Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolamalina

planujace ciaze

Polecane posty

Witam kobietki. Planuje zajsc w ciaze. O ile w ogole da sie to zaplanowac :) chcialam podzielic sie z Wami informacjami na ten temat, chcialabym poznac Wasze problemy, bysmy wspolnie sie wspieraly. Bedzie nam razniej. To bedzie moja pierwsza ciaza, mam w sobie wiele watpliwosci, niepewnosci... Pewnie jak nie jedna z nas. Milo mi bedzie byc z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już taki temat staraczki 2015 bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaa1987
Ja zaczynam starania od kwietnia, ale juz biorę kwas foliowy i jutro mam wizytę u ginekologa żeby sprawdzić czy "tam" wszystko ok :) aaa w czerwcu wychodzę za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również planuję ciążę :) Staramy się od stycznia. Biorę kwas foliowy i wyznaczam sobie dni płodne Afrodytą na ślinę. Mam nadzieję, ze szybko uda mi się zajść w ciażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ListekA
witajcie ja rowniez planuje, biore kwas foliowy, wyznaczam owulacje, robie testy ciazowe i co miesiac mam nadzieje ze to juz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrodyta na ślinę? Nie wiedziałam że są takie testy. Jak to konkretnie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaa1987
A co to jest ta Afrodyta? Test owulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _lilly__
to mikroskop owulacyjny :) jest afrodyta i donna, niestety nie wiem który lepszy ;) też będę próbować od kwietnia, od 1 lutego zaczynam brać kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam afrodytę i jest jak najbardziej ok. Aż się sama zdziwiłam, na początku traktowałam ją jak "zabawkę" a to naprawdę działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem nowa i także staram się o dzidziusia trzeciego zresztą i mam nadzieję że w tym miesiącu zobacze 2 kreseczki dziś mój 10 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×