Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EmiliaWalas

Poszukuje dobrego ubezpieczenia

Polecane posty

Witajcie, niedawno rozwiodłam się z mężem i w ramach podziału majątku przypadło mi mieszkanie. Ubezpieczenie kończy się za trzy tygodnie i poszukuję dobrego i taniego ubezpieczenia. Bardzo proszę Was o pomoc, gdyż tymi sprawami zajmował się mój mąż i nie wiem co zrobić, żeby nie dać się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelicz sobie na kalkulatorze np. cuk i będziesz wiedziała gdzie się opłaca kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza1982
Nie ma co przekopywać internetu. Wbijaj na http://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ i sam sobie sprawdź co jest najlepsze dla Ciebie i które ubezpieczenie spełnia Twoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do biura mieszkańców Garwolina i okolic. Specjalizujemy się w doradztwie produktów ubezpieczeniowych. W trosce o dobro i potrzeby naszych Klientów staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Każdego traktujemy indywidualnie, dopasowując jak najkorzystniejszą ofertę. Dzięki współpracy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi nasze przedsiębiorstwo z roku na rok zdobywa coraz to większe uznanie i poszerza grono stałych Klientów. Zapraszamy na stronę: ubezpieczeniagarwolin com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×