktycznie te opinie o ich agresji to tylko "medialna propaganda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chcą wylizać ci twoje blade stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADERFAKER
Agresja leży w męskiej naturze, czy tego chcesz czy nie. W mediach rozdmuchuje się wszystkie sprawy które mogą oczernić to środowisko. Tak zwane DRESY też są częścią środowiska kibicowskiego, robią głupie rzeczy to fakt ale wrzucanie wszystkich do jednego worka... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Agresja leży w męskiej naturze, czy tego chcesz czy nie. " Agresja, czy chęć dominacji, chęć bycia samcem alfa? Nie lepiej, jesli będą to osiągali poprzez inne osiągnięcia życiowe, niż prymitywne bijatyki? No tak, jesli osiągnięć w życiu brak, to pojawia się agresja - tylko co kto z niej ma, jakie sa z niej korzyści? poza tym, nie wiesz, ze istnieją tez kompletnie nieagresywni faceci? ja znam takich naprawde sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ł3
Bo lubimy. Nie ma znaczenia czy student, lekarz, adwokat (tak, tak tacy też) czy zwykły patus czy złodziejaszek. Ja pracuje uczciwie od lat, na co dzień zachowuje się jak normalny dorosły mężczyzna a też mam za sobą epizody dawania w ryj za barwy i wielu innych ma to samo. To uczucie nie do zastąpienia, jedni skaczą na bungee, inni zbierają znaczki, inni chodzą do kina a my lubimy jak nam skacze adrenalina. Choć teraz już niech się młodsi wykazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To potomkowie rolnikow. Kiedys i przodkowie pracowali ciezko w polu i po pracy zmeczeni mazyli o odpoczynku w domu. Jak sie do miast przeprowadzili, tak niemaja sie gdzie wyzyc, wiec leją wszystkich i szystko bo niemaja sie gdzie energi pozbyc. Jak by ich do kamieniolomow zatrudnic. To by sie ustatkowali. Woleli by przed tv polezec niz isc na miasto komus morde obic lub zabic bo do tego tez sæ zdolni niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ł3
Bardzo mało wiesz, oj bardzo mało. Znam ojców co z dziećmi jeżdzą na mecze, mało tego znam takich co razem nawet zakaz stadionowy mieli i żadna patologia spod budki z piwem. znam dziewczyny co jeżdżą na mecze a mąż dzieci dogląda. To nie jest tylko patologia, nikt kto się bić nie chce się nie bije, od tego są odpowiednie osoby i każdy wie co może mu grozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to debile. Potrafią się bić przynajmniej. Tylko jaki z tego pożytek, jak to patologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ł3
Sam/-a jesteś patologią. Nie oczerniaj ludzi i środowiska którego nie znasz. Jednostki patologiczne znajdują się wszędzie, w korporacjach również, na wydziale filozofii też etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci często szukają 'dymu' z byle powodu a zwłaszcza Ci z osiedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×