Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wasze pierwszaki maja zawsze na rano

Polecane posty

Gość gość

czy tez na popoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie od 8 do 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy razy na 7:45, dwa razy na 12:10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest 10 pierwszych klas i wszystkie mają na dwie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 pierwszych klas?!!!weź nie żartuj w jakim to miescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn ma ma różnie, w pon na 8:00, wtorek, 8:45, środa 11:10, czwartek na 12-tą, piątek 8:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 pierwszych klas?!!!weź nie żartuj w jakim to miescie ? x niestety nie żartuje, Kraków, duze osiedle. Szkoła moloch, samych pierwszaków jest 250!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego jest 6 klas pierwszych. On ma zawsze całą pierwszą klasę na pierwszą zmianę. W drugiej będzie miał zawsze na drugą zmianę. Na razie zawsze ma na 8 do 11.30 albo 12.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest 12 klas pierwszych, Gdańsk córka ma 2 razy na 11-12.35 do 16.00 oraz 3 razy na 7.45 do 12.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dwie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój w pierwszej kasie miał 4 dni na 7 rano a jeden dzień na 11 ,teraz chodzi do 4 klasy ma 4 dni na 7:20 i raz na 11:05 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę na 7 rano?? Gdzie ta szkoła? Mój ma zawsze na 8 a kończy 11:25,12:15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego jest 6 klas pierwszych. On ma zawsze całą pierwszą klasę na pierwszą zmianę. W drugiej będzie miał zawsze na drugą zmianę. Na razie zawsze ma na 8 do 11.30 albo 12.30. xxx Ale na 12:30 to juz chyba druga zmiana? Czyli w drugiej klasie będzie zaczynał lekcje jeszcze później? Dla mnie to absurdalny pomysł, aby cały rok chodzić na drugą zmianę. Codziennie tak późno wracać do domu :( Mój syn jest już starszy, ale u niego nie ma zmian. W tym roku są za to aż 3 pierwsze klasy, choć normalnie była jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tez ma na zmiany,tylko w naszej kochanej polsce pozamykali szkoły bo było mało dzieci,a teraz wyż z lat 80-tych sie rozmnozył i nie ma gdzie ich ulokowac,skrajna głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, szkoły przepełnione, dzieci zaczynają o 7, wieczorem lekcje do 17-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kraków, mała szkoła sportowa, dwa oddziały klas pierwszych, zawsze na rano (8:00). Cała szkoła, klasy od 1- 6, chodzi na rano, od ósmej. Wyjątkiem jest w tym roku (nie wiem jak w poprzednich) jedna z klas szóstych, która ma sekcję koszykówki raz w tygodniu od 7:15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pierwsze lekcje zaczynają się o 8:25 ( wcześniej o 8 :00 , ale wydłużyli ze względu na duża ilość dzieci dojeżdżających). W I klasie miał tylko raz na 10:15,a tak na 8:25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole moich dzieci są 2 pierwsze klasy i zawsze zaczynają 8:15 (ze względu na kursujące autobusy). W starszych klasach czasem lekcje zaczynają się od 9, ale dzieci dojeżdżające i tak przyjeżdżają na 8 i czekają na lekcje w świetlicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×