Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

banalne...czemu kobiety zaprzeczają same sobie

Polecane posty

te, które najmocniej zaprzeczają, przeważnie najbardziej wiszą finansowo na facetach :) jakoś tak już się w naturze układa, że kobieta, nawet samodzielna, podświadomie szuka odpowiedzialnego, ogarniętego, pracowitego i opiekuńczego faceta, a facet dobrze gotującej, zdrowej, troskliwej i umiejącej zadbać o dom kobiety. i tak będzie dopóty, dopóki facetom nie wyrośnie macica i nie zaczną rodzić dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś teraz już wiem, na czym polega Twój problem - będzie Tobie trudno znaleźć kobietę jakąkolwiek, a zwłaszcza taką, o jakiej marzysz. Takie kobiety nie lubią buractwa. Przykro mi, ale zamiast o przedmiocie, wolisz rozwodzić się o podmiocie. Na takich kobiety nie lecą, no chyba że mają bardzo wypchany portfel. Tymczasem w mojej wypowiedzi kryją się odpowiedzi, trzeba je tylko odczytać. Nie próbuj zrozumieć kobiet, które spotykasz w tanich klubach, bo one lecą na kasę, a przecież żadna Ci tego nie powie na dzień dobry, prawda ? Tak jak Ty, nie powiesz, że lecisz na jej cycki i nogi do nieba. Równie dobrze możesz otworzyć topic pt "Dlaczego złodzieje kradną", albo "Dlaczego żaba nie mówi po japońsku". Wartość dyskusji będzie ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzz
dlatego kobiety są ludźmi drugiej kategorii i powinny mieć mniej praw,być cnotliwa dziewica,a facet prawo do zdrady im więcej zarabia za to ze kobieta ma same przywileje, nie musi dbać o byt i zawsze żyje w beztrosce nigdy w pełni nie dorastając,czym atrakcyjniejsza ,tym bardziej ostaje dzieckiem a wiec : czy jak kobieta nie szuka kasy u faceta ,a przynajmniej tak deklaruje to forma patologi,jakiegoś spaczenia jeśli naturalnym jest szukanie najbogatszego samca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:06 pierdzielenie :) oczywiście problem jest we mnie i ty go widzisz ale nie zdradzisz (to ty wymyśliłaś jakieś kluby) alicja---->super kobieta ,teraz wytłumacz to tej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Twój problem - będzie Tobie trudno znaleźć kobietę jakąkolwiek, a zwłaszcza taką, o jakiej marzysz.'' to problem każdego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w sumie jest tak ze jak kobieta bierze biedniejszego to on nigdy nie jest dla niej tym najlepszym bo gdyby mogła to by wybrała bogatszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ---->miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam kasy u faceta . Przyznaję to jako kobieta - niestety jakoś się tak złożyło nieszczęśliwie, że się zakochałam niefortunnie, o czym pisać nie będę. Od wielu lat, co jakiś czas suszę mu głowę tylko na jeden temat, że za mało mamy kasy. I praktycznie, jest to jeden powód do tego, żebym ze złości wybuchła płaczem, bo nie wiem co robić mam ze sobą. Jest mi przykro, bo skończyłam studia (dzisiaj to żadne osiągnięcie) i znam kilka języków i mogłabym robić cokolwiek innego niż robię teraz. Wkurza mnie to, bo dziewczyny mniej zdolne ode mnie i brzydsze mają mieszkania, domy, samochody i facetów, którzy zarabiają, no może nie 10 tys / mc, ale wystarczająco , żeby było więcej niż ja. A ja zawodowo robię rzeczy, które płaczem i błaganiem wymusza na mnie mój facet. No a ja zawsze ulegam, bo bez względu na to jak bardzo krzyczę i płaczę, to on i tak swoje i nie mam siły się opierac, chyba tylko jedno wyjście to sobie palnąc w łeb, żeby się nie męczyc. Wiem jednak że jest moim największym przyjacielem, taki się nie trafia co 5 min. Ale co z tego, wszystkie moje koleżanki, nawet te mniej zdolne i mniej ładne są ustawione, tylko nie ja, bo sobie wybrałam takiego faceta, jakiego wybrałam - moja wina. Wiem, że mnie kocha, i ja go kocham, ale gdybym wiedziała kilkanaście lat wcześniej, w jakiej sytuacji materialnej i życiowej będę przez ten związek, to bym ominęła tę znajomość kierując się rozumem. Jest to związek uczuć, ale wycieńcza mnie fizycznie i psychicznie. Wybrałabym faceta dla kasy bo nie trzeba się przejmować czynszem, oplątami, można błyszczeć za dnia i wieczorem być wystarczająco wypoczęta do tego, żeby dać mężczyźnie to czego on oczekuje. Jestem zdolna, ale głupia życiowo ....... bardzo dobrze, że kobiety wybierają facetów dla kasy - po to ją macie Panowie, żeby zapewnić kobiecie bezpieczeństwo i dobrobyt ... . Jakbym mogła cofnąć czas to też bym starała się poznać faceta z kasą, myślę że nie nie miałabym z tym problemów .... Nawet teraz nie miałabym problemów, tylko nie mam odwagi i na pewno tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lessscourdahni1980rwbgv
A kto by chcial leniucha co groszem nie smierdzi ? Jasne http://517.at/go/bQms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Panowie, żeby zapewnić kobiecie bezpieczeństwo i dobrobyt ... .'' dlatego facet powinien mieć prawo zdradzać kobietę,jak zbrzydnie,zachoruje,jest w ciąży itd za to kobieta ma beztroskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja szukam kasy u faceta . ile twój facet zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przecież i tak zdradzacie, co za problem :) ode mnie dostajesz prawo zdradzania na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, znowu to samo, nudne te tematy czy wy jestescie fabrycznie produkowani na ta sama modle? kobiety to tamto ple ple ple najlepiej zeby kobieta gnala do pracy z dzieckiem a potem ogarniala caly dom a facet chodzil tylko do roboty, w koncu rownouprawnienie ptasie mozdzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzz
facet jest istota doskonalsza od kobiety,wypełni człowiekiem bo byt zdobywa sam,a nie tyłkiem i może odnieść porażkę w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorob sobie macice czy cos a potem narzekaj, TAK TO JUZ JEST kobiete trzeba utrzymac bo urodzi i zapewnic byt dzieciom, to jest zadanie faceta i koniec, dzisiejsi faceci to jakies c***y, kobieta to ogarnie i dom i dziecko i musi pracowac a facet ma problem ze musi zapewnic rodzinie odpowiedni byt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''musi zapewnic rodzinie odpowiedni byt'' to znajcie i wy swoje miejsce w szeregu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hehe kobiety na facetów narzekają, to faceci mają prawo narzekać na kobiety :) W związkach homoseksualnych chyba nie ma takich problemów, co ? No bo jak tu narzekać na siebie samego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo facet kocha,a kobieta wymaga życie kobiety to bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej co do tematu -czemu kobiety oburzają się na to ze facet chodzi na dziffki jeśli go nie stać na kobietę/atrakcyjna kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi mieć kasę, żeby go było stać kobietę. Jak ma kasę, to i pobzykac może na boku kiedy chce, kobieta przymknie jakoś na to oko . Bezrobotnym i biednym mówimy nie ! Tak więc do roboty chłopaki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie swoje miejsce w szeregu? o co ci gosciu chodzi? pewnie chcesz poslusznej suczki jakis z ciebie sado maso gosciu jak z 50shades of gay, marzy ci sie dominacja, bo mamusia ci od dziecka sluzy to teraz trzeba niewolnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Tak więc do roboty chłopaki .....'; a ty będziesz tylko tyłka nadstawiać na przemian z kochanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty chlopaki, obrobcie mu rowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''jakie swoje miejsce w szeregu?'' jak kobieta nie musi zdobywać bytu to ma być cicha,cnotliwa i zgadzać się na zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak kobieta ma byc cicha, cnotliwa i zgadzac sie na zdrady to facet ma pomagac w domu, przy dziecku i tez pozwalac na zdrady (ale kobieta bedzie bardzo dyskretna bo meska duma nie przezyje o nienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie dużo bzykać na boku, to musicie niestety zarabiać i mieć na to pieniążki :) Trzeba utrzymać żonę, no i musicie mieć też na kochankę/dziffffkę - ze średnią krajową daleko nie poszarżujecie :) Dzifffka to Dzifffka, ale swój rozum ma i biedakowi też nie będzie nadstawiać. A kochanka też ma wymagania - ..... . Im więcej zarabiacie, tym żona będzie mniej skłonna do narzekania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''to facet ma pomagac w domu, przy dziecku'' to akurat w 100 % normalne ,jak masz faceta co tylko piwsko żłopie to twój ból a oprócz tego to zwykle facet naprawia coś w domu,załatwia sprawy,organizuje rozrywki itd. '' i tez pozwalać na zdrady '' NIE! kobieta ma być dla męża dziewica i wierna bo inaczej będzie dziffka -to w zamian za beztroskie życie a czy jest większa beztroska niż nie martwienie się o byt ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Dzifffka to Dzifffka, ale swój rozum ma i biedakowi też nie będzie nadstawiać.'' idiotka-dziffki maja po prostu stawki godzinowe,są tańsze od często brzydszych tzw.normalnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale co jak ta biedna zona sama sobie poradzi, nie robmy to z niej takiej ofiary co chce miec beztroski byt, rownie dobrze moze kopnac niewiernego meza w d**e i sama sie utrzymywac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam faceta i oj, chciałabym się tak o byt nie martwic,....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×