Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Petr89

Irytują mnie polscy geje na portalach randkowych...

Polecane posty

Gość gość
wPolsce nie ma gejóf ..som tylko pedaóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może był zazdrosny o koleżankę :D Badania wykazały, że homofobi reagują wielkim podnieceniem na sceny homoseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś racja, ale nie wszyscy. Uogólniasz, bo zarówno wśród homo jak i hetero są ludzie którzy szukają też partnerów, małżonków, itd. Gdyby tak nie było, to nigdy nie powstała by definicja związku, małżeństwa osób - tej samej czy przeciwnych płci. Bo po co? Była potrzeba, to i powstała taka instytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 dziś ja miałem lepiej z ludźmi w liceum i na studium niż na studiach, gdzie wszyscy podkreślali jaka "nie-hetero-normatywność" i zachowania seksualne nie uznane za "normę" (np. seks analny) są dziwne, chore, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 dziś u mnie taka faza o której piszesz pojawiła się na tamtym studium, ale ludzie z mojego kierunku nic mi nie gadali, tylko tamten jeden incydent z grupką chłopaków których ja nawet nie znam (inny kier.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 dziś nie wiem o jakich portalach piszecie, ja miałem profile na kilku bardziej i mniej znanych, od tych skierowanych na "jedno", po te założone dla "homoseksualnych chrześcijan z wartościami" i na jednych jak i drugich jest sporo ludzi tego samego pokroju..nikt się tym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy możesz podać te strony gdzie są ci konserwatywni geje co nie szukają na numerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petr89 - nie w Polsce niestety :( Kiedy szukałem odpowiedzi na nurtujące mnie problemy po różnych anglojęzycznych forach to natknąłem się na takie bardziej normalne wypowiedzi. Nie zapisywałem stron. Ale, przykładowo: w Polsce jak zadasz pytanie o to, czy masz jakiekolwiek szanse poderwać jakiegoś faceta, który wydaje Ci się, że jest hetero, to zwykle przeczytasz, że należy go spić i wykorzystać. :o Tam z kolei piszą, że należy się z nim zaprzyjaźnić i że czasem zdarza się, że jeśli macie bliskie relacje to nawet jeśli ktoś wydawał się hetero to może coś do Ciebie poczuć... Pewnie, nie wszyscy tacy święci tam są, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie mogę zagwarantować że każdy kto tam jest zarejestrowany "nie szuka na szybki numerek", ale podobno w takim zamiarze powstały te portale, by skupić się na wnętrzu człowieka, tym co jest w nas gaychristian.net christiangaysdating.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ktoś Ci kazał wchodzić do tego wątku? ja wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze tak jest na zagranicznych forach masz to samo zawsze jedno spotkanie a potem seks nieliczni zachowuja sie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość realista
Jak można być gejem i walić w kakao drugiego samca? przecież to choroba umysłowa. To są jednopokoleniowe związki które same się wykluczają z DNA ze świata. Jesteście umysłowo chorzy nic więcej. Samobójstwo równie dobrze możecie popełniać bo w naturze nie macie logicznej funkcji. To są realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NWO
NWO cieszy się że na świecie coraz więcej gejów, nawet śluby już możecie brać bo wam pozwalają. Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×