Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość gość
unis ja silikonowe wkładki używałam chwile emilcia trochę z nich cyca piła a umnie emilcia lubi jak jej psikami w nosek i ściągam to się śmieje, trochę mnie nie było na naszym forum bo zajęłam się przygotowaniem do chrzcin tort owoce obiad ubranko dla emi siebie męża jakoś juz ogarnelam wszystko. Emilka miała już usg główki i wszystko dobrze za ni tez badanie słuchu i skończyliśmy brać zelazo beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Super Beatko :) takie informacje cieszą oby zawsze wizyty lekarskie kończyły się takimi wieściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - mi ta woda do noska starczyla na 3 miesiace, teraz kupilam jakas inna bo tej nie bylo, a kupilam w rossmannie, fajnie sie po tym nosek oczyszcza, naprawde :) Beatka - super, ze juz wszystko gotowe do chrztu, my tydzien po Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis- silikonowe te nakladki na brodawki mam ale Michas nawet z tym nie dawal rady, mam male brodawki a nakladka duza, nie daro rady zgrac tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszcie się źr ogarnelam wszystko ale jest mi ciężko bo wszystko robie sama spadlam juz z wagi znów ważę 51 kilo zostało mi ledwo 3 kilo po ciąży ale karmie Emilcie dalej swoim mlekiem w 5 miesiącu wprowadze juz jedzonko pomału i po 6 juz resztę jedzonka:-) szkoda mi ze mąż tak mało mi pomaga ale jakoś daje rade ostatnio mam problem z cera z tłustej na suchą ze zmieniła dopadła mnie też alergia i ratuje się cetaphil kremem bo karmiąc antybiotyki odpadają beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis sorki, ze dopiero teraz odpisuje ale staram sie wyluzowac troche i nie myslec tak o staraniach i przez to nie wchodze tak czesto do Was tak jak wczesniej po kilka razy na dzien. W ten sposob troszke mniej mysle i mniej sie stresuje. Nie wiem czy dobrze robie ale na pewno Was nie opuscze. Bede pisac ale nie za czesto...... No a odpowiadajac na pytanko to Tak mam lepsze samopoczucie:) gotowa jestem do dzialan:) szczegolnie dzisiaj. I powiem Wam kochane, ze dziwnie sie czuje. Czuje sie od rana jakbym byla przeziebiona. Brzuch mnie boli caly jakby mi ktos w srodku grzebal, na dole tak jakby prawy jajnik tez boli, ogolnie cale cialo mam dziwnie obolale od srodka. Rano w srodku mialam takie wrazenie jakby mi tam wszystko dygotalo i mawet rece mi sie trzesly. Ale mierzylam temperature i 36,0 cisnienie ksiazkowe 125/75 wiec raczej choroba odpada. A no i co najwazniejsze mam,straszna ochote na przytulanka z mezem w koncu bo wczesniej to mozg moj chcial a cialo jakos nie bardzo a teraz to mam chcice jak nie wiem. Rano przytulanka juz byly i zaraz beda znowu bo nie wytrzymam.:) TAM w srodku mam mokro chociaz na zewnatrz nic nie ucieka. Dzisiaj jest moj 15dzien cyklu. Testy owulacyjne mi sie skonczyly i nie kupilam nowych zeby troche odpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Basiak i dobrze że trochę odpoczęłaś i wyluzowałaś ;) Testy też nie są potrzebne bo organizm sam Ci podpowie, że ma ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - faceci tak maja, ze szykowanie imprez ich nie kreci, wiec sie nie martw ;) Ty to chudzinka jestes, ja wazylam 60kg, teraz mam 64, po szpitalu mialam 61, ale troche mi sie przybralo ;) musze zrzucic, i porobic jakies brzuszki, bo brzuszek mi po ciazy zostal odstajacy :( ale za to nie mam ani jednego rozstepu :) Basia - ojj to szalejecie ;) organizm sam wie ze to czas na przytulanki, testy niepotrzebne :) ja trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Dziewczynki czy w ciąży zdarzało Wam się budzić w nocy na plecach lub prawym boku? Hmmm staram się spać na lewym a zdarza mi się budzić na plecach lub prawym boku.... A co za tym idzie z wyrzutami sumienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Unis spalam w takiej pozycji w jakiej było mi wygodnie, choć starałam się by spać głównie na lewym boku, pod koniec, już każda pozycja była mało wygodna do spania :-) Basiak wyrzucenie na luz to podstawa, kolejny krok to dwie karteczki :-) trzymam kciuki. U nas dziś został ustanowiony rekord nieprzerwaneogo spania w nocy 7 h, jeszcze jestem w szoku :-o, oby takie noce zdarzały się czesiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - spokojnie, jak mi lekarz mowil kiedy kobiety spalu jak chcialy bo niedawno odkryli ze spanie na lewym boku sprawia ze dziecko nie uciska zyl glownych czy cos w tym styku, co moze powodowac oslabienie, tak wiec spalam jak chcialam, glownie na plecach i prawym boku bo na lewym bylo mi niewygodnie :) Mantar - oby wiecej takich nocy, moj Michac przesypia po 6-7 od dluzszego czasu, chwala mu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
No to super dziewczynki, że Wasze Maluszki śpią tak długo w nocy :) Tylko pozazdrościć :) Mantar jak tam Twój Maluszek po zabiegu? Już wszystko wróciło do normy? Merci faktycznie coraz mniej tych wygodnych pozycji w nocy ;) dlatego myślę, że to jest powodem moich "nocnych wybryków" ;) Teraz jesteśmy z Wojtusiem na etapie, że nawet siedząc muszę mu się podporządkować ;) Tj. muszę siedzieć prosto bo jak się zgarbie to kop w żebra :) Hehehehe i tak mimo wszystko uwielbiam te kopniaki :) Malinka a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - haha, tak, kopniaki sa fajne ;) pod koniec ciazy odkrylam jeszcze ze fajnie mi sie spi w pozycji pollezacej, oczywiscie na plecach ;) a przez cala ciaze brakowalo mi tego, zeby polozyc sie na brzuchu :) a powiem Wam w tajemnicy, ze juz z mezem myslimy o drugim dzieciatku :) mysle ze za rok bedziemy znowu dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś29
Merci a zawsze myśleliście o dwójce dzieci? Czy pod wpływem Michasia się namyśleliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - zawsze chcielismy dwojke, czasami mowimy o trojce, ale trojka na dzisiejsze czasy to niezly wyczyn ;) poza tym wiek juz swoj mam, po macierzynskim nie chce dawac dziecka do zlobka, wiec najlepsze rozwiazanie to kolejna ciaza :) pozyjemy zobaczymy co z tych planow wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Basia miało być kreseczki, pisałam z telefonu i na szybko i stąd te karteczki :-) Kajtek doszedł już do siebie nie budzi nam się już z płaczem/krzykiem w nocy, a zdarzało mu się to po zabiegu. Byliśmy nawet tydzień temu na basenie i był bardzo grzeczny :-) Zaczął mieć swoje pory jedzenia i spania, poprostu zaczął normalnie funkcjonować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Mantar bardzo się cieszę, że z Kajtusiem wszystko dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
U nas trochę chłodniej :) Przeszła potężna burza, ale oczyściła powietrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - u nas tez popadalo, pogrzmialo a upal dalej :) dobrze ,ze troszke mniejszy jak byl, w taki upal to nawet jesc mi sie nie chce :) Michasiowi najbardziej teraz kapiel sie podoba, zaczyna sie po malu pluskac, rzuca nozkami :) mylimy czy do aquaparku go nie zabrac niedlugo :) do brodzika dla dzieci, u nas fajne sa fontanny dla dzieci, moze mialby frajde :) musze kupic tylko pieluchy specjalne na basen :) a co u Was mamy i przyszle mamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Ja i Wojtuś w te upały też chodziliśmy na basen ;) Ja dzisiaj zakończyłam szkołę rodzenia... Fajne te zajęcia były :) Ruszyliśmy też z wyprawką dla Wojtusia. Ostatnio zakupiłam projektor, 2x pościel, 2x prześcieradło, ochraniacze do łóżeczka, kołderkę+podusię, organizer do łóżeczka pod kolor pościeli :) W tym albo przyszłym tygodniu pójdziemy wózek zamówić. Też w przyszłym tygodniu chcę ubranka wyprać... Jak by nie patrzeć zostało nam do porodu 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Hej dziewczyny zamówiliśmy dzisiaj wózek :) W sklepie zmieniliśmy zdanie :) i wzięliśmy Rico Nano. Domi a Wy w końcu na jaki się zdecydowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis u mnie jednak Navington, poczytaliśmy, posłuchaliśmy faceta w sklepie i jednak do nas to tylko bez skrętnych kół, bo skrętne i tak byśmy blokowali. A później kupimy spacerówkę jakąś lekką do miasta :) podeślę Ci na naszego meila moje sprzęty od razu po przywiezieniu w środę :P Jak się czujesz? ja już chcę sierpień, boli mnie tak brzuch na okres, krzyż.. muszę w końcu uzupełnić do końca torbę. Dobrze, że się ochłodziło bo nie mogłam wytrzymać w te upały, brzuch mi tak już wywaliło i jest mi ciężko oj bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci kolor "Fox Grey" mam nadzieję, że się sprawdzi :) A Ty ze swojego jesteś zadowolona czy teraz po pewnym czasie zwróciłabyś uwagę na coś innego przy zakupie? Domi powiem Ci szczerze, że jakoś te upały przetrwaliśmy z Wojtusiem :) ale funkcjonowaliśmy rano i wieczorem, a popołudniami leżakowaliśmy ;) Też basen dużo nam pomagał ;) Ja na plusie mam 8kg a obwód brzuszka 99cm :) Spora piłeczka :) Teraz mam wrażenie że"rosnę w oczach" :) A z dolegliwości ciążowych to cięzko mi się stoi... W nocy chyba ze 4 razy wstaję, ale to chyba przez leki na nerki (moczopędne). Czasami bolą mnie pięty ;) Ale to wszystko jest do zniesienia :) A Ty kiedy masz teraz wizytę? Oj z niecierpliwością czekam na foteczki :) Te wszystkie rzeczy od maluszków są takie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - bardzo ladny kolor ! :) ja ze swojego jestem bardzo zadowolona, powiem wiecej, w porownaniu z innymi wozkami moich kolezanek ten to bajka :) zobaczymy jeszcze jak spacerowka sie sprawdzi, mam nadzieje, ze tez nas zaskoczy pozytywnie :) Dorcia, Beatka - jak przygotowania do chrztu? Dorciu - na dlugo jestes w Polsce? ciekawa jestem jak Mala zniosla lot samolotem :) daj znac co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis wczoraj wysłałam od razu fotkę :) Ja wizytę mam za tydzień :) od jutra zostanie mi równy miesiąc do porodu ❤️ oczywiście jak nic wcześniej nie ruszy. Teraz mi się pewnie będzie dłużyć jak będę tak czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - super wozeczek i lozeczko :) leci czas, prawda? a na sesje sie zdecydowalas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci, w grudniu zastanawiałam się kiedy zleci ten czas do sierpnia a tu tak szybko poszło :P Nie mam męża dzień w dzień, w niedzielę jak wolne to a to do mojej mamy podjedziemy albo coś innego się robi i tak właśnie mówię, że prędzej urodzę jak coś zrobimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi ale fura :) fiu fiu Julka już ma czym się"bujać" :) Ja tez tak obliczyłam, że od przyjścia wózka też zostanie mi miesiąc do porodu :) W tym ostatnim miesiącu może być tak różnie, że niech lepiej będzie ;) Merci mam do Ciebie parę pytń :) Ile czasu po porodzie jest "okres"? To całe 6 tyg czy krócej? Ile dni po porodzie czułaś się normalnie? Nosiłaś pas ściągający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi a Ty masz już wszystko dla Julki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×