Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elfka92

Szukam do trójkąta...

Polecane posty

Dziewczęta z Poznania! Postanowiłam zrealizować swoją fantazję i poszukuję dziewczyny chętnej do zabaw we troje. Partnera chętnego już znalazłam :) Spokojnie, nie jest to mój partner życiowy takiego nie mam. Więc nie powinno to stanowić problemu. Ja: szczupła, zadbana 22 letnia blondynka. On: zadbany, miły i przystojny 33 latek. Któraś chętna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szkapa może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w katolickim kraju jest ciezko znalezc kogos chetnego sa przewaznie wierne bogowi za granica jest wieksza szansa na trojkaty. nikt nie mysli o kosciele nikt nie mysli o grzechu jest milo i przyjemnie(ja czesto wspominam moj trojkat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szansa znalezienia jest raczej niewielka. Owszem na swiecie banalnie mozna znalezc jakiegos sb.. za pare groszy czy innego obs. Czy bardziej w topiku jakies k... za pieniadze, to moze nie kazda ale nawet co 2-ga czy 3. Natomiast tak to jest bardzo ciezko, troche latwiej niz facetowi. Po pierwsze trzeba 1 ktora tego chce. Co jest dosc czasem mozliwe. Po drugie faceta - wbrew pozorom spora czesc nie chce wcale. Po trzecie 2 kobiecej ktora tego chce - tutaj juz szansa jest bardzo niewielka. Ta garstka co to lubi, zwlaszcza facetow moze spokojnie uwazac sie za szczesciarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno sie uważać by nie była to półapka i zbiorowy gwałt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×