Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Domi_nikaa
U mnie nic nowego, roztapiam się przez te upały ,naprawdę fatalnie je znoszę :( Jeszcze od kilku dni chodzę jakaś rozdrażniona, łzy mi cały czas stoją w oczach, płaczę, zaraz się śmieję. Nie nadążam :/ Mama moja teraz przyjechała, to chociaż ma mi kto obiadek zrobić pod nos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi mi tez te upały dają się we znaki... I tez mam tak że potrafię popaść z euforii w jakieś lęki.... Typu czy poradzę sobie z dzidzią, jak poród, potem mam żal, że nikt z bliskich nie zapyta się czy mi nie trzeba w czymś pomoc itp..... Ach to chyba hormony ;) Też trudno mi się wyspać ;) Ale to chyba najmniejsze zmartwienia :) Najważniejsze żeby Wojtuś miał sie dobrze :) Dzisiaj mam wizytę i jestem też podekscytowana a zarazem poddenerwowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis to daj znać jak po wizycie :) Ja się pocieszam, że już bliżej jak dalej :) Więc muszę to jakoś wytrzymać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - nie zadreczaj sie pytaniami, dasz sobie rade, bo kto jak nie Ty!!?? :) ja bym Ci z checia pomogla, moge Ci obiad podeslac hihi :D daj koniecznie znac jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci kochana jesteś. :* No ja juz pi wizycie. Mój Wojtuś waży 2300g, szyjka miękka, ale zamknięta i dość długa. Jutro mam mieć jeszcze ktg na szpitalu, ponieważ jak byłam na plecach Wojtuś miał puls 120, jak położyłam się na boku puls 130. Pani doktor mówiła, że mam się nie martwić bo mieści się jeszcze w normie, ale ja nie potrafię.... Mam też zakaz leżenia na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - Wojtus rosnie :) daj znac jak ktg wyszlo, wszystko bedzie dobrze :) dlaczego wlasciwie robilas na plecach, mi jak robili ktg to mowili ze na boku sie robi bo jak na plecach to zafalszowane wychodzi, bo cos tam jest uciskane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis jak ładnie rośnie Bąbelek :) Daj znać jak po ktg. Ja miałam robione na plecach, wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki ktg mam dopiero wieczorem, ale dam znać co i jak. Merci ja miałam robione wczoraj usg na leżąco i tam pani doktor puls sprawdzała ;) I dlatego dzisiaj ktg żeby sprawdzić czy aby na pewno wszystko ok ;) Ale u mnie dzisiaj duchota... Zapowiadali burze... Od 3 dni czekam na jakieś ochłodzenie lub deszcz... A tu znów 32 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś29
Hej dziewczynki, na ktg wyszedł mi jeden skurcz. Puls Wojtusia na początku jak spał był w granicach 110-130 a jak sie obudził i zdenerwował tym ktg to 120-150. Gin mówiła,że wszystko w najlepszym porządku i widzimy się za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis u mnie wczoraj też była masakra ale przyszła burza i ochłodziło się w końcu ... tak się cieszę :D To dobrze, że wszystko ok wyszło :):) Ja też jutro mam wizytę i ktg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Daj koniecznie znać Domi co tam po wizycie :) Ja juz tez wiem co to skurcze przepowiadajace ;) Choć przez nerkę biorę No spe 3 razy dziennie a macica i tak sobie ćwiczy... Życzę wam miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) oo widze ze juz skurcze na ktg, coraz blizej ... ;) a my wczoraj i dzisiaj podrozowalismy :) wczoraj w Karpaczu a dzisiaj w Polanicy Zdroj :) pogoda piekna byla, nie za cieplo, nie za zimno, Michas super znosi nasze podrozowanie i dobrze, bo lubimy jezdzic i zwiedzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Oj tak Merci coraz bliżej :) Szybko ten czas leci... A Wy już na urlopie jesteście? Jak tak to odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - nie na urlopie, tak o sobie jezdzimy, od domu mamy ponad godzinke w strone Karpacza i Polanicy wiec sobie jezdzimy zawsze gdzies :) na pare dni pojedzimy w sierpniu gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci no to super :) My mamy godzinkę do Szczyrku, Wisły itp. Ii też często lubimy sobie wyskoczyć :) Czasami trzeba zmienić otoczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis- wlasnie chcialam na urlop jechac w tamte okolice, do Wisly ale stwierdzialam ze za daleko jak dla Michasia, lepiej gdzies blizej zeby w razie czego szybko wrocic :) nigdy nie bylam w tych okolicach :) musi byc ladnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci z moich okolic to polecam Międzybrodzie Żywieckie :) To jak dla mnie miejsce nr 1. Jak kiedyś wybierzesz się w te okolice to ja obiecuje też tam dojechać na kawę :) Domi daj znać jak po wizycie i co u Julci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - zapamietam to Miedzybrodzie, moze kiedys sie tam wybierzemy, no i jak najbardziej kawa z Toba ( co prawda kawy nie lubie, ale ciastko z cola moze byc ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis Julka ma 2700g, do 3 kg powinna spokojnie dobić a nawet i więcej może będzie miała, bo wiadomo, że tym usg to nie ma co tak wierzyć do końca. Rozwarcie na 1cm już jest, szyjka długa, na ktg wszystko dobrze. Za tydzień znowu ten test oct, jak coś niepokojącego wyjdzie to wiadomo za tydzień cięcie, ale jestem dobrej myśli znowu także mam nadzieję, że wytrzymam jeszcze te równe 2 tyg :) ❤️ ale już mnie taki strach oblatuje ... a co dopiero jak będę w dzień cc pod szpitalem :D ale z drugiej strony nie mogę się doczekać jak będę tulić moje maleństwo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci ucieszyłam bym się na takie spotkanie :) Ja też czasami do Szklarskiej Poręby jeżdżę (nie wiem jak Ty tam masz daleko) Mamy tam babcię :) Jeszcze może się zgadamy kiedyś :) Dominika super :) widzisz jak Julcia Cię zaskoczyła :) Ja też powoli mam stracha... Czesto myślę jak sobie poradzę ze skurczami i porodem... Ale chyba to każda kobieta ma takie myśli... W końcu nikt za nas tego nie zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - kto wie, moze sie spotkamy :) do szklarskiej tez mam z 2 godzinki niecale, moze z 1,5 :) szklarska blisko jeleniej gory, a w jeleniej bylismy chyba z miesiac temu, w rynku byly tam targi rekodziela a ze ja lubie takie rzeczy to pojechalismy i nakupilam Michasiowi fajne poduszki :) co u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci ja coraz częściej zaczynam myśleć o porodzie... Chyba oblatuje mnie strach... A Ty jak tam Domi? Mój mąż też chce wyskoczyć jeszcze na parę dni w góry, ale ja się już boję. Czesto brzuszek mi się napina i są dni, że doł brzuszka i pachwiny mnie bolą ;) Wolę być w pobliżu szpitala ;) Merci a Wy już w domku? Szczepiłaś Michasia na pneumokoki? Jak tak to jak to zniósł i ile płaciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Dorcia, Basiak, Sylwia odezwijcie się co u Was słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczyny nie pisalam bo byłam miesiąc w Polsce ja już po operacji krocza leżakam kilka dni chrzciny itp poza tym wszystko dobrze Zosia ma już dwa zęby na wierzchu bardzo się męczy jeszcze zmiana klimatu znów szkoda mi jej dziewczyny też miałam wątpliwości czy sobie poradzę itp ale wszystko się ułożyo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - jednak zdecydowalas sie na operacje :) oby wszystko ladnie sie pogoilo i zebys nie miala juz zadnych powodow do zmartwien :) dobrze ze Zosienka rosnie, zabki juz sa :) zagladaj do nas czaesciej, odzywaj sie do nas :) jestesmy ciekawe co u Ciebie :) Unis - tez sie balam, ale jak sie zacznie to ogarnie Cie spokoj, mnie strasznie spokoj ogarnal wlasnie, zdazylam w domu wziac prysznic, spakowac co trzeba, luz totalny :) a na porodowce czas tak szybko mija, ze lada chwila i dzieciatko bedzie na swiecie :) Unis - my w domku, bylismy tylko w sobote w Karpaczu i w niedziele w Polanicy, a podk oniec sierpnia jedziemy na pare dni do Świeradowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - szczepilam tylko 5w1, zoltaczka i rotawirusy :) na pneumokoki jeszcze sie nie zdecydowalismy, ale pewnie tez wezmiemy za jakis czas :) mial narazie 2 dawki 5w1 i 2 dawki rotawirus (do picia) i kazdorazowo placilam 400zl, czyli juz 800 poszlo :) w sierpniu ma ostatnia 5w1 czyli bedzie 200, a na zoltaczke jest na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci tak zdecydowałam się bo psychicznie źle się z tym czułam na dodatek duży luz przy seksie i ból :| miałam guzki endometrialne przez brak szycia Zosia je już jabłko i kaszke a twoj Michas ?i twoja Emilka beatka?jak ich zęby i jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:). Ale ten czas szybko leci. Juz porodow sie boicie a pamietam jak jeszcze nie dawno czekalyscie na upragnione dwie kreseczki, a kobietki ktore juz urodzily niedlugo nie beda dokladnie pamietac, jak ich malenstwa byly malenkie.... Ach ten czas.... A tak ogolnie u mnie to dopiero co doszlam do siebie po chorobie. Dwa tygodnie antybiotyki bralam a pomogl mi dopiero syrop wlasnej roboty:) he he. Wczoraj jesli chodzi o zdrowie ginekologiczne to sluzu mialam od groma. Nie pamietam zebym kiedys tak miala. Doslownie jak po siusianiu uzylam papierku to doslownie mi sie zeslizgnal z mojej "pani" i na papierze bylo tego sluzu przezroczystego ciagnacego bardzo duzo. I jak sobie "tam" zajzalam to tez widac na wierzchu go bylo dozo. Moze to owu.... Przez ta chorobe zapomnialam zapisac sie do gina zeby sprawdzic:) i musze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×