Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Unis mi np w 36 tc ciąży mówiła, że normalne są bóle. Tylko, żeby nie było plamień itp. Dobra Kochane ja zmykam dzisiaj, ostatnie poprawki, sprzątanie, odezwę się jak będę PO :) Proszę o mocne kciuki, żeby wszystko poszło bez bólu :D (tak wiem, nie da się tak :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - trzymam kciuki :) Ty tez sie trzymaj i Maluszka od razu ucaluj od Cioc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi na pewno będzie wszystko dobrze ;) Ja bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki :) Mało tego w sobotę w kościele się za Was pomodliłam :) Będzie dobrze Kochana a Julcia cały strach i ból Ci wynagrodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, My po urlopie, Kajtuś męczył się w upały. Wyskoczyło Mu pełno potówek na ciele, najgorzej było wokół oczu :( , ale udało nam się opanować sytuacje kąpielami na dworze :) Domi trzymam kciuki za Twój i Julki szybki powrót do domu :) oby wszystko poszło gładko i szybko się goiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Ojej, Unis dziękuję Ci bardzo :) :) aż mi łzy poleciały :) Mantar również dziękuję za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi i ja trzymam za Was kciuki. Wszystko bedzie ok. Czekam na wspaniale wiesci od Ciebie. Przytulasek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Hej Basiu :) Co u Ciebie? Jak samopoczucie? Byłaś u Gina? Pozostałe mamuśki jak Wasze Maluszki dają radę w te upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj jakie upaly, juz mam dosc, topimy sie :( a tak ponoc ma byc do jesieni!! ehh :) jak nie bylo lata to nie bylo, a teraz juz przesadzilo :D ciekawe jak dam Domi :) Unis - bede sprzedawala swoje ubranko do chrztu, caly komplet, z bucikami ... moze bylabys zainteresowana, rozmiar 62 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny u was też tak gorąco ja juz rady nie daje masakra emisia jakoś przesypia te upały a ja to ledwo chodzę pije dużo wody soków ale ściągam mleko i czasem mam wrażenie ze zmdleje a co u nas nadal rozszerzam dietę Emilki lubi mleko z kleikiem i kaszka lubi sama marchewkę i marchewkę z jabłkiem ze słoiczka teraz chce wprowadzić brokuły oraz zupkę jarzynowa lub marchew ryżem po 7 miesiącu wprowadze gluten a po 6 chce wprowadzić wodę i soki ogólnie w tym miesiącu będziemy stopniowo pod koniec 5 miesiąca przechodzić na mleko modyfikowane w czwartek emi kończy 5 miesięcy ale zlecialo beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Julcia przyszła na świat o 9:19, waży 2800g i ma 49cm :) Dziękuję za wszystkie kciuki ,bałam się strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - gratulacje!! witaj w gronie szczesliwych mamus :)) juz Julcia jest z Toba :) super, czekam na zdjecie :) ucaluj Malenka :) Beatka - Michas juz niecale 2 tygodnie je warzywka, zaczelam od marchewki, kalafiora i groszku, ale po groszku maly mial wzdecia to go wiecej nie dalam, teraz od 2 dni daje jarzynowa :) owocow jeszcze nie dawalam ale daje soki, rozcienczam troche woda :) narazie tylko kalafiorem plul, nie dziwie sie, zapach byl okropny :) bedziesz dawac sloizki czy sama gotowac bedziesz? ja narazie daje sloiczki, a po jakims czasie zaczne sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi super :) Ucałuj Julcię ode mnie :) Jak się lepiej poczujesz to daj znac jak to wszystko wyglądało :) A po powrocie do domu czekam na fotkę :) Merci u nas z chrzcinami są rozbieżne kwestie... Tj. Ja chcę jak najszybciej a mąż później... Boję się że wezmę od Ciebie odkupie a potem sama nie wykorzystam :/ Ale przed zakupem zapytam się Ciebie czy udało Ci się sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Dimi gratulacje :) Wracaj szybko do zdrowia, ucałuj swoją Kruszynkę :) gratuluję już dziś drugiej szczęśliwej mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po pionizacji i kąpieli :) brzuch boli ale dałam radę :) malutka zjadła aż 10ml mleka modyfikowanego i śpi i śpi :) jak wrócę do domu to wyślę fotkę i napiszę coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Domi!!!! Ucaluj kruszynke swoja. :) Wracaj do pelni sil i niech Julcia zdrowo rosnie. Jeszcze raz Gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczynki u Was slychac? Beatka, Dorcia - jak maluszki? Dorcia - jaka pogoda u Ciebie? tez takie upaly jak u nas? Domi - ciekawe jak Julcia :) karmisz piersia? Unis - moj dwupaku kochany :) :) jeszcze troche i bedziesz w gronie mamusiek :) Basia - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Hej dziewczynki :) ja byłam na ktg i jak na razie wszystko dobrze :) Są skurcze, ale w tym okresie ciąży to całkiem normalne :) U mojego Wojtusia wszystko ok :) Szyjke pomimo Luteiny mam miękką. Tylko szkoda mi było patrzeć na te Panie, które chodziły po korytarzu z kroplówkami (już do porodu)..... Było mega duszno i gorąco :( Mój wniosek jest taki, że powinni chociaż na traktach porodowych zamontować klimatyzator.... taki upał chyba nie ułatwia porodu ;) Dziewczynki a doradźcie mi czy jest sens kupować monitor oddechu? Po jedzeniu jak małemu się nie odbije to po jakim czasie można go położyć i w jakiej pozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - maluszka po jedzeniu najlepiej klasc na bok, jakby ulal to wyleci bokiem, nie zachlysnie sie :) dziecko nie zawsze odbija, ale zawsze nosimy 5-10 minut, jak odbije to krocej, jak nie to dluzej, i zawsze po jedzeniu do spania klade na bok, i sama sprawdzilam na wlasnej skorze ze jak ulewalo mu sie to bokiem ladnie splywalo :) monitora oddechu nie mam, w dzien zagladalam do maluszka bardzo czesto, w nocy spi z nami w pokoju, wiem ze mozna nie slyszec ze cos sie dzieje, ale .... jakos nigdy nie myslalam o monitorze oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - pamietaj ze raz na jeden bok raz na drugi, zeby glowka sie nie odksztalcila :) bo jak dziecko spi czesciej na jednym boku to z boku glowka robi sie bardziej plaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Zamontowaliśmy w domu rolety odbijające promienie i jest już o wiele chłodniej, ale potówki nadal są. Nie karmię już piersią od 2-3 tygodni no i dostałam @, a tak fajnie było bez niej. Do tego załapałam jakiegoś wirusa i przez 3 dni nie wiedziałam czy brzuch i głowa boli mnie od @ czy od biegunki :) . Kajtuś ładnie nam siedzi z podparciem i straszna z niego wierc**ięta, strach pomyśleć co to będzie jak pójdzie na nogi :) Nadal jest z Niego gaduła, czasami wychodzą z Niego takie dźwięki, że mamy niezły ubaw :) Martwi mnie tylko to, że nie chce nam pić mleka, ale za to owoce, obiadki (najlepiej z talerza rodziców), danonki, kanapki rodziców najlepiej Mu smakują. Kasza tylko wieczorem chyba, że zrobię gęstszą i nakarmię go łyżeczką :) Uniś czekamy na Ciebie. Będziesz miała cesarkę? A w mojej rodzinie i wśród znajomych jeszcze czekam na 2 chłopców do końca miesiąca :) ostatnio dużo dzieciaczków wokół mnie się pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Basia nie załamuj się, dobrze wiem co czujesz też byłam załamana i zapłakana za każdym razem po @ przez co najmniej rok. Musisz po prostu odpuścić i nie myśleć non stop o tym, wiem co mówię bo jak tylko odpuściłam i przestałam obsesyjnie myśleć o dziecku, wszystko się zmieniło :) Będzie Dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Mantar nastawiam się na poród siłami natury :) Mam nadzieję że dam radę. Na dzień dzisiejszy jestem pozytywnie nastawiona. Staram sobie wmawiać że będzie wszystko dobrze i że i ja i Wojtuś damy sobie ze wszystkim radę bez większych problemów :) Basiak doskonale wiem co czujesz.... To boli, ale wierzę że przyjdzie ten dzień że te łzy zamienią się we łzy szczęścia :* Bądź dzielna Kochana Ale mój Maluszek ma ostatnio czesto czkawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domi ogromne gratulacje jula juz na świecie jupi :-* merci narazie słoiczki Emilka zjada juz pół słoiczka marchwi z jabłkiem i sama marchewkę ale mam już kupione warzywkowe słoiczki tzn marchew z ryżem i marchew z ziemniakiem i jarzynowa zupkę mam też samo jabłko ale dopiero po 6 wprowadze jak juz do mleka mm przyzwyczaje ja byłam z emilcia na pobieraniu krwi juz z paluszka hgb nie spadła ani nie wzrosła wiec 2 tygodnie bierzemy jeszcze zelazo w dawce 14 mg bo moja emilcia ładnie przybiera :-) waży juz 6520 gram wczoraj uff zrobiła kupke bo juz się bałam bo juz 2 dni bierzemy zelazo i nic nie było i zaczyna coraz częściej się obracać silne ma nogi dupke obróci juz plecki ale jeszcze rączki nie umie z pod siebie wyciągnąć i się denerwuje ale ćwiczy mam nadzieje ze da rade to wyciszyć czytałam ze rozwija się prawidłowo do wieku mam taką encyklopedia 1 rok życia dziecka wiec jako wczesniak daje rade acha zdecydowałam ze kupie mleko nan 2 i zobaczymy czy będzie piła i jak będzie reagowała jeszcze 3 tygodnie i wprowadzam mleko beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - nie trac nadziei, najgorsze co mozesz zrobic to sie poddac :) Beatka - dobrze ze wyniki krwi sa ok, tez mam ta ksiazke pierwszy rok dziecka i tez zawsze czytam co powinien juz umiec w danym miesiacu, jak narazie wszystko jest zgodnie z ksiazka, oby tak dalej :) slyszalam ze mleko nan tez jest dobre, ja dzisiaj Michasiowi dalam pierwszy raz gluten, bo tak kazala pediatra gluten wprowadzac, wiec zjadl kaszke biszkoptowa, nie moge znalezc nic innego z glutenem, myslalam ze kaszki w proszku sa z glutenem ale nie sa, bardzo mu smakowala, zjadl polowe sloiczka, powinnam dac mniej jak na pierwszy raz ale tak mu smakowalo ze nie mialam serca zabrac :D Unis - jak sie czujesz? Dorcia - co u Ciebie? Domi - pewnie juz w domku? jak pierwsze dni z Julcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar - to masz prawdziwego wierc***ete :) dobrze ze ma apetyt i je ladnie, to najwazniejsze :) ile On juz ma? bo nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Merci Kajtek skończył tydzień temu 6 miesięcy i nadal jest z niego chudzina, ale ja podobno też taka byłam, więc się nie martwię. Byłam na mailu, myslalam że może Domi coś wrzuciła, a tam zdjęcia Michalka i mamusi :) Synus jest do Ciebie podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Hej, dziewczynki wczoraj wróciłyśmy do domku :) W szpitalu ciężko mi było na telefonie pisać więc mało pisałam. U nas wszystko dobrze. Mała dzisiaj tak ładnie przespała noc, budziła się tylko zjeść :) Bo noc wcześniejszą w szpitalu to dała mi popalić :P widać najlepiej jej w domku :) Ze mną ok, rana ładnie się goi, jest nisko, niewidoczna jak mam majtki. Julcia to słodka mała istotka o donośnym krzyku :D Merci w szpitalu karmiłam butlą,dostawiałam małą ale tylko poraniła mi brodawki z nerwów, ze nic nie ma.Wczoraj wróciłam do domu i na wieczór dotknęłam swoich piersi to tak mnie bolały i wzięłam "dojarkę" :P i leciało i leciało. Więc mała od wieczora jest na cycu :) w sumie w nocy fajnie, bo nie trzeba latać po kuchni i szykować mm ale w dzień w ten upał to i ja i ona mokra :( ale pokarmię póki jest czym :) Mantar już wysyłam fotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×