Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bezrobocie

Polecane posty

Gość gość

Ile at już jesteście na bezrobociu? Bo ja 2. Nic nie mogę znaleźć, ewentualnie jakieś callcenter albo stacja benzynowa, co wywołało sensację (mam mgr, doświadczenie, 2 języki obce). Nie wiem co robię źle. Niestety nie mam znajomości, to mi utrudnia życie bardzo - nigdy nie miałem przyjaciół, zawsze byłem typem samotnego "naukowca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorbfertimoun1989gttlp
Ile at już jesteście na bezrobociu? Bo ja 2. Nic nie mogę znaleźć, ewentualnie jakieś callcenter albo stacja benzynowa, co wywołało sensację (mam mgr, doświadczenie, 2 języki obce). Nie wiem co robię źle. Niestety nie mam znajomości, to mi utrudnia życie bardzo - nigdy nie miałem przyjaciół, zawsze byłem typem samotnego "naukowca". Jasne http://url.callsteam.com/H4K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatek zatrudnij sie obojetnie gdzie, nawet market a w miedzy czasie szukaj cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarejestruj się na rekrutacyjnarewolucja.pl tam na pewno otrzymasz oferty pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arougacra1988bvzpw
Ile at już jesteście na bezrobociu? Bo ja 2. Nic nie mogę znaleźć, ewentualnie jakieś callcenter albo stacja benzynowa, co wywołało sensację (mam mgr, doświadczenie, 2 języki obce). Nie wiem co robię źle. Niestety nie mam znajomości, to mi utrudnia życie bardzo - nigdy nie miałem przyjaciół, zawsze byłem typem samotnego "naukowca". Jasne http://hib.to/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem że nawet w markecie nie moge znaleźć pracy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zartujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ni, mam wrażenie, że o posadę w biedronce ludzie się biją teraz, bo 1600 jest. w zakładach płacą po 1200-800 na zlecenie i ludzie też o to walczą. nie ma pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj też poszukać przez rekrutacyjnarewolucja.pl jest tam dużo ofert i może znajdziesz coś dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedziałem ponad rok bez pracy potem stwierdziłem ze coś muszę zmienić zacząłem szukać pracy za granicą znałem trochę angielski wiec postanowiłem spróbować szczęścia i udało znalazłem pracę wysłałem dużo cv ale wreszcie dostałem pracę przez portal pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam portal Quassa! niedawno zaczęłam i powiem szczerze- opłacało się! Trochę się wciągnęłam w to gdy zobaczyłam, że mogę sporo zarobić ale to dlatego że akurat teraz mam dużo czasu. Ogólnie super pomysł jeśli masz zajęcia w ciągu dnia bo wieczorami możesz sobie dorobić tylko klikając w jakieś reklamy. Polecam!! Zarejestruj się przez ten link i gotowe https://www.qassa.pl/364980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
ja długo szukałam pracy, aż zarejestrowałam się na portalu rekrutacyjna rewolucja i znalazłam, jestem zadowolona, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×