Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość212

obnizenie alimentow

Polecane posty

Gość gość212

Witam. Obecnie mieszkam i pracuje za granicą. Płacę terminowo na dziecko alimenty w wysokości 850 zl(4 lata). Mam pytanie odnośnie obniżenia alimentów gdyż moja sytuacja materialna się zmieniła. Musiałem się wyprowadzić z firmowego mieszkania za które nie płaciłem gdyż było darmowe. Obecnie muszę wynajmować mieszkanie i opłacać je w kwocie 1200 e miesięcznie(razem z rachunkami). Moje miesięczne dochody nie przekraczają 1500 e przy pracy od rana do wieczora. czy w związku z tym ze moja sytuacja materialna się zmieniła mam szanse obniżyć alimenty na 600 zl?? Dodam jeszcze że mam jeszcze jedno dziecko z pierwszego małżeństwa na które płace 600 zl. Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu agencja towarzyska
wynajmujesz palac? stopka: najlepsze kasztany sa na placu pigalle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość212
normalne mieszkanie. Zycie z granicą tez nie jest tanie jak się wszystkim wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz i pracujesz za granicą, więc pewnie otrzymujesz jakieś dodatki na dzieci i z własnej kieszeni tyle nie wykładasz? w twojej sytuacji trzeba raczej szukać tańszego mieszkania, bo 50euro budżetu ci nie uratuje. I dla polskiego sądu jest mało wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranticraycraf1978vsjfq
wynajmujesz palac? stopka: najlepsze kasztany sa na placu pigalle Jasne http://spam.to/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×