Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niemampojecia

szukam Dj :)

Polecane posty

Kochane w 2016r odbedzie sie moj slub:) a ze chcialabym aby wszyscy moi goscie dobrze sie bawili szukam dj w okolicach Katowic. Drogie Panie Polecie kogos kto fajnie rozkreca zabawe:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soundprotectors
Witam serdecznie! Jesteśmy formacją dj'i zajmujących się oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez. Mamy już ponad 7 lat doświadczenia w prowadzeniu i organizacji różnego rodzaju imprez - od wesel, przez studniówki, imprezy klubowe, a na plenerowych kończąc. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę na facebooku gdzie Państwo mogą w większym stopniu zobaczyć naszą ofertę oraz do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mail. Cenę za usługę podamy w wiadomości zwrotnej po określeniu przez Państwa bardziej szczegółowych informacji dotyczących przyjęcia. Tel: 518947706 e-mail: soundprotectors@gmail.com, facebook: http://www.facebook.com/SoundProtectors Pozdrawiamy serdecznie! :) Sound Protectors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ma kilku imprezach prowadzonych przez zespół stars, ostatni Sylwester też Powiem szczerze ze połowa sukcesu to właśnie dobry zespół i prowadzący Gdybym dziś się chajtala wzielabyn ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam dj poniewaz za bardzo zawiodlam sie na orkiestrach.. wiecej siedza niz graja a tego nie graja tego nie umieja a pania gardlo boli.. jednak przy dj bawilam sie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orkiestry to przeżytek W sumie jak usłyszałam że zespół na sylwestra to trochę myślę: (((( ale uwierz na nie jednym weselu na nie jednej imprezie ale oni byli super Mają dwie wokalistki naprawdę dziewczyny dawały radę a przerw nie bylo duzo choć to trochę źle bo stopom nie miałam jak dac odpocząć Wejdź na neta zespolstars pisane razen z tego co widziałam na banerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam ich na youtube srednio mi sie podobalo.. byc moze jestem juz uprzedzona co do orkiestr . ale bardzo milo ze poswiecila pani swoj czas i kogos polecila:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje wesele 5 lat temu wynajęłam super DJ-a. Sprawdź www.djwesele.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dj to moje inicjały.. chcesz mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibianca
Polecam Macieja Wilkanowskiego - rewelacyjny wodzirej i dj, ale też fajny człowiek. Grał u mojej kuzynki i naprawdę porwał całą salę. Zabawy oczepinowe były świetne, pełna kultura - nie widziałam jeszcze zespołu, który by tak długo trzymał fason. kontakt przez stronę http://www.djmw.pl/ - tak go kuzynka znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja Artystyczna Dawid Band
Witam! Jestem zawodowym muzykiem z okolic Katowic (Czeladź). Chętnie obsłużę waszą uroczystość na sali a w przypadku ślubu kościelnego także na wasze życzenie w kościele grą na trąbce solo już w cenie obsługi dj-skiej (z wykształcenia jestem trębaczem). Prowadzę wesela na poziomie w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym również tzw. tematyczne. Mam duże doświadczenie w branży i jestem otwarty na wszelkie propozycje. W skrócie moja oferta przedstawia się następująco: *Odtwarzanie muzyki - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar możliwy do ustalenia. *prowadzenie uroczystości na sali - (tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) - do ustalenia. *integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy dostosowane do państwa oczekiwań oraz gości. (Możliwa opcja bez zabaw/konkursów) *Dysponuje własnym sprzętem oraz oświetleniem. * Dojazd w cenie - posiadam własny transport * Impreza prowadzona jest przez zawodowego muzyka. Przesyłam link do filmu na YouTube można posłuchać i zobaczyć prowadzenie imprezy. www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&feature=youtu.be Szczegółowych informacji na temat ceny i usługi udzielę drogą telefoniczną 508-501-542 bądź mailową: dawid.slaga@wp.pl ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Każdego DJ najlepiej jest posłuchać w realu na imprezie muzycznej. Wtedy najlepiej się oceni jego umiejętności: sposób prowadzenia imprezy, pracę z mikrofonem, utwory muzyczne itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×