Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _aNkA__92

Wyprzedaże w Silesia City Center

Polecane posty

Gość _aNkA__92

Wiecie coś na temat wyprzedaży teraz w Silesii? Można jeszcze upolować jakieś zimowe płaszcze i buty na superprzecenach? Zima wróciła i trochę mnie zaskoczyła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttaaa, nazywa sie wyprzedaż a ceny te same co przed " wyprzedażą"- byłam wczoraj, mało ludzi, puste sklepy a ceny powalają... wysokością !!! W glitterze kolczyki i inne wprawdzie przecena 50 procent, ale coz tego, jak jedna rzecz po ok, 89 zł, za naszyjnik METALOWY, a nie srebrny??? BUty?? w deichmannie czy innym ( już nie pamiętam), niby druga para za 50 procent, a 3 za złotówke, co z tego, jak nie ma z czego wybierać? Żenada. Swetry w c&a od 14 zł.... taaa.... jak chciałam zapłacic przy kasie, to naderwane przy rękawie, z tyłu wieeelki długi, ciągnacy się" sznurek" - (pozaciągana wełenka) i to ma być WYPRZEDAZ? To powinien być RABAT ze względyu na towar niepełnowartościowy!!!! Nie dajmy sobie wciskać chłamu, lepsze jakościowo rzeczy kupiłam 3 mies temu w lumpeksie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka_91
Widziałam w tym tygodniu MEGA promocje w Primamodzie. Można dostać buty nawet za połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, najpierw powiedz, jaka jest cena wyjściowa tych butów, bo nawet, ja k będzie 50 procent, to od 1000 zł niewiele taniej.....- to znaczy, dla mnie cena i tak byłaby za wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntematdiro1979dmkxz
Wiecie coś na temat wyprzedaży teraz w Silesii? Można jeszcze upolować jakieś zimowe płaszcze i buty na superprzecenach? Zima wróciła i trochę mnie zaskoczyła ;P Jasne http://cdl.fterceiro.pt/dXxk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co łazić po tych sklepach, jak można to samo znaleźć w sklepach interntowych, w takich samych cenach? Ja kupuję za śmieszne pieniądze rzeczy prosto od producentów, głównie z allinside.pl, ale też z innych stron. Zawsze jestem zadowolona ;) Zawsze udaje mi się zaoszczędzić nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam to z Primamodą, zobaczcie, że kurcze buty ich można dostać za 200-300 zeta nawet, a normalnie są po pięć stów co najmniej. Problem jedyny taki, że trudno dostać swój rozmiar, mnie się udało w Silesii dorwać ostatnią parę kozaków na przykład, zupełnie jedyna była z tego modelu i miałam niesamowity fuks, że akurat na moje stópki ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ci ta k***esia płaci za debilną spamerską reklamę? na sznurówki od tych butów choć wystarczy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DankaHanka
Widzę, że ktoś tu potrzebuje maści na ból pewnej części ciała :) Mi Silesia nic nie płaci, ale to nie znaczy, że nie mogę się zgodzić z tym, że są tam obecnie fajne obniżki - nawet w głupim CCC (bo ja osobiście w takich sklepach kupuję - na Primamodę mnie nie stać :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka 96
Od wyprzedaży do wyprzedaży. Ja się ostatnio obkupiłam bo nowe kolekcje wchodzą. Warto się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze jakieś wyprzedaże w Silesia City Center teraz??? Bo się zastanawiam czy jechać. :D Tyle tam fajnych sklepów, że znowu pewnie wyjdę z pustym portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×