Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sex z dwoma facetami na raz (sonda)

Polecane posty

Gość gość

Witam. Miałam okazje i nie skorzystałam, teraz nie wiem czy żałować. Podpowiedzcie jak to jest żebym następnym razem nie żałowała. 1. Czy uprawiałaś sex z dwoma facetami na raz?? 2. Gdzie to się stało? 3. Co najbardziej Ci się w tym podobało? 4. Miałaś ich dwóch na raz w sobie?? 5. Jeśli tak to gdzie? 6. Powtórzyła byś to jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VibovitJestPycha
Hej, Odpowiadajac na pytania. 1. Tak 2. Za sklepem 'U Halinki' 3. Transportery z oranzada byly pod reka, to moglam sie napic po wszystkim. 4. Tak i to w jednej dziurce. 5. W tej tylnej. Po wszystkim zrobilam kupe wielkosci Jumbo-Jeta. 6. Dlaczego tylko raz? 7. Nie, bo musialabym wyciagnac kabaczka z pipuni. The End.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Czy uprawiałaś sex z dwoma facetami na raz?? Na raz może nie, ale wyszliśmy w trójkę i tak spędziliśmy noc. x 2. Gdzie to się stało? W domu u jednego z nich. Znałam ich wcześniej, zaznaczam . x 3. Co najbardziej Ci się w tym podobało? Że nie musiałem wybierać. x 4. Miałaś ich dwóch na raz w sobie?? Nie. Gdy jeden z nich mnie posuwał, drugi patrzył i się masturbował, co szalenie mnie podnieciło. x 5. Jeśli tak to gdzie? Nie było żadnego gdzie. Strasznie chciałam się z nimi pieprzyć, ale uprzedziłam że nie będę żadnemu z nich obciągać. x 6. Powtórzyła byś to jeszcze raz? Tak, ale by w dwójkę mnie pieścili a nie jeden schodzi, drugi wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy uprawiałaś sex z dwoma facetami na raz?? Tak 2. Gdzie to się stało? na imprezie domówce. Co najbardziej Ci się w tym podobało? Ze brali mnie we dwóch 4. Miałaś ich dwóch na raz w sobie?? Tak 5. Jeśli tak to gdzie? naraz w cipkę i w dupke 6. Powtórzyła byś to jeszcze raz? :) tak, nawet teraz zaraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khinga

1. Czy uprawiałaś sex z dwoma facetami na raz?? - Tak

2. Gdzie to się stało? - urlop, impreza nad basenem za dużo procentów w szczególności mąż, no i jakoś tak się stało, ze wylądowałam w pokoju, ale nie swoim. Powtórka rano już na trzeźwo. Później jeszcze kilka razy w czasie tego wyjazdu.

3. Co najbardziej Ci się w tym podobało? - długość, pomysłowość, moja uległość i starania, żeby było mi dobrze, takie trzymanie na granicy orgazmu

4. Miałaś ich dwóch na raz w sobie?? - tak

5. Jeśli tak to gdzie? - klasycznie i buzia

6. Powtórzyła byś to jeszcze raz?- tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma

1 - seks z dwoma jak najbardziej 

2 - impreza na jeziorem podczas urlopu

3 - czas trwania, ilość orgazmów

4 - tak

5 - za pierwszym razem to była pochwa i anal - usta i pochwal, obecnie to podwójna penetracja jest stałym punktem 

6 - powtarzam to do dzisiaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×