Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duże

Kobiety z biustem D i wyzej sa piękne, mniejsze nie sa warte zadnego faceta, sa

Polecane posty

Gość gość
aż mnie ciarki przeszły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
Nie widzę nic ladnego w małym biuscie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ideał kobiety chuda jak patyk z wielkimi piersiami i pełnym tyłkiem. Czyli lalka barbie. Do tego kup sobie domek dla lalek i będziesz miał swoją pełnie szcześcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży do chirurga marsz! I wepchnąć sobie tam protezę przedłużajaco-pogrubiającą o 10 cm. Ale już, nieobdarzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ze tak bezposrednio napisałam, ale wkurzaja mnie takie tumany. Powiększajcie jak mozecie!! Mózg sobie powiększ, bo na samą mysl o biuście krew ci spływa do innego narządu. najładniejszy biust to ten stworzony przez naturę. Trzeba tez pamietać że piękne obrazki które pan doktor pokazuje na konsultacji to tylko najlepsze z jego dzieł. Kobiety kochane nie dajcie sobie wmówić ze ssylikonowy worek w piersiach jest seksi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpychanie sylikonu pod skóre to pół biedy.. Żeby zrobic taka operacje trzeba dac sie uspić, pokroić, wsadzić coś co jest ciałem obcym i nie wspomne o saczkach, bliznach, ropniach, szwach i niewyobrazalnym bólu. Nawet sie podetrzeć w kiblu nie mozna po takim zabiegu.. Pomijam już spaprane operacje gdzie budzisz sie z jedna piersią większą, albo krzywą, gdy nie masz czucia w brodawkach.. Nic tylko kur** powiększać.. Małego sobie powiększ Panie Duży.. Ja jeszcze dopiszę do tych sączków i innych, mleko w piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic przeciwko różnego rodzaju dziwnym modyfikacjom, ludzie robią rożne ekstremalne rzeczy. Tylko dla mnie operacja piersi jest na samym końcu dziwactw które można sobie zrobić zaraz za podwieszaniem się pod sufitem na hakach w skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
A dwie krosty są niby ladne? Są straszne Nie ma na co patrzeć czego dotykać i co całować. Taka kobieta nie ważne co ubierze czy tez bedzie naga dalej bedzie aseksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc temu miałam operację wycięcia guza z piersi. Kur... jak mnie to bolało i nadal boli. Cała z bólu nieprzytomna byłam a cały czas na przeciwbólowych. Blizna jest okropna a siniec po nacięciu sięgał do szyi. Cała siwa pierś. Jakbym miała sobie jeszcze drugą pierś pociąć to już chyba wolę z tym guzkiem chodzić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo obchodzi co jest dla ciebie aseksualne? Dla mnie aseksualny jest okres dochodzenia do siebie po operacji i blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
Piersi są atutem atrakcyjności i kobiecości jak dziewczyna nie ma piersi jest nie atrakcyjna i nie kobieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co jest jeszcze nieatrakcyjne? Pisanie "nie" z przymiotnikami oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
Bol trwa tylko przez jakiś czas ale potem jest świetny efekt który nie jednego zachwyci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
Pisze jak pisze a autokorekta robi swoje (nie zwracam uwagi na to jak poprawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejednego* Ból trwa nawet kilka tygodni...zakładając, że nie zacznie się paprać. Trzeba być nienormalnym żeby poddawać się ciężkiej operacji dla zachwytu analfabety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta duże powiększ sobie fujarę. Równie dobrze sam możesz powiekszyc piersi ogolić nogi i ubrać perółke najlepiej bląd nikt sie nie połapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko głupie babska powiększają piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie obrażajmy kobiet które się operowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
Takie jest moje zdanie i tyle. Uważam male piersi za nieatrakcyjne niepodniecajace i niewarte uwagi faceta. Nie widzę nic pociagajacego w małych piersiach. Jak dla mnie kobieta może nawet zajść w ciążę byle by miała duży biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie? Naprawdę nie dotarło do nas, że takie masz zdanie przez cały temat w którym próbujesz wmówić wszystkim to swoje zdanie tak jakby było uniwersalną prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie jest moje zdanie i tyle. Uważam male piersi za nieatrakcyjne niepodniecajace i niewarte uwagi faceta. Nie widzę nic pociagajacego w małych piersiach. Jak dla mnie kobieta może nawet zajść w ciążę byle by miała duży biust A kogo obchodzi twoja opinia? :D Idiota, nic nie znaczysz na tym świecie a twoje zdanie jest nic nie warte. Twoja kobieta będzie głupią babą skoro nie zobaczy twojego prawdziwego intelektualnego zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
9 na 10 mężczyzn woli duże piersi a ten 1 woli pozostalych dziewięciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to według badań mężczyźni na wysokich pozycjach i o wyższym ilorazie inteligencji preferują średniej wielkości biusty (standardowe dla normalnej, szczupłej sylwetki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci z rozmiarem stopy 44 i powyżej są przystojni, mniejsze stopy u faceta sa aseksualne i brzydkie. Faceci o małych stopach są nieatrakcyjni i niczym nie nadrobią braku duzych stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
Czyli wychodzi ze mam atrakcyjne stopy ;) Naukowcy mówią wiele rzeczy jedni mówią to a drudzy tamto jedynie co pokazuje prawde to ankiety przeprowadzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do mamusi i powiedz jej, ze jeszcze nie śpisz. Niech ci bajeczkę poczyta, sam pewnie jeszcze nie umiesz i do wyrka dziecko neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i właśnie między innymi ankietami to sprawdzili, oczywiście nie pytali o rozmiar bo większość facetów nie ma pojęcia co to jest miseczka D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
To bedzie trudne bo nie znam matki a i mam 31 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec jak oni robią te ankiety skoro mężczyźni nie maja zielonego pojęcia o takich rzeczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bedzie trudne bo nie znam matki a i mam 31 lat oczko.gif Czyli twój problem nieakceptowania piersi kobiet wynika z tego, że nie znałeś matki i pewnie piersią nie byłeś karmiony. Biedne pokrzywdzone małe dzieciątko jak to się wszystko odbija teraz chłop dorosły i nadal mu się marzą duże piersi żeby napić sie troszkę mleczka i położyć na piersi marząc o cycuszku i miłości mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×